Jaguar hayranları, DJ Chark’ın resmi için NFL Shop’u aradı


Jacksonville Jaguars hayran kitlesi son derece dikkatli. NFL Shop takım kıyafetleri, formalar, şapkalar vb. satarken, her takımın ön sayfasında sporcuları da var.

Görünüşe göre web sitesi Jacksonville Jaguar’larına çok fazla ilgi göstermiyor.

Eski geniş alıcı DJ Chark, Jaguarların sitelerinin ön sayfasında görüldü.

Chark, ekip tarafından 2018 NFL taslağının LSU’dan ikinci turunda hazırlandı. 2018-2021 yılları arasında Jaguarlar ile oynadı. 2019’da bir Pro Bowl seçimiydi ve burada 73 resepsiyon, 1.008 yard ve sekiz karşılama touchdown kaydetti. Bunların hepsi kariyer rekorlarıydı.

Chark sezona serbest oyuncu olarak girdi ve piyasadaki en iyi serbest oyuncu geniş alıcılarından biriydi. Bazıları Jaguarların onu yeniden imzalayacağını düşündü ama o Detroit Lions ile anlaşmayı seçti. Lions, Chark’ı 17 Mart 2022’de bir yıllık 10 milyon dolarlık bir anlaşmayla imzaladı.

Bu Twitter kullanıcısı, Jaguarlar ana sayfası kapak oyuncusunun şu anda kadroda olmayan DJ Chark olduğuna dikkat çekti.

NFL hatayı fark etti ve düzeltti. Yanıt olarak tweet attılar, “Bunu dikkatimize sunduğunuz için teşekkür ederiz. Bunu düzeltmek için uygun ekibe ulaştım. Başka sorularınız varsa, lütfen bana bir DM göndermekten çekinmeyin.”

@AussieJag Bunu dikkatimize sunduğunuz için teşekkür ederiz. Bunu düzeltmek için uygun ekibe ulaştım. Başka sorularınız varsa, lütfen bana bir DM göndermekten çekinmeyin.twitter.com/messages/compo…

Bu Twitter kullanıcısı NFL sayfasına yanıt verdi ve teşekkür etti.

Bu Twitter kullanıcısı, NFL’nin onu değiştirdiğine dikkat çekti. Şimdi Trevor Lawrence’ın bir resmini içeriyor.

Bu Twitter kullanıcısı, böyle şeyleri izleyen birinin olduğunu düşüneceğinizi söyledi.

Başka bir Twitter kullanıcısı değiştirdiklerini belirtti.

Bu Twitter kullanıcısı, NFL Shop’un yanlış bir şey yaptığına dikkat çekti.

Jacksonville Jaguarları bu sezon dışında birkaç pas yakalayıcı ekledi

Arizona Cardinals vs Baltimore Ravens
Arizona Cardinals vs Baltimore Ravens

Jaguarlar bu sezon dışında DJ Chark’ta en iyi geniş alıcılarını kaybettiler. İkinci yıl oyun kurucu Trevor Lawrence’ın birlikte çalışması için birkaç yeni silah eklediler.

Christian Kirk’ü dört yıllığına 84 milyon dolarlık devasa bir anlaşmaya imza attılar. Onu NFL’deki en yüksek ücretli alıcılardan biri yaptılar. Ayrıca, en son Las Vegas Raiders için oynayan geniş alıcı Zay Jones’u da eklediler. Ayrıca, sıkı son Evan Engram’ı imzalayarak sıkı son pozisyonda da iyileştiler.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/jaguars-fans-call-nfl-shop-picture-dj-chark?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir