IPL 2022: Aakash Chopra, KKR için iyileştirme alanları önerdi


Eski Hintli oyuncu Aakash Chopra, Kolkata Knight Riders’ın (KKR) IPL 2022’de vuruşlarında daha iyi bir tutarlılık sergilemesi gerektiğini düşünüyor. Chopra’ya göre, Kolkata, bireyler ellerini kaldırıp takımı zor durumlardan kurtardığı için şanslıydı. .

KKR, şu ana kadar dört IPL 2022 maçından üçünü kazandı. Bir önceki karşılaşmalarında Mumbai Kızılderililerini (MI) beş kaleyle mağlup ettiler. Shreyas Iyer’in adamları bir sonraki Pazar günü Brabourne Stadyumu’nda Delhi Capitals (DC) ile karşılaşacak.

Maçın ön izlemesini yapan Chopra, YouTube kanalında Kolkata’nın IPL kampanyası etkileyici olsa da, vuruşta gelişme için kesin bir alan olduğunu söyledi. Detaylandırdı:

“Kalküta için işler iyi görünüyor çünkü KKR ne zaman başı belaya girse birileri ellerini kaldırır ve takım için işi yapar. Yine de, vuruş potansiyelinin çok altında ve ezici oldu. ”

IPL 2022: Aakash Chopra, KKR için iyileştirme alanları önerdi

Kalküta, Mumbai karşısında 162’yi kovalarken dörde 83’e düştü. Ancak Pat Cummins, takımı zafere taşımak için rekora eşit bir en hızlı elli (14 top) vurdu.


“KKR, Shubman Gill’in gitmesine izin verdiği için pişman olur” – Aakash Chopra

Eski kriket oyuncusu ayrıca, Kalküta serisinin, IPL müzayedesinden önce Shubman Gill’i serbest bırakma kararından pişman olacağını düşünüyor. Genç sağ kanat oyuncusu Gujarat Titans (GT) için takımın son iki maçında 84 ve 96 sayı atarak mükemmel bir formda. Gill hakkında konuşan Chopra, şunları söyledi:

“KKR, Shubman Gill’in vuruş şekline göre gitmesine izin verdiği için pişman olurdu. Önümüzdeki 2-3 sezonda Gill’in en iyilerini göreceğiz. Gujarat onu en iyi şekilde sevecek. Oyuncuyu doğru zamanda yakalamak çok önemli. KKR yanlış zamanda gitmesine izin verdi.”

Kriket oyuncusu olan yorumcu, bir vuruş birimi olarak Kalküta’nın oyunlarını kaldırması gerektiği sonucuna vardı. 44 yaşındaki oyuncu şunları söyledi:

“Venkatesh Iyer, formda görünmemesine rağmen sonunda (MI’ya karşı) bazı koşular yaptı. Ajinkya Rahane’nin formu ilk maçın ardından düştü. Nitish Rana ve Shreyas Iyer bu noktada düşük performans gösteriyor. Andre Russell ve Pat Cummins onları farklı oyunlarda kurtardı. Kampanyaları iyi gidiyor, ancak çok daha iyisini yapabilirler.”

Ajinkya Rahane 44, dokuz, 12 ve yedi puan alırken, kaptan Shreyas 20*, 13, 26 ve 10 katkı sağladı. Nitish Rana da mücadele etti ve şu ana kadar dört maçta sadece 21, 10, 0 ve sekiz yönetebildi.


şimdiki kim Turuncu Kap & IPL 2022’de Mor Başlıklık? Bilmek için buraya tıklayın!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ipl-2022-aakash-chopra-suggests-areas-improvement-kkr-the-batting-far-potential?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın