IRE vs NZ Dream11 tahmini: Bugünkü 1. ODI için kaptan veya kaptan yardımcısı olarak seçebileceğiniz 3 oyuncu


İrlanda ve Yeni Zelanda, 10 Temmuz Pazar günü Dublin, The Village’da üç maçlık serinin ilk ODI’sinde birbirlerine karşı savaşacaklar.

İrlanda, en son Ocak 2022’de Batı Hint Adaları’na karşı ODI oynadıkları için altı ay sonra bu formata yeniden girdi. İrlanda bu seride Karayipler’i Batı Hint Adaları’nda 2-1 mağlup etti. Black Caps’e karşı bu zaferi ilham kaynağı olarak kullanmak isteyecekler.

Bu arada Yeni Zelanda, Nisan ayında ODI’lerde Hollanda’yı 3-0 yendikleri için bu seriye girmekten oldukça emin olacak ve beyaz top formatındaki hakimiyetini sürdürmek isteyecektir. Tom Latham, Kane Williamson’ın yokluğunda Yeni Zelanda’nın kaptanlığını yapacak.

ODI’lerde her iki taraf da dört kez karşı karşıya geldi. Yeni Zelanda, dört maçın hepsinde zaferler kazandı ve İrlanda, bu üç maçlı ODI serisinde geri adım atmayı ve skoru eşitlemeyi hedefleyecek.

Bu notta, IRE v NZ yarışması için Dream11 takımınız için kaptan veya kaptan yardımcısı olarak seçebileceğiniz üç oyuncu var.


3. Andy McBrine (IRE)

İngiltere v İrlanda - 2. Bir Gün Uluslararası: Royal London Series
İngiltere v İrlanda – 2. Bir Gün Uluslararası: Royal London Series

Andy McBrine, bu ODI serisinde dikkat edilmesi gereken çok yönlü oyunculardan biridir. Tecrübeli oyuncu sırayı alacak ve aynı zamanda 10’dan fazla kotasını dolduracak. Fantezi XI’inizde çarpan olarak sahip olmanız gereken istisnai seçeneklerden biridir.

Rakamları hakkında konuşurken, McBrine, son ODI serilerinde ortalama 64’lük Batı Hint Adaları’na karşı üç karşılaşmada 128 koşu yaptı. Bu turda 10 küçük kapı aldı ve onu serinin önde gelen kapı kapıcısı yaptı.


#2 Will Young (NZ)

İngiltere v Yeni Zelanda - Üçüncü LV= Sigorta Testi Maçı: Üçüncü Gün Yeni
İngiltere v Yeni Zelanda – Üçüncü LV= Sigorta Testi Maçı: Üçüncü Gün Yeni

Will Young, son ODI serilerinde Hollanda’ya karşı oynadığı üç maçta ortalama 112 sayı ve 97 vuruş oranı ile 224 sayı attı. Young, İrlanda tarafına karşı iyi vuruş formunu sürdürmeyi hedefleyecek.


#1 Tom Latham (NZ)

Yeni Zelanda v Bangladeş - ODI Oyun 3
Yeni Zelanda v Bangladeş – ODI Oyun 3

Black Caps kaptanı Tom Latham, vuruş söz konusu olduğunda, fantezi XI’nizdeki favori seçeneklerden biridir. Latham, son ODI serisinde Hollanda’ya karşı üç vuruştan 171 sayı attı ve ortalama 171 ve vuruş oranı 113 oldu.

İlginç bir şekilde, Tom Latham İrlanda’da bu formatta dört maç oynadı ve ortalama 64.25 ile 257 sayı attı. İrlanda’da onun adına bir asır ve iki yarım asır var.


canlı anketCANLI ANKET

S. Tom Latham yarım asırlık gol mü atacak?

şimdiye kadar 1 oy

Düzenleyen Ritwik Kumar

tepki-emoji

Yorumlar