“İşi benim için yapmayı reddetti” – John Cena’nın WWE unvanını bir AEW yıldızına kaptırmak istemediği iddia edildiğinde


John Cena’nın iş arkadaşlarının çoğunun WWE emektarının tavrı hakkında söyleyecek iyi şeyleri var ama AEW’den Jake Hager onlardan biri değil.

2010 yılında Hager, Chris Jericho’dan Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını kazandığında WWE’de Jack Swagger olarak oynadı. Bir kerelik Money in the Bank sahibi, başlangıçta Cena’yı WWE Şampiyonası için yenebilecek biri olarak tartışıldı. Ancak Hager’e göre 16 kez dünya şampiyonu bu fikirden hoşlanmadı.

Eski Real American iddia etti Konuşmak Jericho 2020’de Cena, unvanı ona kaptırmak istemedi:

“Önceki gece [Hager’s cash-in on Jericho]Hager, RAW’da evrak çantasıyla neredeyse Cena’yı vuracağım yerde dalga geçtim. Daha sonra dünya şampiyonası için benim yerime bu işi yapmayı reddettiğini öğren, ama bunun hakkında konuşmayacağız.” (H/T) Güreş A.Ş.)

John Cena, Hager’in nakit girişi sırasında, WrestleMania 26’da Batista’yı yendikten sonra WWE Şampiyonası’nı elinde tuttu. 84 gün sonra unvanı Sheamus’a kaybetti.


Jake Hager, Chris Jericho ve John Cena hakkında zıt görüşlere sahip

Jake Hager’ın Jack Swagger karakteri, Chris Jericho’yu yendikten sonra 79 gün boyunca Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olarak kaldı ve kemerini Rey Mysterio’ya kaptırdı.

Hager, John Cena ile kötü bir deneyim yaşarken, şu anki AEW meslektaşları WWE’de birlikte çalışırken Jericho’ya çok saygı duyuyordu:

“Dürüst olmak gerekirse Chris, işte bu yüzden sana her zaman güvenebileceğim, gerçekten umursayan biri gözüyle baktım çünkü orada oturduğumuzda ve olacaklar planlandığında bana döndün ve metanetle , bana ‘Bunu mahvetmesen iyi olur’ dedin. Ve sen çok ciddiydin ve bunda çok samimiydin.”

Hager, Jericho’nun yaklaşımını beğendiğini çünkü ona eski güreş koçunun onunla konuşma şeklini hatırlattığını da sözlerine ekledi.

Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olarak Jack Swagger ile ilgili herhangi bir anınız var mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

WWE Onur Listesi diyor ki burada Roman Reigns’in beklenmedik bir isimle yenilebileceğini

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/he-refused-job-me-when-john-cena-allegedly-want-lose-wwe-title-aew-star?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir