Jared Anderson: Amerikan ağır sıklet sansasyonu, sakatlıktan kurtulduktan sonra İngiltere’ye bakıyor | Boks Haberleri


Ağır siklet bölümünde yeni bir sansasyon yaratan ve Tyson Fury için önemli bir idman partneri olan Jared Anderson, genç Amerikalı Birleşik Krallık’ta “devamı devralmaya” başlamadan önceki yaz sakatlığından geri dönmeyi umuyor.

Yükselen bir Amerikan yıldızı olan Jared Anderson iyileşiyor. Ağustos ayında boks yapması için bir tarih belirlenirken, organizatörü de onu İngiltere’de dövüşmeye getirmeyi umuyor.

22 yaşındaki WBC şampiyonu Tyson Fury’nin önemli fikir tartışması ortaklarından biri, sektörde büyük saygı görüyor. Profesyonel kariyeri için on bir yarışmaya katıldı, şimdiye kadarki tüm maçlarını uzaktan kazandı.

Anderson’ın organizatörleri Top Rank’ın başkanı Todd DuBoef şunları söyledi: Gökyüzü sporları“Genç, karizması var, fazlasıyla var. İnanılmaz bir atletik yeteneği var. Yani o, radar ekranına koyduğunuz ve ‘Bakalım nereye gidecek’ dediğin adamlardan biri. Çünkü o özel biri olabilir.”

Sakatlığı iyileşiyor. DuBoef, “Ama o hala genç ve ne zaman adamlar sakatlıklardan kurtulsa, ne olacağını asla bilemezsiniz” diye ekledi. Jared, çabucak iyileşecek ve önümüzdeki Ağustos’ta tekrar sahalara çıkacak.”

NEW YORK, NEW YORK - 11 ARALIK: Jared Anderson (sağda), 11 Aralık 2021'de New York'ta Madison Square Garden'da Jr. NABF ağır sıklet şampiyonası için verdikleri mücadele sırasında Oleksandr Teslenko'yu (solda) yere serdi.  (Fotoğraf Mikey Williams/Top Rank Inc tarafından Getty Images aracılığıyla)
Resim:
Jared Anderson, Aralık ayında Madison Square Garden’daki kavgası sırasında Oleksandr Teslenko’yu yere serdi.

Sonunda, Top Rank genç ağır sikleti İngiltere’de boksa getirmeyi umuyor

DuBoef, “Şüphesiz düşünüyorum” dedi. “Birleşik Krallık’ın hala orada savaşan harika ağır sıkletlere sahip olduğu, ağır sıklet zengini bir ülkeden bahsediyorsanız, bazı harika maçlar yapabilirsiniz ve bunun bir dövüşçünün genel sürecini güçlendirdiğine inanıyoruz.

“Biraz çekiş kazanmaya ve burada bir takipçi kazanmaya başlıyor. [in the US]. Bence büyük Madison Square Garden girişi, silindir şapkası ve havalı girişiyle harika geçti. Bence İngiltere’yi oldukça hızlı bir şekilde ele geçirebilir.”
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12633352/jared-anderson-american-heavyweight-sensation-eyes-uk-bout-after-recovery-from-injury

SMM Panel PDF Kitap indir