İstanbulspor: 3 – Trabzonspor: 2 | Rezerv Lig’de kazanan İstanbulspor!İstanbulspor: 3 - Trabzonspor: 2 | Rezerv Lig'de kazanan İstanbulspor!

Spor Toto Süper Lig kulüplerinin çalışma ile zaman düzenleme, Türk futbolunun yeni organizasyonu Rezerv’de 2022-2023 deplasman İstanbulspor ile Trabzonspor arasında hazırlık maçı ile başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından bu sezon oyuncularla başladı Rezerv Lig İstanbulspor – Trabzonspor maçıyla. TFF Yönetim vecra Üyesi Müslü Özmen, İstanbulspor Tesislerinde oynanan Rezerv’in ilk maçından önce düzenleme düzenleme seremonide, Trabzonspor yöneticisi Ahmet Ağaoğlu ve İstanbulspor başkanı Ecmel Lig Sarıalioğlu ile iki teknik teknik direktörleri, kaptan ve maçın hakemlerine çiçek kurulu takdim ekibi.

Fair-play olanda bulunan Müslüm, ilk hafta yaşanan güzel manzaran seyir sürmesisinde bulundu ve tüm takımlara başarı diledi. iki kulübün başkanı da karşılaşmayı tribünlerden takip etti. İstanbul takımı sahadan 3-2’lik galibiyetle ayrıldı.

Spor Toto Süper Ligü ile paralel olarak ve A Takım müsabakalarından bir gün sonra oynanacak Rezerv Lig’de 1. haftanın diğer karşılaşmaları, 7, 8 ve 9 Ağustos seçimleri yapılacak.


Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/futbol/2022/08/06/istanbulspor-3-trabzonspor-2-rezerv-ligde-kazanan-istanbulspor

SMM Panel PDF Kitap indir