İngiltere’den Danni Wyatt, Güney Afrika’ya karşı ODI öncesinde büyük bir kadın sporu ayı için heyecanlı | Kriket Haberleri


11 Temmuz Pazartesi günü saat 13.30’dan itibaren Sky Sports Cricket’te canlı ilk ODI’da İngiltere Kadınlarının Güney Afrika Kadınlarıyla karşılaşmasını izleyin.

Son Güncelleme: 22/11/22 9:25

Danni Wyatt, 2022 ICC Kadınlar Kriket Dünya Kupası Yarı Finalinde Güney Afrika'ya karşı bir asırlık gol attıktan sonra sopasını kaldırdı

Danni Wyatt, 2022 ICC Kadınlar Kriket Dünya Kupası Yarı Finalinde Güney Afrika’ya karşı bir asırlık gol attıktan sonra sopasını kaldırdı

Danni Wyatt, İngiltere’nin Pazartesi günü Güney Afrika’ya karşı ilk bir günlük uluslararası maçı öncesinde “kadın sporu için devasa bir ay” olduğunu vurguladı.

Takımlar Northampton maçına, yağmurdan etkilenen bir beraberlikle biten tek Test maçından sonra çok formatlı seriden iki puanla giriyor.

Oyun, Heather Knight’ın, T20 kriketinin Edgbaston’da ilk kez sahneye çıktığı Commonwealth Oyunlarına hazırlıklarını hızlandırırken, Dünya Kupası’nda Avustralya’ya kaybettikleri son maçtan bu yana formatta ilk olacak.

Commonwealth Games ve Euro 2022’ye odaklanma ile Wyatt, kadın sporu için heyecan verici bir zaman olduğuna inanıyor.

Taunton'da İngiltere ve Güney Afrika arasındaki LV= Insurance Testinin dördüncü ve son gününden öne çıkanlar

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Taunton’da İngiltere ve Güney Afrika arasındaki LV= Insurance Testinin dördüncü ve son gününden öne çıkanlar

Taunton’da İngiltere ve Güney Afrika arasındaki LV= Insurance Testinin dördüncü ve son gününden öne çıkanlar

Wyatt, “Kadın sporları için devasa bir ay. Euro’nuz var, bizi de oynattınız” dedi.

“Geçen gece birkaç kızla Old Trafford’a gidecek kadar şanslıydım, bu gerçek dışı bir atmosferdi.

“Atmosferin ne kadar iyi olduğuna şok oldum ve umarım kızlar sonuna kadar gidebilir ve Euro’yu kazanabilirler, bu sınıf olurdu.

“Hepimiz kızların da gerisinde kalıyoruz. Lionesses’in büyük bir hayranıyım ve kızlarımızın çoğu da öyle, izlemek harika.”

Anya Shrubsole’nin Dünya Kupası’ndan sonra uluslararası emekliliğinin ardından, İngiltere için yeni bir dönemin habercisi olan Wyatt, kadrodaki yeni yüzlerin iyi uyum sağladığına inanıyor.

Devam etti: “Gruba gerçekten çok iyi uydular. Bir süredir takımların içinde ve dışındalar ve Lauren (Bell) ile (Güney) Vipers’da ve (Güney) ile çok fazla kriket oynadım. Issy) Wong da öyle, ikisi de çok güzel uyum sağladılar ve Test maçında ne kadar iyi bowling oynadıklarını görebiliyordunuz.

“Bu yüzden, bu diziye şanslarını yakalarlarsa, onu kapacaklarından eminim.”

İngiltere, son gün Taunton’a yağmur yağdığında Test maçında galibiyeti zorlamaya çalışıyordu ama Wyatt, takımının Güney Afrika’yı yenmek için elinden gelenin en iyisini yapması gerektiğine inanıyor.

“Güney Afrika, bu büyük turnuvalarda ve fırsat buldukça ne kadar iyi olduklarını gösterdi” dedi.

“Takım olarak gerçekten iyi oynuyorlar ve takımlarında bazı olağanüstü oyuncular var ve bu seri boyunca A oyunumuzu getirmemiz gerekecek.”
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12649810/englands-danni-wyatt-excited-for-huge-month-of-womens-sport-ahead-of-odi-against-south-africa

SMM Panel PDF Kitap indir