IPL 2022: MS Dhoni ve Gautam Gambhir yetişiyor


Eski Chennai Super Kings (CSK) kaptanı MS Dhoni, Lucknow Super Giants (LSG) ile oynadığı maçın ardından eski takım arkadaşı Gautam Gambhir’i ararken görüntülendi.

Dhoni, Gambhir ile yaptığı konuşma sırasında yüzünde bir gülümsemeyle görülebiliyordu ve aralarındaki görünüşte acı ilişkiler göz önüne alındığında hayranlara zevk veriyordu. Daha önce birkaç kez, eski Hintli açıcı, küçük kapı bekçisini çeşitli konularda açıkça eleştirdi.

Kendisi iki kez IPL kazanan bir kaptan olan Gambhir, şu anda akıl hocası olarak Lucknow merkezli franchise’da. Maçın sonucu ne olursa olsun, 2011 yılında Hindistan’ın Dünya Kupası’nı kazanmalarına yardımcı olan bu ikiliyi maç kazandıran vuruşlarla görmek, meraklıları için harika bir manzaraydı.

Bu oyunda, Süper Devler IPL’deki ilk zaferlerini kaydettiler. Süper Kralları, 211 koşulu devasa bir hedefi kovalarken, yedek üç top ile altı kaleyle mağlup ettiler.

Ayrıca Okuyun | Dwayne Bravo, IPL tarihindeki en yüksek kapı görevlisi oldu, Lasith Malinga’yı geçti

MS Dhoni, kaybolan mojosunu yarasayla geri buldu

MS Dhoni, Lucknow Super Giants'a karşı vuruş yapıyor
MS Dhoni, Lucknow Super Giants’a karşı vuruş yapıyor

Son birkaç yılda yarasa ile mücadelelerinde adil payına sahip olan Dhoni, bu sezona yüksek bir notla başladı. Kaptanlık yükünden kurtulan 40 yaşındaki oyuncu, orta sahada zamanın tadını çıkarıyor gibi görünüyor. Bu sezonun ilk iki maçında iki iyi vuruş yaptı.

MSD, Kolkata Knight Riders’a (KKR) karşı açılış maçına başlamak için biraz paslı görünüyordu ve başlangıçta spinner’lara karşı gidemedi. Bununla birlikte, oyun devam ederken, kaleci vurucu becerilerini gösterdi ve yarım yüzyılı çentiklemek için deneyimini en iyi şekilde kullandı.

Oyunda 38 top üzerinden yenilmeyen 50 sayı attı ve CSK’nın saygın bir toplam elde etmesine yardımcı oldu, ancak takımının maçı kazanmasına yardımcı olmak için yeterli değil.

Lucknow takımına karşı son maçında, ilk topunda altı ile başladı. Dhoni, sadece 6 toptan yenilmeyen 16’ya koşarak uzaklaştı ve CSK’nın 200 sayı barajını geçmesine yardımcı oldu.

Dhoni, hayranlara geçmişten birkaç bakış sunarken, hayranlar onun iyi işlere devam etmesini ve CSK’nın tekrar rayına oturmasına yardımcı olmasını umarlar.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ipl-2022-ms-dhoni-gautam-gambhir-catch-csk-vs-lsg?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın