James Vince, Hampshire’ın Vitality Blast galibiyetinde Somerset karşısında rekor kıran yüzyılı geride bıraktı | Kriket Haberleri


Hampshire’dan James Vince, Vitality Blasts’ta takımının Somerset’i yenmesine yardımcı olmak için 10’u altı olmak üzere 62 toptan 129’unu yendi; Nottinghamshire, Essex, Yorkshire ve Sussex için de galibiyetler vardı

Son Güncelleme: 23/06/22 23:02


Hampshire'dan James Vince, Somerset ile T20 Blast karşılaşmasında yenilmediği 129 ile bir vuruş ustalığı sınıfına girdi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Hampshire’dan James Vince, Somerset ile T20 Blast karşılaşmasında yenilmediği 129 ile bir vuruş ustalığı sınıfına girdi.

Hampshire’dan James Vince, Somerset ile T20 Blast karşılaşmasında yenilmediği 129 ile bir vuruş ustalığı sınıfına girdi.

Hawks, Taunton’da Somerset’e karşı 16 koşu Vitality Blast zaferini çekerken, James Vince T20 kriketinde bir Hampshire oyuncusu tarafından en yüksek bireysel skoru elde etti.

Konuk kaptan, 10 altı ve dokuz dörtlü ile sadece 62 toptan değil 129’u ezdi ve Hampshire, 208-5 kaybettikten sonra yarışmadaki en büyük toplamını kaydettiği için 19 yaşındaki Tom Perst (62) tarafından iyi desteklendi. atmak.

Yağmur nedeniyle kısa bir duraklamanın ardından, Somerset 194-9 ile yanıt verdi, Rilee Rossouw 55 top atarak en iyi skoru 28 top ile yaptı ve Tom Banton 38 topun 54’üne katkıda bulundu. Chris Wood 26 için iki iddia etti.

Sonuç Somerset’i Güney Grubu tablosunda ikinci sırada bırakırken, Hampshire ilk beşe girdi.

Vince’in inanılmaz hücumu, 2009’da Southampton’da Essex’e karşı oynanan T20 maçında Hampshire için Hampshire için yapılan yenilmeyen 124’ü geride bıraktı. Üst üste üç altılı, 31’er yenildi ve devrelerinin son topa maksimum vuruşunu yaptı.

James Vince, Hampshire'ın galibiyetinde hızlı bir yüzyıla girdi

James Vince, Hampshire’ın galibiyetinde hızlı bir yüzyıla girdi

Derbyshire’ın 5 maçlık galibiyet serisi sona erdi Nottinghamshire arka arkaya üç yenilgiden komşularına karşı 94 galibiyetle döndü.

Outlaws galibiyet yolunda 247-6’lık bir skor elde etti – formattaki en yüksek toplamları.

Ben Duckett sezonun en iyi 63’ünü elde etti ve Alex Hales, geçen hafta Birmingham’a karşı 261’lik bir rekabet rekoru kıran Outlaws olarak kampanyanın üçüncü yarım yüzyılını, hayal kırıklığı yaratan bir sezonun en iyi gecesini yaşadı.

İyi bir vuruş yüzeyinde, Falcons ilk önce sahaya çıkmayı seçtiklerinde kendilerini bir kovalamaca hayal etmişlerdi, ancak hiçbir zaman ava çıkmadılar ve hızlı melon Zak Chappell olarak 153-9’a ulaştılar. .

Ben Duckett, Nottinghamshire için harekete geçti

Ben Duckett, Nottinghamshire için harekete geçti

Brooke Guest, Derbyshire’da yenilmezlik 40 ile en yüksek skoru elde ettikten sonra, kıdemli spinner Samit Patel 32 sayı karşısında üç, Steven Mullaney ise 17 sayı karşısında cimri bir şekilde iki puan aldı.

Bununla birlikte, iki maç kala, Falcons dört yıl içinde ikinci bir Finaller Günü görünümüne hak kazanmak için iyi bir konumdadır.

Sam Cook’un çarpıcı üçlü küçük kapı kızı, kalmasına yardımcı oldu essex yendikleri gibi çeyrek final rıhtımı için avda orta seks Lord’s’da 21 koşuyla.

Seamer Cook, Max Holden, Joe Cracknell ve küçük kapı bekçisi John Simpson’ın 23’e üçlük rakamlarına giden yolda kaleleriyle Middlesex’in en üst düzeninin kalbini söküp attı.

Bu, ev sahibi takımı 9-3’te bıraktı, galibiyet için 162’ye ihtiyaç duydu ve kaptan Steve Eskinazi (43) ve Jack Davies (41) 86 değerinde dördüncü küçük kapı standı ile bir toparlanma monte etmesine rağmen, ev sahibi 140-8 ile sınırlı kaldı.

Daha önce, Dan Lawrence (51) ve Tom Westley (50), 2003 yılında Paul Grayson ve Andy Flower’ın 63’üncü galibiyetini geride bırakarak Middlesex’e karşı beşinci kale maçı için yeni bir Essex rekoru kırdılar. Chris Green’den 16’ya üç gibi etkileyici bir geri dönüşe rağmen 6.

Yorkshire alt sıraları rahat bir şekilde yendikleri için yeterlilik umutlarının kaderini kendi ellerinde tuttular Worcestershire New Road’da beş kaleyle.

Vikingler, ellerinde bir maça sahip oldukları ve Cuma akşamı Wantage Road’da buluşacakları dördüncü sıradaki Northamptonshire’ın bir noktasına yaklaştı.

İngiliz spinner Dom Bess, Rapids’in orta sırasını, ev sahibi takım yarasaya konduktan sonra, 15’e üç kişilik en iyi T20 rakamlarına giderken yok etti.

Worcestershire’a yeni gelen Kashif Ali ve kaleci Gareth Roderick, Rapids’in yeşil sahada 151 hedef koymasını sağlamak için kesintisiz bir 73 ekledi.

Ancak hiçbir yerde yeterince yakın değildi ve eski Worcestershire oyuncusu Tom Kohler-Cadmore’dan yenilmeyen 46’sı, evini 5.2 fazladan yedekle gördü.

Surrey Bu sezonki Vitality Blast’ta ilk kez kaybetti susseks Güney Grubu’nda art arda beş yenilgi serisini Hove’da 17 galibiyetlik hoş bir galibiyetle durdurdu.

Açıcı Will Jacks, bu sezonki yarışmada toplamını 76 ile 396 koşuya, kampanyanın beşinci 50’sine ve yenilmediği 66’sının Somerset karşısında son top galibiyetini güvence altına almasına yardımcı olduktan iki gün sonra Surrey’i 173 hedefine götürüyor gibi görünüyordu. .

Ancak, 15. sırada sol kanat topçusu Delray Rawlins’ten daha hızlı bir topu ofsayta yönlendirmeye çalışırken geride kaldığında, 11 dört ve altı vuruş yaptıktan sonra, Surrey’nin alt sırası hızla kapandı ve 18.2’de 155’e düştüler. bu sezon herhangi bir yarışmadaki ilk yenilgileri.

Son tanınan topa vuran oyuncuları Skipper Chris Jordan, geri gönderildikten sonra Ravi Bopara’nın kapaklardan atışı ile tükendi ve Surrey’nin son beş kalesi 16 koşuya düştü, Bopara, Dan Moriarty’yi bitirmek için başka bir doğrudan vuruşla işleri bitirdi.

Sussex’in 11 galibiyetten dördüncü galibiyetine çok ihtiyaç vardı, ancak eleme etaplarına ulaşma şansları için kalan üç maçını kazanmaları gerekecek.

Yedek kaptan Steven Croft kendi kulübünde art arda ikinci ellisini yaptı ancak Blackpool’da son sözü yağmur söyledi. Lancashire’ın Vitality Blast oyununa karşı Durham Terk edildi.

Lancashire, yağmur 18.30’da geldiğinde 17.4 aşımdan sonra 133-6’da orta derecede yerleştirildiğinden Croft biraz rahatlamış olabilir.

Sonuç, Emirates Old Trafford takımının, Blast’ın eleme etapları için kalifikasyonlarını perçinlemek için yalnızca Cuma günü Derbyshire’ı yenmesi gerektiği anlamına geliyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12639324/james-vince-blasts-record-breaking-century-in-hampshires-vitality-blast-win-over-somerset

Yorum yapın

SMM Panel