İzleyin: “Oooh Kyrie, evde ne yapıyorsun?!”, “Cancun’a mı gidiyorsun?!”


Kyrie Irving’in eleştirmenlere yönelik son vuruşu, geçen ay Twitter’da uzun soluklu, biraz kafa karıştırıcı epik bir rant yayınlamasıyla geldi. Diğer şeylerin yanı sıra, Brooklyn Nets süperstarı anlatıları değiştirerek “popülerlik kazanmaya” çalıştıkları için “kukla ustalarını” dolandırdı.

“Kai”, Grand Theft Auto V oynarken kötüleyenlere daha doğrudan ve spontane bir alkış tuttu. Görevi tamamlarken, NBA şampiyon, sözde gerçek hayattaki saldırganlarını taklit etti ve alay etti:

“Aynı şakaları söyleyebileceğim kadar uzun oldu,“ Oooh Kyrie, evde ne yapıyorsun?!”, bana böyle geliyorsunuz. “Cancun’a mı gidiyorsun?! neredesin, evde misin? Ah, Kyrie berbatsın!”

Kyrie Irving alaycılığıyla kulağa çok komik geliyordu ve daha gerçekçi ve inandırıcı olmak için geçmişteki epik konuşmasında aynı yaklaşımı ve tonu kullanabilirdi. Daha önce eleştirilerin onun için hiçbir şey olmadığı konusunda ısrar etse de, tüm dayakları duyduğu ve not aldığı oldukça açıktı.

Nets’in inanılmaz derecede çalkantılı ve hayal kırıklığı yaratan sezonunun ardından uzun bir tatil sezonu ile karşı karşıya kalan Irving, video oyunları oynarken eleştirmenleriyle alay etmek için yeterli fırsata sahip olacak.


Kyrie Irving’in Brooklyn Nets ile geleceği belirsizliğini koruyor

"Drew Amca#039;s"  Brooklyn Nets ile sözleşme görüşmeleri izlenecek bir şey olacak. [Photo: Side Action Sports News]
“Drew Amca’nın” Brooklyn Nets ile yaptığı sözleşme görüşmeleri izlenecek bir şey olacak. [Photo: Side Action Sports News]

Kyrie Irving’in sınırsız bir serbest oyuncu olmak için oyuncu seçeneğinden vazgeçmesi neredeyse umrumda değil. Ardından, yalnızca Brooklyn Nets’in verebileceği, kabaca 250 milyon dolar değerinde maksimum beş yıllık bir anlaşma isteyecek.

Ancak Brooklyn, üç sezonda yalnızca 103 maç oynayan bir oyuncuya uzun vadeli bir megadeal verme konusunda bazı çekincelere sahip olabilir. Irving’in takım içindeki en büyük nüfuzu Kevin Durant ile olan yakın dostluğu. KD’yi gücendirme riski olmadan, Nets sözleşme müzakerelerinde tüm güce sahip olacaktı.

Tüm kamuoyu desteğine rağmen Durant, Brooklyn Nets’in ezici sezonunun en büyük nedeninin Kyrie Irving’in yokluğu olduğunu da bilmeli. “Drew Amca’nın” aşıyı almayı reddetmesi Brooklyn’e bu sezonki adil oyun paylarından daha pahalıya mal oldu.

Maçları kaçırmasına neden olan sadece aşı fiyaskosu değil. Irving, daha önce teknik direktör Steve Nash ve genel menajer Sean Marks’a önceden haber vermeden Nets’ten ayrılmıştı. Takımın, bir “duraklama” aldığı için onu askıya almak ve cezalandırmaktan başka seçeneği yoktu.

.@stephenasmith Kyrie Irving’in KD ile Nets serisini yönetmeyi umduğunu söylemesine tepki gösteriyor 😳”GERÇEKTEN!? Gerçekten mi? Şaka mı yapıyorsun? …Yapman gereken ilk şey kendini işe adamak!”

Yedi kez All-Star olan bir maç sonrası röportajında ​​kendisi, KD, Marks ve takım sahibi Joe Tsai’nin takımı birlikte yöneteceğini vurguladı. Franchise’daki statüsü göz önüne alındığında, böyle bir iyimserliği nasıl yansıtabileceği neredeyse anlaşılmaz.

Kyrie Irving’in kendisi ve Nets’in hedefleri: “Dört yıllık takım hakimiyetini bir araya getirmek istiyorum. 60’tan fazla maç kazanmak. Play-off’ların derinliklerine inmek ve sahanın ötesine uzanan ilişkiler kurmaktan keyif almak.” Daha fazlası: nydailynews.com/sports/basketb…

Kevin Durant’ın podcast’inde Kyrie Irving, Nets için oynarken arkadaşıyla dört yıllık bir hakimiyet kurmaktan heyecan duyuyor. Dinamik bir ikili olarak yalnızca bir playoff serisi kazandıkları göz önüne alındığında, tüm hayranlar tek bir şampiyonluk olabilir ve Nets bu aşamada istiyor.

Nets ve Irving’in sözleşme görüşmelerinde nasıl ilerleyeceği belirsiz, ancak bu, değişken oyun kurucunun eleştirmenlerin asla tükenmeyeceğinin garantisi.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-watch-oooh-kyrie-home-are-going-cancun-kyrie-irving-mocks-trollers-comments-playing-gta-v?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın