İskoç Açık: Xander Schauffele, Jordan Spieth The Renaissance Club’daki çekişme içinde kalırken öne atladı | Golf Haberleri


Rafa Cabrera Bello ikinci sırada yer alırken, Spieth Jordan Smith ve Ryan Palmer’ın yanında üçüncü sırada; Genesis İskoç Açık’ın son turunda Öne Çıkan Grupları Pazar günü saat 10.00’dan itibaren Sky Sports Golf’te canlı olarak izleyin, 14.30’dan itibaren tam kapsama alanı öncesinde

Son Güncelleme: 22/09/22 22:31


Kuzey Berwick'teki Rönesans Kulübü'nde Genesis İskoç Açık'tan üçüncü günün önemli anlarını izleyin

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Kuzey Berwick’teki Rönesans Kulübü’nde Genesis İskoç Açık’tan üçüncü günün önemli anlarını izleyin

Kuzey Berwick’teki Rönesans Kulübü’nde Genesis İskoç Açık’tan üçüncü günün önemli anlarını izleyin

Xander Schauffele, Jordan Spieth ve Matt Fitzpatrick’in takip paketinin bir parçası olduğu Genesis İskoç Açık’ın son turuna iki vuruşta liderlik ediyor.

Schauffele, Kuzey Berwick’teki The Renaissance Club’da 66 yaş altı bir dördüne giderken altı birdiyi iki umacı ile karıştırdı ve arka arkaya PGA Tour unvanlarını talep etmek için Olimpiyat altın madalyasını yedi altı ve birinci sıraya yükseltti.

Dünyanın 11 Numaralı şampiyonu, en yakın rakibi Rafa Cabrera Bello’ya karşı avantajını yarıya indirirken, Spieth’in üçüncü tur 66’sı onu vatandaşı Ryan Palmer ve İngiltere’den Jordan Smith ile birlikte üçüncü sıraya yükseltti.

Jordan Spieth, menajeri dün söylentilere yanıt verdikten sonra LIV Golf'e taşınmayacağını belirterek rekoru kırmak istedi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Jordan Spieth, menajeri dün söylentilere yanıt verdikten sonra LIV Golf’e taşınmayacağını belirterek rekoru kırmak istedi.

Jordan Spieth, menajeri dün söylentilere yanıt verdikten sonra LIV Golf’e taşınmayacağını belirterek rekoru kırmak istedi.

Eski ABD Açık şampiyonu Gary Woodland, LIV Golf üyesi Branden Grace’i içeren beşinci grup olurken, DP World Tour’da sahaya son dakika ilavesi yapıldı. süspansiyonlar kaldırıldı.

Tringale haftasonuna üç vuruşluk bir liderlik yaptı ve beşinci üçte 14 fitlik bir kartalla gecelik avantajını geri getirdi, ancak altıncı sıradan üç ardışık umacı yaparak 36. sıraya ulaştı.

Cameron Tringale hala ilk PGA Tour unvanını arıyor

Cameron Tringale hala ilk PGA Tour unvanını arıyor

55 Numaralı dünya, 11’de düştüğü bir vuruşla daha fazla zemin kaybetti ve Schauffele’nin – dört vuruş geri başlayarak – üçüncü ve altıncı sıradaki kuşları takip ederek 11’den altı delikli bir alanda dört tane daha atlamasına izin verdi.

JP McManus Pro-Am’da galibiyetin geri geldiği haftaya giren Schauffele, 17. green’in geniş alanından yukarı ve aşağı kalkamadığı ve ardından sekizden kaçırdığı günün ilk şutunu attı. sonunda eşit tasarruf etmek için ayaklar.

Canlı DP Dünya Turu Golf

10 Temmuz 2022, 14:30

canlı

Schauffele, “Neredeyse her şeyim vardı” dedi. “Zıplamaları iyi değerlendiriyordum ve ihtiyacım olan vuruşları yapıyordum ve yeşili kaçırırken inip kalkıyordum. 16’ya kadar altı birdy, şikayet yok ve zorlu bir bitiş. Genel olarak, oldukça iyi. gün.”

Cabrera Bello, dört delikli bir streçte bir kartal ve üç birdie ile dokuzuncuya başladıktan sonra ikinci bir İskoç Açık şampiyonluğu için çekişmeye atladı ve 67’nin altında üçe yardım etti, Spieth iki kartalı tarakladıktan sonra üçüncü bir paya geçti. sırtında dokuz.

  Rafa Cabrera Bello, 2017'de İskoçya'da kazandı

Rafa Cabrera Bello, 2017’de İskoçya’da kazandı

Smith, dört deliğin boşluğunda üç birdie yaptı, ancak sonuncuyu arka arkaya ikinci bir 69’u kapatmak için korkuttu, Palmer da bir son delik bogey’sine kadar iki öndeydi. Tringale, kapattığı iki deliğe atış yaparak üçe geri düştü, bu da Fitzpatrick’in üçüncü tur 70’ten sonra kalan skoru.

Turnuva, zaten muaf olmayan ilk 10’da önde gelen üç oyuncuya verilen Açık Eleme Serisi aracılığıyla 150. Açık için üç yer sunuyor. Bu elemeler daha sonra önümüzdeki hafta St Andrews’de yarışacak ve yalnızca Sky Sports’un özel Açık kanalında canlı olarak yayınlanacak.

Genesis İskoç Açık’ı kim kazanacak? Öne Çıkan Grup kapsamını Pazar günü saat 10.00’dan itibaren canlı olarak izleyin ve saat 14.30’dan itibaren tam kapsama girin.




Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12648992/scottish-open-xander-schauffele-jumps-ahead-as-jordan-spieth-stays-in-contention-at-the-renaissance-club

SMM Panel PDF Kitap indir