IPL 2022: “Will Smith’in karısı hakkında şaka yapmak gibi!”- Hayranlar, Shivam Dube’yi LSG’ye karşı 19. sıraya koyma kararına sert tepki gösterdi


Shivam Dube’nin sondan bir önceki bitişi, Lucknow Super Giants (LSG) IPL 2022 sezonunun ilk puanlarını tahtada almak için muhteşem bir koşu takibini tamamlarken oyunun kurallarını bozduğunu kanıtladı.

Chennai Super Kings (CSK) 20 overde toplamda 210/7’lik devasa bir skor elde etti ve görünüşe göre yeterince serileri vardı. Ancak, bir kez daha, kovalayan ekip hedefe ulaşabileceklerine inanıyordu ve çiy kesinlikle rolünü oynadı.

Son iki turda 34 tura ihtiyaç duyulduğunda, CSK maçı kazanmanın favorisi olacaktı. Ancak, hem Evin Lewis hem de Ayush Badoni, Shivam Dube’nin bittiğini 25 koşu boyunca yağmaladı ve oyunu LSG’nin eline geçirdi.

Twitter’daki hayranlar daha önce Dube’nin sopayla yaptığı katkıdan etkilenmişti. Ancak, çok yönlü oyuncuya CSK’ya oyuna mal olan 19’unculuğu verme kararına sert tepki gösterdiler. İşte tepkilerden bazıları:

25 Dube üzerinden kaçar. Bu, bowlingi bu şekilde döndürmek için aramaları cevaplayan kişi. Mukesh sonuncu olacaksa, 19.’da oynamalıydı. Zayıf planlama.

Dube’yi suçlayamıyor bile çünkü tek yapabildiği bu. Gerçek bir yolda 19. sırada herhangi bir şeyi savunmasını bekliyorsanız şaka yapıyorsunuz.

Bir sınır daha gelirse Dube’nin takım otobüsüne binmesine izin verme.

Topu Dube’ye vermek yerine Ambati Rayudu’ya da atabilirlerdi ??#IPL2022

Silahları Dube’ye doğrultmak haksızlık… Jadeja’nın daha başarılı bir bowling oyuncusu olması, ıslak topa rağmen bowling inisiyatifini almalıydı ve kıvrımdaki Lewis’e rağmen! Bovling yapmamış bir bowling oyuncusu için her zaman zor olacaktı. 19’a kadar..

Shivam Dube hiç şüphesiz haksız yere suistimal edilecektir. Ona çok önemli 19. maçı vermek yönetimin başarısızlığı. Sınırlamaları iyi biliniyor, hiçbir zaman normal bir IPL bowling oyuncusu olmadı. Önce çiy ile kaseye almak zalimce bir istekti.

Dube araması Jadeja’nındı, değil mi? Çalışsaydı Thala olurdu.

Dube, Hindistan’ın sahip olduğu tüm bu dikişli bowling oyunlarının en kötüsü olmalı. Yeni Zelanda’da 30’unun geçtiğini ve bugün 25 bowling turtasının olduğunu unutmayın.

19. sırayı Shivam Dube’a vermek, Oscar izledikten sonra Will Smith’in karısına şaka yapmak gibi.

* CSK Hayranları :Shivam Ne Zaman Shivam Dube Vuruş Yaparken Dube Bowling Yaparken

Duble bowling. Aileme onları sevdiğimi söyle. #IPL

lmao, kalabalık Shivam Dube bowling oynarken “Haan Doobey, haan Doobey, haan Doobey” şarkısını söylüyordu ??

Dube’yi ilk vuruşta öven CSK hayranları

Bu yorumcular ??Önce msdhoni’nin aklı bilgisayar gibi çalışıyor demiş bu yüzden topu shivam dube’ye vermiş ama pahalı olunca jadeja kendi bowlingine gelmeyerek hata mı yapmış diyorlar ???

100%. Hiç Dube’nin suçu değil. Ne kadar ihtiyaç duyulursa duyulsun, böyle deneyimsiz bowling oyuncularını bırakmıyorsunuz. Özellikle biri ilk oyununu oynarken diğeri sadece birini devirdiğinde. twitter.com/dagiroxforever…


Shivam Dube, Bravo, Pretorius’un zor işini bitirdi

Vuruş için iyi bir parkur olmasına rağmen, 211 koşuyu kovalamak LSG için asla kolay bir yol olmayacaktı. Hâlâ iyi bir başlangıca ihtiyaçları vardı ve Quinton de Kock tam da bunu sağladı ve hücumu powerplay’de bowling oynayanlara devretti. KL Rahul da atışlarını yaptı ve ikili, LSG’nin kovalaması için harika bir platform oluşturdu.

İki hızlı kale, Evin Lewis’i viraja getirdi ve CSK orta periyotta iyi bir skor elde etti, kolay sınırlar bırakmadı. Debutant Dwaine Pretorius, özellikle tempo değişikliği konusunda mükemmeldi ve Dwayne Bravo, neden hala bu işin en iyilerinden biri olduğunu gösterdi.

Son ana kadar LSG’nin yapması gereken çok fazla şey kalmış gibi görünüyordu, ancak Lewis Shivam Dube’nin fazlasından yararlandı ve LSG’yi sürücü koltuğuna oturttu. Badoni oyunu şık bir şekilde bitirdi ve bu sezon hızla yaklaşan yıldızlardan biri olarak adını duyurdu.

CSK, sondan bir önceki bovling işini Shivam Dube’a bırakan, düşen avlara ve onların taktiklerine üzülecek. Kaptan Ravindra Jadeja, CSK’ya mümkün olan en kısa sürede geri dönmesi için ilham vermek için kesinlikle işine son verecek.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ipl-2022-it-s-like-joking-will-smith-s-wife-fans-slam-decision-bowl-shivam-dube-19th-lsg?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın