İngiltere’nin erkekleri ve kadınları, Nisan 2023’te Fransa’da çift maça çıkacak | Ragbi Ligi Haberleri


İngiltere’nin erkekleri ve kadınları, Rugby Ligi Dünya Kupası yarı final çıkışlarının ardından sahalara dönmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacak; Taraflar gelecek yıl 29 Nisan’da Warrington’daki Halliwell Jones Stadyumu’nda çift kafalı bir karşılaşmada Fransa ile karşılaşacak.

Son Güncelleme: 16/11/22 12:28

İngiltere ve Fransa, önümüzdeki Nisan ayında Warrington'da erkekler ve bayanlar çift kafalı karşılaşmada karşılaşacak.

İngiltere ve Fransa, önümüzdeki Nisan ayında Warrington’da erkekler ve bayanlar çift kafalı karşılaşmada karşılaşacak.

İngiltere, Nisan ayında Fransa’nın bir sonraki rakipleri olacağına dair onay aldı ve bu zamana kadar yetkililer sezon sonu uluslararası programını tamamlamış olacaklarına söz verdi.

Shaun Wane’in adamlarının, RFL’nin 29 Nisan Cumartesi günü Fransızlara karşı bir Test maçı duyurmasının ardından 2021 Dünya Kupası finalini kaçırmanın hayal kırıklığını telafi etmeye başlayabilmeleri için sadece beş ayları olacak.

Çift maç şeklinde olacak, İngiltere Kadınları saat 14.30’da Fransa’yı, ardından erkekler 16.30’da oynayacak. Fransa, son iki yıldır Wane’in adamlarına muhalefet sağlayan Birleşik Milletler All Stars’ın yerini alacak.

İngiltere ile Birleşik Milletler All Stars arasında bu yılki mücadelenin öne çıkanları

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere ile Birleşik Milletler All Stars arasında bu yılki mücadelenin öne çıkanları

İngiltere ile Birleşik Milletler All Stars arasında bu yılki mücadelenin öne çıkanları

Bu arada kadınlar maçı, İngiltere baş antrenörünün Dünya Kupası yarı finalinde Yeni Zelanda’ya yenilmesinin ardından görevi bırakmaya karar vermesinin ardından, Craig Richards’ın yerine geçecek ilk maç olacak.

RFL’nin baş ticari sorumlusu Mark Foster, “İngiltere takımlarımızın 2023’te mümkün olan en kısa sürede bir ev sahibi kalabalığın önünde eyleme geri dönmesini sağlamak istedik” dedi.

“Erkek ve kadın takımları da Dünya Kupası kampanyalarından uzaklaşacak ve 2025’te bir sonraki turnuvaya ev sahipliği yapma heyecan verici olasılığına odaklanmaya başlayacak olan Fransa’ya karşı çift kafalı bir maç ayarlayabildiğimiz için mutluyuz.”

İngiltere ve Fransa, Dünya Kupası’nda yarışan 16 takımdan bir sonraki fikstürlerini keşfeden ilk takımlar, çünkü ülkeler uluslararası rugby liginin net bir geleceğini çizememekten hüsrana uğramaya devam ediyor.

İngiltere Bayanlar Haziran'da Fransa'yı 36-10 yendi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere Bayanlar Haziran’da Fransa’yı 36-10 yendi.

İngiltere Bayanlar Haziran’da Fransa’yı 36-10 yendi.

Mart 2021’de IRL’nin başkanlığına seçilen Troy Grant, uluslararası oyunun gelişigüzel organize edilmesinden geçmişteki kötü yönetimi sorumlu tutuyor ancak altı ay sonra da olsa 2022’nin sonuna kadar 12 yıllık bir takvim hazırlama sözü verdi. başlangıçta planlanmıştır.

IRL’nin ilk işi, Fransa’daki 2025 Dünya Kupası için eleme sürecini tamamlamak olacak ve Avustralya’nın, 30 yıldır ilk tam Kanguru turu olacak olan 2024’te İngiltere ve Fransa’yı gezerek bu turnuvanın profilini yükselteceğine dair umutlar var. .

Eski Yeni Güney Galler başbakan yardımcısı Grant, önümüzdeki 12 yıl için bir program oluşturmayı umduğu Aralık ayında bir IRL yönetim kurulu toplantısı düzenledi.

Sky Sports, 2023’teki üç Süper Lig Büyük Finalinin de evidir. Erkekler Büyük Finali, Kadınlar Büyük Finali ve Tekerlekli Sandalye Büyük Finali gelecek sezon Sky Sports’ta canlı yayınlanacak. Süper Lig’de yeni sezon 16 Şubat Perşembe günü başlıyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-league/news/12040/12748795/englands-men-and-women-set-for-france-double-header-in-april-2023

SMM Panel PDF Kitap indir