İngiltere tekerlekli sandalye ragbi ligi kadrosu sezon ortası Fransız Testi için belirlendi – Sky Sports’ta canlı | Rugby Ligi Haberleri


İngiltere baş antrenörü Tom Coyd, bu yılki Rugby Ligi Dünya Kupası hazırlıklarının bir parçası olarak hüküm süren dünya şampiyonlarıyla karşı karşıya gelmekten mutluluk duyuyor; Haziran ayındaki tekerlekli sandalye uluslararası Sky Sports’ta canlı gösterilecek

Son Güncelleme: 31/03/22 15:46

İngiltere ve Fransa, Manchester'da sezon ortasında uluslararası bir tekerlekli sandalyede karşı karşıya gelecek.

İngiltere ve Fransa, Manchester’da sezon ortasında uluslararası bir tekerlekli sandalyede karşı karşıya gelecek.

İngiltere, hüküm süren dünya şampiyonları Fransa ile rekabetini bu yaz sezon ortası tekerlekli sandalye uluslararası yarışında Sky Sports’ta canlı olarak yenileyecek.

İki taraf geçen sonbaharda iki Test serisinde çatıştı ve Fransızlar, Kent’teki her iki maçta da Fassolette-Kielty Kupasını geri almak için zafer ilan etti.

Ancak bu yılki Rugby Ligi Dünya Kupası’nın ev sahipleri, 19 Haziran Pazar günü Manchester Basketbol Merkezi’nde (saat 15:45) ve İngiltere baş antrenörü Tom Coyd’da buluşacakları zaman, turnuva öncesinde bir şans daha yakalayacaklar. bunun takımı için ideal bir hazırlık olduğuna inanıyor.

Coyd, “Bu, yapabileceğimiz en zorlu test, ancak Dünya Kupası öncesinde tam olarak istediğimiz şey buydu.” Dedi.

“Geçen sonbaharda Medway’de Fransa’ya karşı oynanan iki maç, onları izleyen herkes üzerinde büyük bir etki bıraktı ve sonuçlar istediğimiz gibi olmasa da, Dünya Kupası’ndan önce Fransa’ya bir şans daha vermek harika.

“Ve oyunun canlı olarak gösterileceği gerçeği Gökyüzü sporları Tekerlekli Sandalye Rugby Ligi için bir başka büyük destek.”

İngiltere ve Fransa arasındaki maç, Warrington’da erkekler ve bayanlarda çift başlı maçın ertesi günü oynanacak. Gökyüzü sporlarıErkeklerin Combined Nations All Stars ile yüzleştiğini ve kadınların da Fransız meslektaşlarını ele geçirdiğini görüyor.

Leeds Rhinos, Leyland Warriors'ı 52-36 mağlup ederek Tekerlekli Sandalye Süper Lig Büyük Finalini kazandı ve 2021 sezonu için 'tiz'i tamamladı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Leeds Rhinos, Leyland Warriors’ı 52-36 mağlup ederek Tekerlekli Sandalye Süper Lig Büyük Finalini kazandı ve 2021 sezonu için ‘tiz’i tamamladı.

Leeds Rhinos, Leyland Warriors’ı 52-36 mağlup ederek Tekerlekli Sandalye Süper Lig Büyük Finalini kazandı ve 2021 sezonu için ‘tiz’i tamamladı.

Maçlar, erkekler, kadınlar ve tekerlekli sandalye turnuvalarının Ekim ve Kasım aylarında yan yana düzenlendiği bu yılki Dünya Kupası hazırlıklarının bir parçasını oluşturuyor.

Coyd, önümüzdeki hafta Hull’daki bir eğitim kampı için güncellenmiş bir İngiltere tekerlekli sandalye performans kadrosunu belirleyecek ve yeni Betfred Tekerlekli Sandalye Süper Ligi sezonunun ilk turlarında gördüklerinden etkilendi.

Coyd, “Süper Lig’deki üç yeni kulüp London Roosters, Warrington Wolves ve Wigan Warriors ile iç sezona heyecan verici bir başlangıç ​​oldu ve hepsi hemen etki bıraktı.”
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-league/news/12040/12578947/england-wheelchair-rugby-league-squad-set-for-mid-season-french-test-live-on-sky-sports

Yorum yapın