IPL 2022: Ravi Bishnoi, bacak dönüşü üzerinde çalıştığını söyledi


Ravi Bishnoi, cephaneliğine güçlü bir bacak eğirme teslimatı eklemek için çalıştığını açıkladı.

Bishnoi, dün gece Chennai Super Kings (CSK) ile oynanan IPL 2022 karşılaşmasında Lucknow Super Giants (LSG) için topa sahip yıldız oyuncuydu. Diğer LSG bowling oyuncuları, CSK’nın 210/7 gibi devasa bir skor elde etmesiyle temizlikçilere götürülürken, bilek döndürücü dörtlü büyüsünü 2/24’lük istisnai rakamlarla tamamladı.

Star Sports’taki bir etkileşim sırasında, Irfan Pathan, Ravi Bishnoi’ye bacaklarını döndürmek üzerinde mi çalışıp yoksa googlies ve kaydırıcılarını daha da geliştirmeye mi konsantre olduğunu sordu. O cevapladı:

“Bacak spinim üzerinde de çalışıyorum çünkü bowlingime bu eklenirse vuruşları daha da karıştırabileceğimi hissediyorum. Çalışıyorum, bir gün kesinlikle gelecek.”

Bishnoi’ye Brabourne Stadyumu’nun sakin sahasında bowling oynarken karşılaştığı zorluklar da soruldu ve şu yanıtı verdi:

“Vurucular için çok iyi bir kaleydi. 210 koşu da kovalanıyor. Bir avantaj, topun bu küçük kapı üzerinde kaymasıydı. Bu yüzden biraz daha kısa bir boy atılırsa zorluklara neden olacağını düşündüm. Planlar, oradan vurmak için iyi bir atış yapmaları için uzunluğu geri çekmeye çalıştım.”

Bishnoi, yağmacı Robin Uthappa çekülünü kalenin önünde ilk maçında yakaladığında LSG’yi oyuna geri getirdi. Daha sonra, kıdemli kriket oyuncusu büyük bir başarı elde etmeye çalıştığında Ambati Rayudu’yu ele geçirdi.

Görüntüle IPL 2022 turuncu kapak burada.


“Herkes bir birim olarak oynuyor ve birbirini destekliyor” – Ravi Bishnoi, LSG için oynama deneyimi hakkında

Ravi Bishnoi, KL Rahul ile birlikte Punjab Kings'ten LSG'ye geçti [P/C: iplt20.com]
Ravi Bishnoi, KL Rahul ile birlikte Punjab Kings’ten LSG’ye geçti [P/C: iplt20.com]

Ravi Bishnoi, Lucknow Super Giants şeklinde yeni bir franchise için oynama hakkındaki düşüncelerini paylaştı. dedi ki:

“Şimdiye kadar deneyim çok iyiydi. İki maç oynadık, ikisi de yakındı ve bu maçı kazandık, son maçta da denedik ama ne yazık ki kazanan tarafta olmadık. . Ama ortam çok iyi, herkes bir bütün olarak oynuyor ve birbirini destekliyor.”

Ravi Bishnoi’ye ayrıca Gautam Gambhir’in bir akıl hocası olarak LSG’deki varlığı soruldu. Cevap verdi:

“Onun tarafından geri bildirimler var, dün benimle de konuştu, ne hissettiğimi, nasıl bowling oynamayı planladığımı. Onun varlığı bize çok yardımcı oluyor ve teslimatlarımı bowlinge götürmeden önce acele etmemi söyledi.”

IPL 2022: Ravi Bishnoi, bacak dönüşü üzerinde çalıştığını söyledi

Daha hafif bir notta, Bishnoi, Gambhir’i LSG sığınağındaki en duygusal kişi olarak adlandırdı. Eski Hindistan kriketçisinin LSG’nin kazanmasından sonra tepkisinin oyuna olan tutkusunun yeterli kanıtı olduğunu vurguladı.


Düzenleyen Sai Krishna

canlı anketCANLI ANKET

S. Ravi Bishnoi, LSG’nin bir sonraki maçında 2’den fazla kale alacak mı?

Şimdiye kadar 5 oy