Jay Bilas, Chet Holmgren ve Jabari Smith’in peşinde


Ufukta NBA taslağı varken, Chet Holmgren ve Jabari Smith Jr. tüm zamanların en yüksek seviyesinde. ESPN’ler Jay Bilas yakın zamanda Holmgren ve Smith’i süperstarlar Giannis Antetokounmpo ve Kevin Durant ile karşılaştırdı.

Holmgren için drafta giden yol kolay olmadı çünkü süreç boyunca yoğun bir şekilde incelendi. 1 numaralı seçim için bir rakip olarak kalsa da, vücudunun yeteneğini sorgulayan birçok analist var.

Bilas, Holmgren’in lige geldiğinde genç bir Antetokounmpo’ya benzediğine inanıyor. Takımlar mevcut fiziksel yapısını geçebilirse, Holmgren özel olabilir.

Bilas, “Holmgren, oyun tarzıyla bir tür bebek Giannis gibi” dedi. “Vücudunu biraz aşmanız gerekiyor çünkü onun vücut stilini NBA’de pek görmüyorsunuz. En azından geleneksel olarak görmüyorsunuz ama asıl mesele Holmgren.”

Holmgren’i Antetokounmpo ile karşılaştırmak Bilas’ın heyecan verici bir yaklaşımı ama göründüğü kadar çılgınca değil.

NBA’e gelen Giannis, insanların onu bugün gördüğü “Yunan Ucubesi” değildi. Bir çaylak olarak, sıskaydı. Dokuz sezon sonra, çok fazla kas yaptı.

Holmgren daha uzun ve daha uzun olduğu için daha zayıf görünse de, fikir aynı. Holmgren, Antetokounmpo’nun giydiği kas türünü giyebilirse, kendisi de bir “ucube” olabilir.

.@JayBilas Jabari Smith’in 1 numaralı draft olması gerektiğini düşünüyor 👀”Jabari Smith ile biraz Kevin Durant’ı kıyaslayan birine sahipsiniz.”

Yine de Bilas, Smith’in Perşembe gecesi 1 numaralı seçim olması gerektiğine inanıyor.

Bilas, “Bence bu zor bir karar,” dedi. “Benim olsaydı, Jabari Smith’i alırdım, ama çok az. Bu zor bir şey.”

Holmgren bir sonraki Giannis olma potansiyeline sahip olsa da Jay Bilas, Smith’in bir sonraki Kevin Durant olmaya daha yakın olduğuna inanıyor.

Jay Bilas, Jabari Smith’in Kevin Durant gibi olduğuna, Chet Holmgren’in bir bebek gibi olduğuna inanıyor Giannis Antetokounmpo

Jabari Smith'in şut atışı onu Kevin Durant'a benzetiyor.
Jabari Smith’in şut çekmesi onu Kevin Durant’e benzetiyor.

Holmgren’in bebek Antetokounmpo olması fikri onu 1 numara seçebilecek olsa da, Smith’in karşılaştırması da ilginç. Bilas, Smith’in vurulmasının ve vücudunun onu bir sonraki Kevin Durant yapabileceğine inanıyor.

Bilas, “Jabari Smith ile biraz Kevin Durant’a benzeyen birine sahipsiniz. “Topa şut atma yeteneğiyle. O büyük bir hücum oyuncusu ve birden fazla pozisyonu savunabiliyor. Şutları bloke edebiliyor. Harika bir hücum ribaundçusu değil, ama savunma ribaundu olarak üretken. Bence o hayır. . 1 seçim.”

Smith, Durant ile karşılaştırılma konusunda kendini iyi hissediyor.

Ne Smith ne de Holmgren karşılaştırmalarına yetişemese de, fikir, en iyi seçim için rekabetin neden bu kadar sert olduğunu açıklıyor.


canlı anketCANLI ANKET

S. NBA draftında kim birinci olacak?

şimdiye kadar 1 oy

Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi

Yorumlar