Jake Paul, Hasim Rahman Jr. ile ‘kötü kanı’ taşıyor.


Jake Paul, kendisiyle yeni rakibi Hasim Rahman Jr. arasında husumet olduğunu iddia etti.

Paul ve Rahman, eski YouTuber arkadaşı AnEsonGib ve basketbol yıldızı Nate Robinson ile eski profesyonel dövüşlerinin oluşumunda daha önce fikir alışverişinde bulundu.

‘Sorunlu Çocuk’, birkaç yıl önceki fikir tartışmalarının “çok, çok hararetli” olduğunu ve son toplantılarının sözlü bir tartışmayla bittiğini paylaştı. Söyledi FightHype.com bir röportajda:

“Bu seanslar çok, çok ateşliydi. Sonuncusu bana YouTuber demesi ve boks sporunda asla bir yere gitmem demesiyle sona erdi; tüm ekibimi döveceğini biliyorsun diyerek beni eleştiriyor. Yani burada kötü kan var.”

Tartışma seanslarında Rahman’la yüzleşmekte zorlandığını da sözlerine ekledi. Ancak YouTuber’dan boksöre dönüşen kişi, bir dövüşçü olarak Rahman’ı kare daire içinde yenmeye yetecek kadar büyüyüp geliştiğine inanıyor. Şöyle devam etti:

“Bu büyük bir risk. Bak, hiçbir boksör kariyerinin başlarında bu kadar büyük bir risk almamıştır. Canelo’nun altıncı dövüşü 2-2’lik bir adama karşı, Gervonta’nın altıncı dövüşü 2-8’lik bir adama karşı. Yani benim gibi risk almıyorlar ve bu da bunu büyük bir kavga haline getiriyor.”

İkili 6 Ağustos’ta Madison Square Garden’da karşı karşıya gelecek. Paul’ün başlangıçta Tommy Fury ile dövüşmesi planlanmıştı, ancak Brit’in vize sorunları yaşaması ve ABD’ye girmesine izin verilmemesi üzerine dövüş iptal edildi.

Rahman, Paul için altı nakavtla 12-1’lik bir rekorla Fury’den tartışmasız daha zorlu bir rakip. Ağır siklet bölümünde savaşıyor ve Paul ile yüzleşmek için 200 librelik yarı siklet sınırına inmesi gerekecek.

Jake Paul’ün FightHype.com ile yaptığı röportajı izleyin:

youtube kapağı

Jake Paul, kardeşi ve menajerinin kendisine Hasim Rahman Jr. dövüşüne katılmamasını söylediğini söyledi

Jake Paul, kardeşi Logan’ın ve menajerinin kendisini yeni rakibi Hasim Rahman Jr.’a karşı savaşmaya karşı uyardığını çünkü bunun “çok fazla risk taşıdığını” açıkladı. Ancak inatçı ve risk alan YouTuber, riski üstleneceğini ve plakaya adım atacağını söyledi.

Uzun bir Instagram gönderisinde Paul şunları söyledi:

“Bu dövüşü Hashim iki yıl önce spor salonunda bana koca ağzını gezdirdiğinden beri istiyordum. Ağabeyim ve menajerim bu dövüşü almamı istemedi. Riskin çok olduğunu söylediler. New York Eyaleti Atletizm Komisyonu, Haşim’in benim için çok fazla tecrübesi olduğunu söyledikleri için bu mücadeleyi onaylamak istemedi. 100’den fazla amatör dövüşü var. Tommy’den 10 kat daha fazla. Ama ben farklı yaratıldım. ben psikozum Kaotik. Sorunlu.”

Jake Paul’un Instagram gönderisine göz atın:

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pro-boxing/news-jake-paul-bares-bad-blood-hasim-rahman-jr?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir