Jason Momoa, ‘The Crow’ olarak Bill Skarsgård’ın yeniden başlatmada rol almasıyla çevrimiçi olarak yeniden ortaya çıkıyor


1994’lerin yeniden başlatılmasını geliştirmeyi planlıyor Karga kadar yıllarca gelişimsel arafta sıkışıp kaldılar. su adamı yıldız Jason Momoa ve Rahibe yönetmen Corin Hardy, projeyi ilgi odağı haline getirmek için Sony Pictures tarafından görevlendirildi. Ancak Momoa, Mayıs 2018’de projeden ayrıldığını açıkladı.

Bunu takiben, lanetli proje yakın zamana kadar bir kez daha “gelişim cehenneminde” sıkışıp kaldı. 1 Nisan’da The Hollywood Reporter, stüdyonun yeniden başlatmaya yeşil ışık yaktığını belirtti. Bilişim Teknoloji yıldız Bill Skarsgård, Eric Draven’ın başrolünü oynamak için iple bağlanıyor. Yayına göre, Denizkabuğundaki hayalet (2017) yönetmen Rupert Sanders, projeyi yönetmek üzere getirildi.

Bu yeni projenin raporları 1 Nisan’da düşse de, orijinal klasiğin hayranları yaklaşan proje hakkında bölünmekten kendilerini alıkoymadı. Ayrıca bu duyurunun Karga yeniden başlatma tesadüfen orijinal Eric Draven oyuncusu Brandon Lee’nin 29. ölüm yıldönümünden sadece bir gün sonra.


Jason Momoa’nın ‘Karga‘ Bill Skarsgård’ın oyuncu seçimi raporundan sonra hayranlar ikiye bölündüğü için trendlere bakın

Yeniden başlatma raporları ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra, Jason Momoa’nın baş karakter olarak test görüntülerinin çekimleri çevrimiçi olarak yeniden ortaya çıktı. Hawaiili oyuncu, projeden ayrıldığını duyururken karakterin “hayalindeki rol” olduğunu belirtti. Bir Mayıs 2018 Instagram gönderisinde Momoa şunları yazdı:

“James O’Barr, seni hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm, bir sonrakinde yapmayacağım. Bu filmin serbest bırakılması gerekiyor. Ve hayranlara. Üzgünüm. Bu filmin hak ettiği ve sevgiye ihtiyacı olandan başka bir şey oynayamam. Doğru olduğunda hazırım.”

@THR Jason Momoa’dan önceki Bradley Cooper’a, Bill Skarsgard’a. Oyuncu kadrosu ilginç ama yaratıcı, bir kadın Crow’a odaklanan bir Gelin filmini destekliyordu. Yine de, The Crow yapımında 16 yıl gibi bir zaman geçti….Memnun oldum

@IGN Birkaç yıl sonra melodisini değiştirdi, ancak Jason Momoa Crow’un yeniden başlatılması konusunda gerçekten heyecanlıydı. Hala herhangi bir modern yeniden başlatmanın aynı gerçek “eski” hissi vermeyeceğini düşünüyorum. Proyas’ın yeni filmleri bile The Crow ve Dark City ile aynı hissi vermiyor.

@90sVibin Sadece görünüşte, Jason Momoa harika görünümlü bir Crow yapardı.

The Crow’un Jason Momoa ile yeniden başlatılmasının gerçekleşmemesine hala üzülüyorum. Ama Bill Skarsgård’a çok bağlıyım. Umarım bu bir Nisan şakası değildir twitter.com/CultureCrave/s…

Karga’nın yeniden başlatılması gerekip gerekmediğini bilmiyorum ama aynı zamanda Bill Skarsgård’a korkuyla ilgili tüm rollerinde bayılıyorum, bu yüzden… Dunno. merak ediyorum. twitter.com/THR/status/151…

@Balgus82 @THR En azından artık Jason Momoa değil. Karga genellikle zayıf, solgun gotik bir adamdır. Dev bir kas canavarıyla nasıl çalışır bilmiyorum. Kısa, ince bir Incredible Hilk’e sahip olmak gibi. Bir şey olursa, onu öldürdüklerinde oldukça acımasız bir senaryo olmalıydı.

Bill Skarsgard’ın The Crow’un yeniden başlatılmasında rol alacağı duyurulduğunda ve bu bir 1 Nisan şakası değil


Yakın zamanda önerilen yeniden başlatma hakkında bilinenler Karga?

Jason Momoa, 'The Crow' olarak Bill Skarsgård'ın yeniden başlatmada rol almasıyla çevrimiçi olarak yeniden ortaya çıkıyor

Deadline’a göre İngiliz şarkıcı-söz yazarı, dansçı ve oyuncu FKA twigs de projede yer alacak. Rolü kesinleşmemiş olsa da, orijinal çizgi romanda ve daha sonra filmde T-Bird ve ortakları tarafından suçlanan ve öldürülen Eric Draven’ın nişanlısı olması muhtemeldir.

Başlangıçta Bradley Cooper, Tom Hiddleston ve Jason Momoa gibi oyuncuların yer aldığı projenin önceki raporlarına benzer şekilde, Karga yeniden başlatmanın üretim öncesi olduğu açıklandı. Bu filmin tahmini bütçesi 50 milyon dolar olarak belirlendi ve bu, Alex Proyas’ın yaklaşık 10 milyon dolarlık bir bütçeyle yaptığı 1994 filmiyle aynı havayı yakalamasına yardımcı olabilir.

Karga Bill Skarsgård ile yeniden başlatma, senaryo bölümünde göreceli olarak yeni gelen Zach Baylin tarafından yazılıyor. Kral Richard şöhret). Bu arada, James O’Barr’ın ikonik çizgi roman serisine dayanan uzun zamandır beklenen yeniden başlatmanın yapımcılığını John Jencks, Edward R. Pressman, Molly Hassell ve Victor Hadida yapacak.

Jason Momoa, 'The Crow' olarak Bill Skarsgård'ın yeniden başlatmada rol almasıyla çevrimiçi olarak yeniden ortaya çıkıyor

Bazı hayranlar yeni bir duyuruya daha şüpheyle yaklaşıp kült klasik filmi yeniden başlatma girişiminde bulunurken, filmin çekim aşamasına girme ihtimalinin daha yüksek olduğu görülüyor. THR, raporunda filmin ön prodüksiyon aşamasında olduğunu ve birincil prodüksiyonun Haziran ayında başlayacağını belirtti. Yayın ayrıca çekim yerlerinin Prag ve Münih’te olduğunu da ortaya koydu.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/jason-momoa-the-crow-resurfaces-online-amid-bill-skarsgard-s-casting-reboot?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın