IPL 2022 Puan Tablosu, Orange Cap ve Purple Cap: Chahal küçük kapılar tablosunda lider


Hindistan Premier Ligi (IPL) 2022’nin 20. maçı, Rajasthan Royals’ın (RR) Lucknow Super Giants’a (LSG) karşı gergin bir üçlü galibiyet galibiyetini tamamlamasına tanık oldu. Sanju Samson liderliğindeki taraf, Wankhede Stadyumu’ndaki galibiyetle puan tablosunda en üst sırayı geri aldı.

Önce yarasaya girdikten sonra, Kraliyetlerin vuruş birimi LSG bowling oyuncularına karşı çöktü. Shimron Hetmyer ve Ravichandran Ashwin arasında 67/4’te kendilerini bulduktan sonra vuruşları canlandırmak için 68 kişilik bir ortaklığa ihtiyaç vardı.

Hetmyer, orta sıradaki iyi formunu sürdürdü ve 36 teslimattan 59’unda yenilmedi.

İlk IPL maçı. Son vuruşta 15 savunma.Kuldeep, ne harika. ?

166’yı kovalayan LSG, olabilecek en kötü başlangıç ​​yaptı. Taraf, kaptanını birinci top ördeğine kaptırdı ve kısa sürede powerplay içinde 14/3’e düşürüldü. Quinton de Kock, vuruş vuruşlarını bir uçtan ele geçirdi ve 39 koşuyla takımın en skorer ismi oldu.

Marcus Stoinis geç bir hücum başlattı, sadece 17 topta 38’de yenilmedi, ancak takımını eve taşıyamadı.


IPL 2022 Güncellenen Puan tablosu

Rajasthan Royals masanın başına geri döndü
Rajasthan Royals masanın başına geri döndü

Rajasthan Royals kazanma yollarına geri döndü ve bu süreçte LSG’nin üç maçlık galibiyet serisini yakaladı. Dörtte üç galibiyet alan ilk galipler, 0.951 net çalışma oranı ile masanın en üstündeki yerlerini geri aldılar.

LSG, az bir kaybın ardından playoff noktasından çekildi. Turnuvadaki ikinci mağlubiyetlerinin ardından, şu anda 0.174 net çalışma oranı ile beşinci sıradalar.


IPL 2022 Turuncu Kapak listesi güncellendi

Jos Buttler, Orange Cap için üstte ince bir liderliği elinde tutuyor
Jos Buttler, Orange Cap için üstte ince bir liderliği elinde tutuyor

Jos Buttler, Avesh Khan tarafından bowlinge uğramadan önce sadece 13 koşu attıktan sonra liderliğini çok fazla artıramadı.

Quinton de Kock, listede ikinci sırayı almak için Ishan Kishan ve Shubman Gill’i geride bıraktı. Shimron Hetmyer, Kraliyetleri kurtarmak için bir başka önemli vuruştan sonra ilk beşe girdi.


IPL 2022 Purple Cap listesi güncellendi

Chahal'in dört maçtan 11 kalesi var (PC: IPLT20.com)
Chahal’in dört maçtan 11 kalesi var (PC: IPLT20.com)

Yuzvendra Chahal, LSG’ye karşı dört kapılı bir galibiyet talep ettikten sonra mor şapka yarışında liderliği aldı. Çabalarıyla hem Umesh Yadav’ın hem de Kuldeep Yadav’ın 10’uncu kalesini geride bıraktı ve şu anda 11 kafa derisi var.

Bacak döndürücü ayrıca Ayush Badoni, Quinton de Kock, Krunal Pandya ve Dushmanta Chameera’nın kritik kapılarının ardından 150 IPL kapısına ulaştı.


şimdiki kim Turuncu Kap & IPL 2022’de Mor Başlıklık? Bilmek için buraya tıklayın!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ipl-2022-points-table-orange-cap-purple-cap-chahal-leads-wickets-chart-updated-match-20?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın