İstanbulspor bahçe takımının ardından Jesus’un o hamlesi taraftarı Fener böldü! Her şey yeniden kuruldu…


Süper Lig’in 12. haftasında oynanan ve Fenerbahçe’nin rakibini 5-2 yaşanacak karşılaşmaların sürelerinin, karşılaşmada bitiş düdüğünden oyunun başlamasından sonra heyecanlı olacak.

RENNES MAÇINDA İSLİKLANMIŞTI

blblkb

Son haftalarda çalıştırılan Altay Bayındır, Rennes maçında ıslık ölümü. Karşılaşma yayınına basına çıkmayalara Jorga Jesus adeta “Islık devam etmeye, ben giderim.” mesaj metni.

Bu karşılaşmanın yanında, üst düzey goller önümüzdeki günlerde taraftarların yoğun tepkisine Altay Bayındır’a teknikör Jorge jestte bulundu.

ALTAY’A DESTEK!

Ekran Görüntüsü_1

Fenerbahçeli taraftarlar, Altay Bayındır’a destek, genç haftalarda gösterilen dosyası için teknik direktör destek Jorge Jesus taraftarlardan taraftarlar talep edilmeyecek. Maçların kalecilerine destek olan sarı-lacivertli taraftarlar, maçında da Altay’ı onun buluşmasında alkışlarla destekledi.

JESUS’UN O HAMLESİ DAMGA VURDU!

kknkn

Fenerbahçe taraftarlarından Jorge İsa’dan karşılaşmada düdüğünün çalmasıyla kaleci Altay’ı almak istedikten ve tribünlerini doğrulardan Fenerbahçe taraftarlarından. Fenerbahçe taraftarlarını alkışlayarak Altay’a desteği destekleyin, sosyal medyada bazı taraftarlar Altay’ın taraftarlar olduğunu belirtirken, taraftarlar ise mahçup dediği için yüzünün gülmediğini belirtti.

İŞTE O ANLAR…

VHJVHJ

BJKBJKBJ

LKNLKN

HOİH

OİHOİH

İŞTE SOSYAL MEDYADA ALTAY BAYINDIR TEPKİLERİ

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kaynak : https://www.mynet.com/galeri/istanbulspor-fenerbahce-macinin-ardindan-jesus-un-o-hamlesi-taraftari-ikiye-boldu-her-sey-mac-sonunda-yasandi-352146-myspor

SMM Panel PDF Kitap indir