James Cook ve Dalvin Cook akraba mı?


Bugün oynayan Minnesota Vikings ve Buffalo Bills’in her ikisinde de birer Aşçı var. Dalvin ve James, sırasıyla takımlar için oynayan geri koşuyorlar.

Cook ortak bir soyadıdır, bu nedenle bu soyadına sahip oyuncuların akraba olmadığını görmek sürpriz olmaz. Aslında, Dalvin’in eski bir sıkı son olan Jared Cook ile akrabalığı yoktur. Bu James ve Dalvin için geçerli mi?


James Cook ve Dalvin Cook akraba mı?

Dalvin, uzun süredir NFL’nin en iyi koşucularından biri olmuştur, ancak ailesinde geri koşan bir NFL üyesi olan tek üye olduğunu iddia edemez. Bills için James onun kardeşi.

youtube kapağı

James, bu yıl Bills tarafından NFL Draftında 63. sırada seçildi. O da kardeşi gibi ikinci turda seçilmişti.

kardeşi hakkında, James, NFL Network’e söyledi:

“Ona bir ağabey olarak sahip olmak benim için bir artı. NFL’de olduğum için bana oyunun tüm püf noktalarını ve ticaretini anlatıyor. Onun bir veteriner olması ve onu bir ağabey olarak görmesi özel bir şey.”

Kelces (Travis ve Jason), Watts (Derek, TJ ve JJ), Diggs (Stefon ve Trevon) ve NFL’de kardeşleri olan ve bugün önemli bir karşılaşmada karşı karşıya gelen daha fazla aileye katılıyorlar.

youtube kapağı

Faturalar, AFC Doğu’da bir maçlık bir liderliğe tutunarak 6-3’te giriyor. Vikingler 7-1 ve NFC North ile kaçmanın eşiğinde.


NFL’de kaç tane Cook kardeş var?

Şu anda NFL’de o ailenin sadece iki üyesi var: James ve Dalvin.

Minnesota Vikings - Miami Dolphins
Minnesota Vikings – Miami Dolphins

DeAndre Burnett’te Ole Miss için üniversitede basketbol oynayan bir üvey erkek kardeşleri var. Kardeşlerinin geri kalanı bu noktaya kadar atletik başarı elde edemediler, bu nedenle ailedeki tek profesyonel sporcular olarak kaldılar.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Zachary Roberts’ın Düzenlediği
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-are-james-cook-dalvin-cook-related?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir