“İnsanlar hala sana başka bir kolay yüzüğü arayan bir adam olarak bakıyor”


ESPN’den Brian Windhorst, Kevin Durant ve Kyrie Irving’in LA Lakers ile iniş yapma olasılığını uzak görse de, bu fikir hayranların gözlerini kamaştıracak bir cızırtıya sahip. Ancak analist Chris Broussard, bazıları eşleşmeyi “halka peşinde koşmak” olarak algılasa da, kazanmanın eleştirmenleri susturacağını söyledi.

“Tek Çift” podcast’inde Broussard şunları söyledi:

“İnsanlar hala sana başka bir kolay yüzüğü arayan bir adam olarak bakıyor.”

Durant, OKC Thunder’da yığılmış Golden State Warriors ile inmek için bir şampiyonluk yarışmacısı bıraktı ve 2017 ve 2018’de NBA şampiyonluklarına yardımcı oldu. Durant şimdi, geçen sezon konferanslarında en iyi rekorlara sahip olan Miami Heat ve Phoenix Suns’a sahip. onun dilek listesi.

2019’da şampiyonluk takımının mimarı olma hayalini gerçekleştirmek için Brooklyn Nets’e katılan Durant, Perşembe günü Brooklyn’den takas talebinde bulundu. Takım bir noktada Durant, Irving ve James Harden ile bir başlangıç ​​kadrosuna sahip olsa da, sadece bir playoff serisi kazandılar.

Durant’in rüyasının bir kabusa dönüşmesiyle, Nets anında yeniden inşa ediliyor.

Bu arada, pek çoğu umutsuz LA Lakers’ın Durant ve Irving ile ilgilenip ilgilenmeyeceğini merak ediyor.

youtube kapağı

Hayranlar Kevin Durant ve Kyrie Irving’e ne olacağını görmek için bekliyor

Brooklyn Nets'in yıldızları Kevin Durant, solda ve Kyrie Irving
Brooklyn Nets’in yıldızları Kevin Durant, solda ve Kyrie Irving

Herhangi bir spekülasyondan bağımsız olarak Durant ve Irving’in birlikte takım oluşturması pek olası değil. İki yıldızın güçlerini birleştirme deneyinin başarısız olduğu açık. Takımlar onu almak için sıraya gireceğinden Durant artık ligin hikayesi haline geldi.

KD, son yıllarda sakatlık sorunlarıyla uğraşmasına rağmen, hala NBA’in en baskın oyuncularından biri. Durant sağlıklı olduğu zaman kendisini düzenli olarak MVP ödülü için koşarken buldu. Durant ve Irving için bir sonraki iniş noktası veya noktalar hakkında pek çok entrika olacak.

ESPN Andscape’den Marc Spears birkaç genel menajerle konuştu ve Nets’in Kevin Durant için ne istediğini sordu: “Genç veya geleceğin All-Star’ı, çok sayıda tahmin, takas değiştirme yeteneği ve başka bir başlangıç.” 🤯

Sözleşmesinin bitmesine dört yıl kalan Durant, bir takasta inanılmaz bir getiri elde etmeli.

NBA’de dört kez gol kralı olan Durant, geçen yıl maç başına ortalama 29.9 sayı ortalaması tutturdu ve hala yeteneğiyle ligde heyelan yaratma yeteneğine sahip.

Seattle SuperSonics ile 2007-08 Yılın Çaylağı olan Durant (OKC Thunder oldu), 12 kez All-Star oldu.


Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-people-still-looking-guy-went-another-easy-ring-chris-broussard-says-kevin-durant-kyrie-irving-potentially-joining-lakers-winning-will-lead-negative-reactions-says-winning-makes-people-forget?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir