İstatistikler ve kullanılacak en iyi karakterler


Freedom Sworn’un Genshin Impact’teki etkisini takdir eden birkaç Kılıç kullanıcısı var.

Bunun için en iyi karakteri bulmak, Gezginlerin istatistiklerine ve etkilerine bakması kadar basittir. Saldırısı 608’e kadar çıkıyor ve ikincil statüsü, 198’e kadar çıkabilen Elemental Ustalık’tır. Ne yazık ki, etkisini tarif etmek çok daha uzun sürer.

Temel olarak kullanıcının HSR’ını %10~20 oranında artırır (İyileştirme Seviyesine göre). Sadece bu değil, Elemental Reaksiyonları tetiklemek kullanıcıya bir yığın sağlar. İki yığına sahip olduklarında, tüm müttefikler 12 saniye boyunca Normal, Yüklü ve Dalma Saldırıları için %20~40 SDR artışı ve %16~32 HSR artışı kazanır (ayrıca İyileştirme Seviyesine bağlıdır).


Özgürlük Yeminini kullanabilen Genshin Etki karakterleri

youtube kapağı

İstatistiklerine ve pasifine bakıldığında, Özgürlük Yeminli’nin iyi bir silah olduğu, ancak çoğu karakter için olmazsa olmaz bir şey olmadığı açıkça görülmelidir. 608 SDR ve %10 Bonus HSR (R1’de) herkes için faydalıdır. Ancak, Elemental Mastery alt özelliği ve desteğe yönelik etkisi, çoğu Sword kullanıcısı için o kadar değerli olmayacaktır.

Temel olarak, Kazuha, büyük bir farkla en iyi kullanıcısıdır. Diğer Kılıç kullanıcıları daha iyi seçeneklere sahiptir, ancak buff’ı kolayca tetikleyebildikleri için Freedom Sworn ile sorunsuz çalışabilirler:

  • albedo
  • Anemo Gezgini
  • Bennett
  • Coğrafi Gezgin
  • kot

Sadece tekrarlamak gerekirse, sadece Kazuha onu ana silahları olarak kullanmalı. O zaman bile, Kazuha’nın birkaç iyi alternatifi var (oyuncu Elemental Mastery oluşturmak istemiyorsa Jade Cutter gibi). Listelenen diğer beş birim onu ​​iyi kullanabilir, ancak Genshin Impact oyuncularının Freedom Sworn için yuvarlanmaya çalışması gerektiği noktaya kadar değil.


Neden Kazuha en iyi kullanıcısı?

youtube kapağı

Genshin Impact’te bu silahı kullanmak söz konusu olduğunda Kazuha’nın diğerlerinden üstün olmasının birkaç nedeni var. İşte durumun neden böyle olduğuna dair bazı kısa pasajlar:

  • Pasif ve Takımyıldızları göz önüne alındığında Elemental Ustalık onun için mükemmel
  • DMG takviyesi her zaman faydalıdır
  • Elemental Beceri ve Burst ile Elemental Tepkileri kolayca tetikleyebilir.
  • Destek Kazuha zaten popüler, bu yüzden takımın HSR ve ATK’sını güçlendirmesi mükemmel
  • Diğer Kılıç kullanıcıları, Elemental Mastery alt durumundan o kadar fazla faydalanmaz.

Kazuha şebekesi, bu silahı alamazlarsa Iron Sting’i kullanmaya devam edebilir, bu yüzden onu yaşayabilir kılmak için mutlaka sahip olunması gereken bir silah değil. Ancak, Genshin Impact oyuncuları, Yeminli Özgürlük’ün Kazuha’nın en iyi genel silahı olduğunu görecekler. Tek bir karakter için en uygun silahı almak niş gibi görünebilir, ancak Kazuha bir süredir metanın en üstünde yer alıyor.

youtube kapağı

İyi bir yapı, bu kılıcın Kazuha’nın en iyi seçenekleri arasında olduğunu açıkça ortaya koymalıdır. R1’de bir R5 Iron Sting’den biraz daha fazla hasar verebilir. Doğal olarak, balinalar, Genshin Etkisinde mümkün olan en iyi Kazuha’ya sahip olmak istiyorlarsa, Genshin Etkisinde Yeminli R5 Özgürlük Yemini’ni hedeflemelidir.

F2P oyuncuları onu onun için değerli bulacaklar, ancak bu silah için yuvarlanmaları gereken noktaya kadar değil.Düzenleyen Sijo Samuel Paul
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/freedom-sworn-genshin-impact-stats-best-characters-use?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir