İtalya 1 – 1 AlmanyaJoshua Kimmich’in iyi alınan ekolayzırı, Cumartesi günü Uluslar Ligi açılış maçında Almanya ile İtalya ile 1-1 berabere kaldı ve takımının teknik direktör Hansi Flick yönetiminde yenilmez kalmasını sağladı.

Art arda ikinci turnuvası için Dünya Kupası’na katılmayı başaramamaktan duydukları hayal kırıklığını aşmak isteyen İtalya, Bologna’daki Lig A, Grup Üç maçı için deneysel bir taraf seçti ve Flick’in ekibine gerçek bir test verdi.

İtalya son altı maçında sadece ikinci galibiyetini elde etmeye hazır gözüktüğü için Roma’dan Lorenzo Pellegrini ev sahibini 20 dakika önde geçti, ancak Kimmich üç dakika sonra kendi tarafına bir puan kazanmak için atıldı.

Çekiliş, Almanya’nın geçen yazki Avrupa Şampiyonası’ndan sonra Flick’i Joachim Low’dan devralmasından bu yana, Almanya’nın sekiz galibiyet ve iki maçında berabere kaldığı anlamına geliyor.

Takip etmek için daha fazlası…

Sıradaki ne?

Bir sonraki fikstürde Belçika, 8 Haziran Çarşamba günü 19.45’te ikinci Uluslar Ligi A4 Grubu’nda Polonya’ya ev sahipliği yaparken, Hollanda aynı akşam 19.45’te Cardiff’te Galler’i ziyaret edecek.
Kaynak : https://www.skysports.com/football/italy-vs-germany/report/461624

Yorum yapın

SMM Panel