IPL 2022: [Watch] Jasprit Bumrah’ın ateşli yorker temiz kaseleri centurion Jos Buttler


Cumartesi günü Rajasthan Royals (RR) oyuncusu Jos Buttler’dan kurtulmak için Mumbai Kızılderililerinin (MI) özel bir şeye ihtiyacı vardı. Mumbai’nin en özel bowling oyuncusu Jasprit Bumrah, Royals açıcı kasesini temizlemek için korkunç bir yorker ile tam da bunu sağladı.

19. turun sondan bir önceki topunda oldu. Buttler 67 topla 100 vuruş yapıyordu – IPL 2022’nin ilk yüzyılı. Vuruşu 11 sınır ve beş altıyı içeriyordu. İngiliz, mükemmelliğe giden kısa sınırlardan yararlanarak tüm vuruş yelpazesini kullandı

Kapının üzerinden gelen Bumrah, en iyi yorkerlerinden birinin mantarını çözdü ve orta kütüğün tabanına çarptı. Vurucu topu ofsayta doğru kazmaya çalıştı, ancak top, arkasındaki tahtaları şıngırdatmak için vuruşunun yanından gizlice geçerken bunun için zamanı yoktu.

İşte aynı video:

Bu, Bumrah’ın üstteki ikinci kalesiydi. İkinci topta, başka bir set vurucu Shimron Hetmyer’i 35 sayı (14) gönderdi. RR maç için melon ağırlıklı bir kadro oynuyor. Bumrah’ın çifte vuruşunun ardından, skor 184-5 ve Rajasthan 20 fazladan sonra ancak 193-8’i yönetebildi.

Sağ kol pacer üç küçük kapı ile sona erdi ve dört vuruşunda sadece 17 koşu verdi. Bunlar, Tymal Mills’in 3/35’i ve Kieron Pollard’ın 1/46’sı tarafından takip edilen vuruş vuruşlarının en iyi rakamlarıydı. Diğer bowling oyuncularının hepsi eli boş gitti.

MI, toplamı kovalayacak vuruş kalitesine sahip. Ancak genç Anmolpreet Singh ve Tilak Varma’nın baskı altında nasıl performans gösterdiğini görmek ilginç olacak.


Jos Buttler’ın Mumbai Kızılderililerine karşı kıskanılacak rekoru

Jos Buttler’ın IPL’deki en iyi 5 puanından 3’ü Mumbai Kızılderililerine karşı geldi.

İngiliz kaleci-vurucunun yüzyılı, Rohit Sharma liderliğindeki takıma karşı çarpıcı rekorunu genişletti. Şu anda beş kez şampiyona karşı ortalama 69.83 ve vuruş oranı 155.18 olan 419 koşusu var.

Bombay’a karşı en az 300 koşusu olan oyuncular arasında, Buttler en iyi ortalamaya ve en iyi ikinci vuruş oranına sahip.


En yenileri yakalayın IPL 2022 canlı skor ve güncellenmiş IPL puan tablosu Sportskeeda’da her gün!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ipl-2022-watch-jasprit-bumrah-s-fiery-yorker-clean-bowls-centurion-jos-buttler?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın