İrlanda, Melbourne’deki yağmurdan etkilenen maçın ardından T20 Dünya Kupası’nda İngiltere’yi mağlup etti | Kriket Haberleri


İrlanda, Melbourne Kriket Sahası’ndaki etkileyici bir T20’de Jos Buttler’ın renkli tarafı karşısında yağmurdan etkilenen beş koşu zaferiyle İngiltere’ye karşı bir başka ünlü Dünya Kupası galibiyeti kazandı.

Hindistan’daki 50’yi aşkın Dünya Kupası’nda İngiltere’ye karşı üç kaleyle galibiyetlerinden on bir yıl sonra İrlanda, rakiplerinin 158’lik kekemelik kovalamacasını yağmurun alt etmesinin ardından T20 versiyonunda rakiplerini bir kez daha yendi.

Maçın erken saatlerinde gecikmelere neden olan yağmur geri döndüğünde ve maçın yeniden başlaması için zaman kaybetmediğinde İngiltere, 14.3’ten sonra 105-5, DLS’nin 110 puanlık par skorunun beş tur altındaydı.

İngiltere powerplay’de 29-3’e ve ardından 14. sırada 86-5’e kadar çalıştıktan sonra Moeen Ali (12’de 24no) kendini üç dörtlü ve altılı yaptı, ancak İrlanda kayda değer bir zafer kazandığında son sözü hava söyledi ve rakiplerinin şampiyonluk umutlarını boşa çıkardı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Fionn Hand, İrlanda ve İngiltere arasındaki T20 Dünya Kupası maçında Ben Stokes’u görevden almak için güzel bir top teslim etti.

İngiltere şimdi bir gişe rekortmeni ile karşı karşıya ve hayati önem taşıyan, ev sahibi ve son şampiyon Avustralya ile Cuma günü (İngiltere saatiyle 09:00) İrlanda Afganistan’ı oynadıktan hemen sonra (İngiltere saatiyle 05:00) aynı yerde çatışıyor.

Buttler’ın adamları Avustralya’ya karşı çok daha iyi bir performans isteyecekler, İrlanda vuruşlarının ilk 10’unda bovlingleri gevşek ve vuruşları Moeen’in son telaşına kadar uğraştı.

Kaptan Andrew Balbirnie (62) ve Lorcan Tucker (34) tarafından desteklenen ve ikinci küçük kapı için 57 toptan 82 top ekleyerek 157’ye toplamda 157’ye ulaşan İrlanda, 12. isteka umut vadeden bir 103-1’den çökerken, İngiltere orta aşamada favoriler arasındaydı. sadece 54 koşu için son dokuz kalesini kaybettikten sonra 19.2 fazla; iplikçi Liam Livingstone (3-17) ve denizci Mark Wood (3-34) altı küçük kapıyı paylaşıyor.

Ancak İrlanda, rakipleri kovalamaca çökerken tam bir bowling performansı sergiledi.

Skipper Buttler (0), Josh Little’ı ikinci topun arkasına attı ve aynı bowling oyuncusu Alex Hales’i (7) bacak tarafında yakaladı ve Fionn Hand, Ben Stokes’u (6) bir nip-backer güzelliğiyle boğdu.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İrlanda ve İngiltere arasındaki T20 Dünya Kupası maçındaki bu kalabalık yakalama girişimine göz atın

Dawid Malan (35/37) ve Harry Brook (18), İngiltere’nin Perth’te Afganistan karşısında aldıkları açılış galibiyetinin ardından Dünya Kupası’nda gerileme yaşadığı ve İrlanda’nın Pazar günü Hobart’ta Sri Lanka’ya yenilmeden tarz bir şekilde geri döndüğü için oyundan atılan diğer oyunculardı.

İngiltere, dikkatsizliği nedeniyle sopa ve topla cezalandırıldı

MCG’de nemli bir başlangıç ​​oldu ve yağmur, maçın planlanandan 20 dakika sonra başlamasına yol açtı ve ardından İrlanda’nın vuruşunun 1.3 fazlasından sonra benzer uzunlukta bir gecikmeye neden oldu.

Wood’un hızlı teslimatı Paul Stirling’i (14) üçüncü üstünlükle geride bıraktı – İrlanda 21-1, açılışta Sam Curran’ı üçüncülükle geride bıraktı – ancak Balbirnie ve Tucker bir dizi savurgan teslimata kilitlenirken İngiltere tekrar vurmadan önce dokuz fazlaydı.

Öne çıkan özellikler arasında Tucker’ın pahalı Chris Woakes’i (üç overde 0-41) dört bacak üstüne atması ve Curran’ı orta sahada altıya çıkarması, ayrıca Balbirnie’nin Woakes’ı İrlanda gibi 18 koşuda 10. sırada dört ve altıya düşürmesi vardı. yarısında 92-1’e ulaştı.

Tucker’ın geri çekilme şansı – Adil Rashid sağına sıçrayıp Balbirnie’yi forvet olmayan oyuncunun kütüklerine devirirken İrlanda No 3 paketleme gönderdi – Harry Tector (0), Wood’dan başka bir ekspres teslimatı çalmasıyla bir dönüm noktası oldu Buttler’a iki top sonra.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere’nin bir küçük kapıya ihtiyacı vardı ve onu teslim eden Adil Rashid’di, Lorcan Tucker’ı kovdu.

Balbirnie, Curtis Campher ile dördüncü küçük kapı için 29 sayı ekledi (11’de 18’de 18). üzerinde, İrlanda 7-25 kaybetmeye devam etti.

Livingstone, Adair’i (4) 18. sırada midwicket’te Curran’a yakalatmadan önce George Dockrell’i (0) bir sonraki teslimatta yordu; Wood, Campher tarafından ince bacak üzerinden dört için rampa edildikten sonra bacak tarafında bir top yakaladı. İrlanda çok yönlü.

Curran ve Stokes daha sonra kuyruğu sildi – Curran, Afganistan’a karşı beş kalelik zaferinde beş forma giydikten sonra turnuva için yedi kaleye geçmek için sondan bir önceki maçta Barry McCarthy ve Hand’i bovling yaptı.

İngiltere, Little Buttler’ın arkada kalması ve Hales’in kısa ince bacakta kese yapmasıyla birlikte, Stokes, İrlanda tarafına dönen Simi Singh’in yerine gelen Hand’den muhteşem bir teslimatla boğulmadan önce, küçük kapılar düşmeye devam etti.

İrlanda, Dockrell’in 11. turunda dördüncü bir kale için iki şansı geri çevirdi, Brook uzun süre Adair tarafından bombalandı ve Malan bir top sonra Gareth Delany tarafından kapakta döküldü, sadece Delany Brook’u derin orta sahada burnunu sokarak kefaretini ödedi ve Malan Kaşık McCarthy’yi 14. sezonun başında Hand’e.

Ardından, Moeen’in İngiltere’yi yakına götürmekle tehdit etmesiyle oyun tekrar durduruldu ve İngiltere saatiyle 8.56’nın kesilmesiyle devam edememesiyle İrlanda kutlamaları başladı.

Sıradaki ne?

28 Ekim Cuma 04:30

Canlı ICC Erkekler 20 Yaş Altı Dünya Kupası

28 Ekim Cuma 08:30

İngiltere’nin Avustralya ile gişe rekorları kıran çatışması, İrlanda’nın Afganistan ile aynı mekanda (İngiltere saatiyle 05:00) karşı karşıya gelmesinin hemen ardından Cuma günü (Birleşik Krallık saatiyle 9:00) MCG’de.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12730432/ireland-secure-famous-win-over-england-in-t20-world-cup-after-rain-affected-match-in-melbourne

SMM Panel PDF Kitap indir