Jay White Adam Asmaca Sayfası’nı çağırıyor


Jay White kısa süre önce NJPW Dominion 2022’de IWGP Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını ele geçirdikten sonra AEW yıldızı Hangman Page’e ateş etti.

Sustalı, Beyaz’ın The Rainmaker’ı şok edici bir şekilde tahttan indirmesiyle sonuçlanan epik uzunluktaki ana etkinlik maçında Kazuchika Okada ile savaştı. Sonuç, 26 Haziran’da yaklaşan AEW x NJPW: Yasak Kapı şovu için sonsuz rüya çatışması olasılıklarının kapısını açtı.

Jay White’ın en iyi promosyonlarından biri 2018’de Adam Asmaca Sayfasına karşı olan çekişmesiydi. #YasakKapı Sadece bir kibrit için ahır yakıcı olduğumuzu bilin ama aynı zamanda harika bir yapı!#njdominion

Gösterinin ardından düzenlenen basın toplantısında Jay White, The Anxious Millenial Cowboy’u arkadaşlarıyla birlikte Tony Khan’ın şirketine katılmak için NJPW’den kaçtığı için kınadı. 29 yıllık eski AEW Dünya Şampiyonu’nun, orada “parlayamayacağını” bildiği için Japonya promosyonunu bıraktığını iddia etti.

Jay White ayrıca kare çember içinde karşılaştıklarında Adam Asmaca’yı mağlup ettiğini ve galibiyet serisinin asla bitmeyeceğine dikkat çekti.

“Bu senin için de geçerli. Adam asmaca olduğunu düşünüyorsun. Şimdi kaçmak zorunda olduğun için, arkadaşlarının senin için yeni bir şirket kurmasını sağla ki orada parlayasın, çünkü yapamazsın– — burada parla. Sana hatırlatmamı ister misin, bekarlar eylemi, 2-0 anaya ——– Sustalı ve o sıfır asla değişmeyecek. Asla.” dedi Jay Beyaz

AEW ve NJPW hayranları, Hangman Page’in White’ın son yorumlarına nasıl tepki vereceğini görmek için sabırsızlanıyorlardı.


Adam Asmaca Sayfası gözünü IWGP World Heavyweight Championship’i kazanmaya dikti

AEW Dynamite’ın bu haftaki bölümünde Adam Asmaca, NJPW yıldızı David Finlay’e karşı bir maçta yarıştı ve bazı eğlenceli ve ileri hareketlerin ardından kazandı. Maçın ardından yapılan bir promoda The Anxious Millenial Cowboy, o zamanki IWGP Dünya Ağır Siklet Şampiyonu Kazuchika Okada’ya meydan okudu.

Ayrıca yorum kutusunda bulunan Adam Cole da NJPW altınını Page’den daha çok hak ettiğini söyleyerek peşinden koşma arzusunu dile getirdi. Artık The Rainmaker değil Jay White şampiyon olduğuna göre, dinamik 26 Haziran gösterisine doğru büyük ölçüde değişti.

Forbidden Door için AEW unvan maçı (Moxley – Tanahashi veya Goto) manşet olacak. IWGP şampiyonluk maçında, Kazuchika Okada vs. Jay White galibi, Adam Page ve Adam Cole’a karşı üçlü bir savunma yapıyor gibi görünüyor.

Page hala White’a meydan okuyabilse de, AEW TV’deki NJPW yıldızıyla ittifak kuran Cole, kendisini zor durumda bulur. Taraftarlar, önümüzdeki günlerde IWGP World Heavyweight Title yarışmacısı durumu hakkında biraz netlik kazanabilir.


Bu makaleden herhangi bir alıntı yaparsanız, lütfen Sportskeeda Güreşi’ne bir transkripsiyon kredisi sağlayın.


Bir WWE Onur Listesi üyesi, Ric Flair’in Sportskeeda Exclusive’deki son maçını izlemeyeceğini söyledi burada

Arpit Shrivastava tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-jay-white-calls-hangman-page?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel