James Wade, bir Avrupa dart yarışması sırasında hastalandıktan sonra Pazar günü hastaneye kaldırıldı | Dart Haberleri


James Wade, bir Avrupa dart yarışmasının çeyrek finalinde hastalandıktan sonra Pazar günü bir Alman hastanesine kaldırıldı; Karısı Samantha hastanede iyileştiğini doğruladı ancak henüz eve uçacak kadar uygun değil

Son Güncelleme: 11/05/22 10:09

James Wade, Perşembe günkü Premier Lig Dart çeyrek finalinde Sheffield'deki Utilita Arena'da Joe Cullen ile karşılaşacaktı.

James Wade, Perşembe günkü Premier Lig Dart çeyrek finalinde Sheffield’deki Utilita Arena’da Joe Cullen ile karşılaşacaktı.

Dünya beş numaralı dart oyuncusu James Wade, bir Avrupa müsabakası sırasında Pazar akşamı hastalandıktan sonra hastanede iyileşiyor.

Leverkusen’de çeyrek finalini kazandıktan sonra Wade, yarı finalinden önce emekli olmak zorunda kaldı ve etkinlik sırasında “son derece rahatsız” olduktan sonra bir Alman sağlık ekibinin tavsiyesi üzerine hastaneye kaldırıldı.

Şimdi hastanede iyileşmesine rağmen, kalp çarpıntısı, yüksek tansiyon, mide bulantısı ve baş dönmesi yaşadıktan sonra, daha fazla gözlem ve tedavi için kalacak ve şu anda eve uçmak için yeterince uygun değil.

Çocuğuyla birlikte evde olan eşi Samantha, Alman hastanesinin sağladığı bakım için son derece minnettardı.

Dedi ki: “Pazar gecesi ve Pazartesi gününe kadar çok endişe vericiydi ve James’i bu kadar kötüyken orada tek başına düşünmek korkunç.

“Açıkçası onu mümkün olduğunca çabuk eve istiyoruz, ancak sağlık personeli James’e karşı harikaydı ve ona gösterdikleri şefkat ve ilgi için çok minnettar. Dönmesinin ne zaman güvenli olacağı konusunda onların tavsiyelerini alıyoruz. ev.

James Wade sonunda Joe Cullen'ı 6-5 mağlup ederek sezonun ilk Premier Lig galibiyetini beşinci kez istedi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

James Wade sonunda Joe Cullen’ı 6-5 mağlup ederek beşinci kez Premier Lig’de sezonun ilk galibiyetini aldı.

James Wade sonunda Joe Cullen’ı 6-5 mağlup ederek sezonun ilk Premier Lig galibiyetini beşinci kez istedi.

“James, kimseyi hayal kırıklığına uğratmadığından emin olmak için can atıyor ve şimdiden bilet satın alan insanlar için rekabetçi aksiyona geri dönmekten bahsediyor.

“Doğası bu olsa da, eminim herkes onun tamamen iyileşmesinin önemli olduğu konusunda hemfikirdir ve bunu her geçen gün alacağız ama fiziksel olarak mümkün olan en kısa sürede oynamak için can atacağını biliyorum.”

Wade, Perşembe gecesi Sheffield’deki Utilita Arena’daki Premier Lig Dart sahnesine, çeyrek final maçında Joe Cullen ile karşılaşacaktı.
Kaynak : https://www.skysports.com/darts/news/12040/12610399/james-wade-was-taken-to-hospital-on-sunday-after-falling-ill-during-a-european-darts-competition

Yorum yapın