İskoç Ulusal: Sky Sports Racing sunucusu Alex Hammond, Ayr’da herkese açık bir yarışma hakkında kararını verdi | Yarış Haberleri


Sky Sports Racing sunucusu Alex Hammond, önemli hafta sonu aksiyonunun ön izlemesini yapıyor ve Nigel Twiston-Davies’in İskoç Ulusal’ını hafif yarışan bir acemi ile indirmesini istiyor.

Sizi bilmem ama bu yılın kafa karıştırıcı bir zamanı. Atlama sezonunu tam olarak kapatmadık, aslında hala eğlenecek iki Milli Takımımız var ve düz sezon başlangıç ​​çizgisini aşama aşama kaydırıyor.

Bu zevk almadığım anlamına gelmiyor, aslında tam tersi. Bahar, yılın en sevdiğim zamanıdır. Bahçe canlanmaya başlıyor ve güneşte sıcaklık var.

Düz mevsim, düşündüğünüzde mevsimle oldukça doğrusaldır. Geçen hafta hepimiz şortları ve parmak arası terliklerini kazıyorduk ve bu hafta tekrar kutup döndü.

Doncaster’da sıcak güneş ışığında olmak harikaydı ve ben oradayken “Güneşli Donny” teriminin merhum Sir Terry Wogan tarafından icat edildiğini de öğrendim. Öğrenmeyi asla bırakmazsın. Pekala, Sir Terry bu vesileyle haklı çıktı ve muhteşemdi.

Annemin bu hafta bana hatırlattığı geçmişten başka bir cümleyi kazma zamanı. Mayıs bitene kadar hiçbir nüfuzu yok; seni iyi görecek. Büyük paltoyu tekrar kazma zamanı.

Geniş açık İskoç Ulusal’da her yönlü değer aranıyor

O zaman bu Ulusallar hakkında daha fazlası, en azından onlardan biri, Cumartesi Mercan İskoç Büyük Milleti. Bu maraton handikap kovalamacası için Nisan ayında Ayr’da genellikle garanti ettiğimiz bir şey, düzgün zemin ve yüzey bu dört öğütücü için iyinin kolay tarafında.

Christian Williams, bu kalıcı handikap kovalamacalarını kazanmayı alışkanlık haline getiriyor ve Kitty’nin Light Sky Bet’in 6/1 favorisi ve Win My Wings 13/2 ile pazarda ilk iki sırada yer alıyor.

Eğer bir at büyük bir atı kazanmayı hak ettiyse, o Kitty’nin Işığı. Geçen bahar Bet365 Altın Kupa’yı kazanamadığı için şanssızdı ve o zamandan beri kapıyı çalıyor. Şubat ayında Kempton’da ahır arkadaşı Cap Du Nord’un arkasında ikinci sıraya yerleşmek zorunda kaldı ve bu, seyahat arkadaşlarından en çok korkması gereken yerlerden biri. Kanatlarımı Kazan.

Kanatlarımı Kazan
Resim:
Win My Wings, geçen sefer Newcastle’da Eider Chase’i kazandı

Kitty’nin Işığı bu dört millik yolculukta yeni bir bölgeye girerken, Win My Wings, Newcastle’daki Eider’ı geçen sefer kazanarak dayanıklılığını zaten kanıtladı. Bu galibiyet için ağırlıkta 8 lbs kaldırdı, ancak antrenörü bu kilolardan yedi tanesini talep eden İrlandalı amatör Rob James’i kurnazca ayarladı.

Birkaç sezon önce Cheltenham festivalinde Kim Muir’i kazanan göreve kesinlikle bağlı.

İrlandalı ziyaretçilerden bahsetmişken, Emerald Isle’da eğitilmiş atlara her zaman saygı duyulmalıdır. Pat Fahey 8/1 üçüncü favori gönderdi fırtınalı yargıç yarış için bitti.

Bu yolculukta çitlerin üzerinden henüz altı kalkış yapmış ve bilinmeyen bir bölgeye adım atmış durumda. Bu ahır için üç mil yedi furlongdan fazla kazanan ve geçen sezon İskoç Ulusal’da üçüncü olan Bay Fogpatches’ın öz kardeşi olduğu için bu bir sorun olmamalı. Bu yüzden, iki daha iyi gitmeyi teklif eden küçük kardeşini tavsiye edecek çok şey var.

Fırtınalı Yargıç ve Danny Mullins, Navan'da B Sınıfı İrlanda Aygır Çiftlikleri EBF Acemi Engelli Engelli Koşu Finalini kazandı
Resim:
Fırtınalı Yargıç ve Danny Mullins, Navan’da B Sınıfı İrlanda Aygır Çiftlikleri EBF Acemi Engelli Engelli Koşu Finalini kazandı

Yarış için pek çok doğru referansa sahip olsa da, iyi zemin mutlaka ideal olmayabilir, ancak buna rağmen onu yanımda tutmak isterim. Eğitmen ayrıca 14/1’den fazla atış gönderir Moda Tarihi.

Yani, Galler ve İrlanda’da eğitilmiş atlar için güçlü iddialar, ancak bir İskoç galibi oldukça popüler olurdu ve Iain Jardine 17/2 atış Soğuk Karışım (geçen yıl 5. ve şimdi ağırlıklarda 6 libre daha düşük) ve Sandy Thomson, geçen yılki 4. feribot ustası9/1 şansı olan ve şimdi ağırlıkları 5 libre daha düşük ve rüzgar operasyonu geçirdi. Orada beğenilecek çok şey var.

Liam Quinlan'ın kullandığı Cool Mix, Ayr Hipodromu'ndaki Coral Scottish Grand National 2018 toplantısında The Ayrshire Magazine Racing Excellence Hands & Heels Handikap Engelini kazandı.
Resim:
Cool Mix, İskoç Ulusal’da bir ev zaferi umutlarına öncülük ediyor

Alan King, 2013’te kazananı eyerledi, bu yüzden ödülü kaldırmak için ne gerektiğini biliyor ve bu yarışa iki tane gönderiyor. Binbaşı Dundee. Vicente tarafından 2016 ve 2017 yıllarında ipekleri başarıya taşınan merhum Trevor Hemmings’in renklerini taşıyor. Binbaşı Dundee tehlikede değil ve üç milin ötesindeki ilk kalkışını değerlendirmek zor.

Dan ve Harry Skelton birlikte çalışıyor Ashtown delikanlı 10/1’de Binbaşı Dundee ile aynı fiyat ve bu at gibi aynı zamanda bir acemi. Maraton gezilerinde kendine gelmesi gereken geç olgunlaşan bir tip.

Kurt antrenör Olly Murphy’yi temsil ediyor ve Sky Bet ile 14/1. Şubat ayında Musselburgh’da ilk kez denediğinde, yolculuğunu iyi bir şekilde sürdürmüş görünüyordu ve iyi zemin de bir sorun olmayacak.

bunu hatırlayabilirsin Fantastikalar Ocak ayında Lingfield’da Winter Million haftasonunda bir yarış kazanmak için heyecan verici bir mücadele verdi ve ardından geçen ay Cheltenham festivalinde Ultima’da yedinci oldu.

Lingfield galibiyeti zorlu koşullarda geldi, ancak daha iyi bir zeminde de etkili ve kemerinin altındaki çitlerin üzerinden sadece beş yarışla daha fazlası olmalı.

Bu geziyi ilk kez dener, ancak antrenörü Nigel Twiston-Davies, ekibini yüzde 30’luk bir vuruş oranıyla en iyi formda tutuyor ve 12/1’de Sky Bet’in yedi sıra ödediği her yönden değer sunabilir.

Nigel Twiston-Davies
Resim:
Nigel Twiston-Davies, yarışı en son 2009’da Hello Bud ile kazandı.

Bal Arısına Sor (22/1) doğru yakalamak zor oldu, ancak böyle bir yolculuğun uygun olması bekleniyor ve o çok yönlü bir zemin bilgisine sahip. Antrenör Fergal O’Brien en iyi sezonunun keyfini çıkarıyor ve jokey Connor Brace de formda.

Her zamanki gibi aşırı rekabetçi ve birkaç koşucu için hak talebinde bulunabilirsiniz. Ancak, teklif edilen bu ekstra yerler ile, Fantastika’lardan birini doldurmak için gitmeye hevesliyim.

Sevdiğim aynı kartta Barrichello içinde Mercan İskoç Şampiyonu Engel. Bu sezon Donald McCain’den daha formda bir takım varsa, o zaman kim olduklarını bilmiyorum.

Bu at, bu sezon engellerin üstesinden gerçekten geldi ve Ocak ayında Warwick’te Good Risk At All’ı yenmesi iyi görünüyor. Bu iki millik handikap engelinde dört sıra ödeyen Sky Bet ile 15/2.

Ona, şimdiden başarılı olacağını umduğum, seçilmiş şampiyon jokey Brian Hughes binecek. kötümser antrenör Peter Niven için ilk yarışta. Malystic, Sky Bet ile 5/1 ortak ikinci favoridir ve bu durumda ikinci veya üçüncü iseniz nakit olarak para iadesi teklif eder. handikap kovalamaca.

Pekala, gerçek Nisan tarzında şu anda evde kar yağıyor, bu yüzden Cumartesi günü Sky Sports Racing stüdyosunda benim için bir ölçü olduğu için rahatladım. Termaller Pazartesi günü Windsor’a kadar paketlendi! Şimdi Windsor düşüncesi size yazlık hissettirmiyorsa, hiçbir şey yapmayacaktır.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12579781/scottish-national-sky-sports-racing-presenter-alex-hammond-gives-her-verdict-on-a-wide-open-contest-at-ayr

Yorum yapın