Jake Trueman: Hull FC, üç yıllık anlaşmanın yarısını imzaladı | Rugby Ligi Haberleri


Trueman, Hull FC’ye katılması hakkında: “Bana ilgi gösteren birkaç kulüp vardı, ancak Brett Hodgson ve James Clark ile görüştükten sonra, hem saha içinde hem de saha dışındaki planlar nedeniyle Hull’a gelmeyi gerçekten çok istedim.”

Son Güncelleme: 05/07/22 19:28

Jake Trueman, Hull FC'ye imza attı

Jake Trueman, Hull FC’ye imza attı

Hull FC, 2023 Süper Lig sezonundan üç yıllık bir anlaşma için yarı arka Jake Trueman’ı imzaladığını duyurdu.

Kulübün 2023 kampanyası için ilk işine damgasını vuran 23 yaşındaki oyuncu, ikinci maçında Wigan Warriors’a karşı hat-trick yapmadan önce, 2017’de St Helens’e karşı Castleford Tigers formasıyla ilk çıkışını yaptı.

Trueman, 2018’de kendisini ilk takımın bir parçası olarak kurdu ve o zamandan beri, 2019 Rugby League World 9s turnuvasında İngiltere için yer alan kulüp ve ülke için 100’den fazla maçta yer aldı.

Jake Trueman, Leeds Rhinos'a karşı Castleford'a giden Liam Watts'a iyi bir transferle

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Jake Trueman, Leeds Rhinos’a karşı Castleford’a giden Liam Watts’a iyi bir transferle

Jake Trueman, Leeds Rhinos’a karşı Castleford’a giden Liam Watts’a iyi bir transferle

Trueman hullfc.com’a verdiği demeçte, “Bana ilgi gösteren birkaç kulüp vardı, ancak Brett Hodgson ve James Clark ile görüştükten sonra, hem saha içindeki hem de dışındaki planlar nedeniyle Hull’a gelmeye gerçekten çok hevesliydim,” dedi.

“Brett’in takımının oynamasını istediğini söyleme şeklini seviyorum. Hull’unki gibi büyük bir grubun arkasında oynamaktan heyecan duyuyorum.

“Sonunda haberin çıkması heyecan verici. Kesinlikle daha gerçek hissettiriyor!

“Bu yıl Hull’u yakından izliyorum, gelecek sezondan önce ödevimi yapıyorum. Şimdi başlayacağım için heyecanlıyım.”

Daha önce Castleford ve Süper Lig’de Yılın Genç Oyuncusu olarak tanınan Trueman, son yıllarda İngiltere ve İngiltere Şövalyeleri Performans kadrolarının bir parçası olarak İngiltere’nin kıdemli kadrosunda yer almak için bastırıyor.

Özellikle 2021 Challenge Cup Finalinde Wembley’de Saints’e karşı gol attı ve yakın zamanda dizinden sakatlandığını gördüğü bir maçta Huddersfield Giants’a karşı sansasyonel bir bireysel deneme kaydetti ve 2023 sezonunun öncesinde emzirmeye devam etti.

Black & Whites baş antrenörü Brett Hodgson, “Jake şu anda yarışmadaki en iyi genç yarılardan biri, bu yüzden onu 2023’e getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

“2022’de şimdiye kadar olağanüstüydü ve Jake’in Hull’da büyümesine devam etmesine yardımcı olabileceğimizi umuyoruz.

“Elbette, Jake’in dizinden sakatlanması talihsiz bir durum, ancak etrafındaki sağlık personeliyle emin ellerde ve Hull’daki herkes, onun hazır olduğundan emin olmak için rehabilitasyon programı üzerinde çok çalışacak ve sezonun başında bizim için can atmaya çalışacak. 2023 sezonu.”
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-league/news/12040/12646487/jake-trueman-hull-fc-sign-half-back-on-three-year-deal

SMM Panel PDF Kitap indir