IPL 2022: “KLegend Rahul etkilemeye devam ediyor!”


KL Rahul, Lucknow Süper Devler (LSG) kaptanı altın bir ördek için görevden alındığından, bu sezon Wankhede Stadyumu’nda ikinci kez korkunç bir gezi yaptı.

Rajasthan Royals (RR) pacer Trent Boult, ikinci vuruşun ilk teslimatında küçük kapıya gelmeye karar verdi ve Rahul’un kütüklerini her yerde sallayarak büyük bir patlayan inswinger’ı serbest bıraktı.

Twitter’daki hayranlar, bu sezon bir başka altın ördek için LSG kaptanını trolledi. Bazı taraftarlar ayrıca KL Rahul’u sert vuruşlu Marcus Stoinis’i 8. sıraya gönderme kararından dolayı eleştirdi, çünkü bu onlara oyuna mal oldu. İşte tepkilerden bazıları:

KL Rahul’un bu acınası vuruş sırası hakkında sorgulanması gerekiyor.

KL Rahul, IPL 2022’de ikinci kez bir Altın Ördek kaydetti. Bu sezondan önce, tüm IPL kariyeri boyunca sadece bir Altın Ördek’e sahipti.

KL Rahul muhteşem kaptanlığını sergilemeye devam ediyor. Stoinis’i 8 numaraya ve Gowtham’ı ilk alt sıraya gönderdi ?

KL Intelligent rahul’a göre, k gowtham 3 numarada vuruş yapabilir ve stoinis 8 numarada vuruş yapabilir. Ne parlak bir strateji. IPL’de bir vuruşta K Gowtham en yüksek puanı 33, Stoinis en yüksek puanı 65’tir. #IPL2022 #LSGvRR

Gowtham ve Holder’ın Stoinis’ten önce geldiği Peak KL Rahul kaptanlık anı

LSG erken kaleler atıyor, böylece yeni katılan Stoinis ve yeni gelen Bhadoni daha iyi şans ve maç bitirme deneyimi elde ediyor Klegend Rahul bizi kaptanlığıyla etkilemeye devam ediyor

Lucknow, Stoinis’i 8 Numaraya gönderdi, Lol… Çok KL Rahul kaptanlığı

Bu kayıp için KL Rahul, Andy çiçek, Vijay Dahiya, Gautam Gambhir vb. suçluyorum..!! ??Marcus stoinis sahip olduğu her şeyi yaptı !Onu 8’de göndermek feci bir karardı, LSG burada kaybetti.!!#RRvsLSG#IPL2022

#KLRaul ve sol kollu bowlingçiler benden ve sevgilimden daha kötü bir aşk hikayesi.

NBDC departmanı, hem takım kaptanları Sanju hem de KL Rahul’u, ardından dolandırıcı Buttler’dan nadir TukTuk’u ve TukTuk Gençlik kanadı departmanı kıdemli yetkilisi Devdutt Paddikal’i ağırlayacak kadar kutsandı ?? #RRvLSG

Bu sezon KL Rahul için ikinci altın ördek olan Shaheen Afridi’ye karşı kalesinin neredeyse karbon kopyası #IPL2022

Hindistan’ın dünya kupasına KL Rahul ve Rohit Sharma ile sol kol hızlılarının önünde sadece birer heykele dönüşen açıcılar olarak ilerlediğini hatırlatmak isterim. Olacak…

“Görmedim””Kazanmak ve kaybetmek bizim elimizde değil””Grev oranı abartılıyor””Bütün ülke 11’e karşı””Savaş şeklimiz nedeniyle bu bir galibiyet gibi geldi”İfade tüccarıyla tanışın @klrahul11 ?

Lucknow Supergiants, IPL 2022’de Wankhede Stadyumu’nda oynadığı iki maçı da kaybetti. KL Rahul, her iki maçta da Altın Ördek golünü attı.

Shaheen Afridi’yi KL Rahul’u tüm dünyanın gözü önünde ifşa ettiği için suçluyorum.

KL Rahul çok iyi bir oyuncu ama ŞOK EDİCİ derecede kötü bir kaptan.Görmüyorsan üzgünüm

İNANILMAZ ?KL Rahul bu gece Suniel Shetty’nin “Dhadkan” filminde yaptığının aynısını yaptı.

KL Rahul, Rohit Sharma, Virat Kohli bu sene T20 WC’de bizim 1,2,3’ümüzse, zaten mahvolduk, ne dediysem onu ​​söyledim.


KL Rahul’un kalesi, ikinci vuruşta RR’ye mükemmel bir başlangıç ​​yaptı

166’lık bir hedefi savunmak RR için kolay olmayacaktı, özellikle Wankhede gibi küçük bir stadyumda ve üzerine düşen çiy varken. Bununla birlikte, Trent Boult ünlü olduğu şeyi yaptı – küçük kapıları önceden toplamak.

RR pacer, altın ördekler için hem KL Rahul hem de Krishnappa Gowtham’ı geri gönderdi ve bu, LSG’yi önemli ölçüde geri itti. Super Giants düşünce kuruluşu, Gowtham’ı 3 numaraya ve Jason Holder’ı 4 numaraya göndermek de dahil olmak üzere bazı şaşırtıcı kararlar verdi.

Her iki deney de, RR bowling oyuncuları LSG vuruş dizilişinde ilerlemeye devam ettikçe işe yaramadı. Birkaç kişinin dikkatini çeken şey, küçük kapılar düşmeye devam etmesine rağmen, LSG’nin Stoinis’i vuruşa göndermemesiydi. Australain çok yönlü oyuncusu, gerekli koşu oranı zaten 14’ün üzerindeyken yarasaya çıktı.

Stoinis bunu bir maç yapmak için elinden gelenin en iyisini yaptı, sadece 17 topta 38 sayı attı. Bir tanesinin bitmesine ve Stoinis’in grevde olması için sadece 15 koşuya sahip olan LSG, oyunu kazanmak için favoriler arasında görünüyordu. Ancak genç Kuldeep Sen cesaretini topladı ve RR senaryosunun 3 koşuyla harika bir galibiyet almasına yardımcı oldu.

Sanju Samson ve adamları, kazanma yollarına geri dönmekten ve masanın tepesine ulaşmaktan mutluluk duyacaklar.


şimdiki kim Turuncu Kap & IPL 2022’de Mor Başlıklık? Bilmek için buraya tıklayın!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ipl-2022-klegend-rahul-keeps-impressing-fans-troll-kl-rahul-golden-duck-poor-captaincy-rr?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın