İngiltere kaptanı Jos Buttler, Pazar günü Pakistan’a karşı oynanacak final öncesinde T20 Dünya Kupası’nı kaldırmakla ilgili ‘birkaç rüya gördü’ | Kriket Haberleri


İngiltere kaptanı Jos Buttler, Melbourne Cricket Ground’da Pazar günü Pakistan’a karşı oynanacak final öncesinde T20 Dünya Kupası’nı kaldırmakla ilgili “kesinlikle birkaç hayali” olduğunu söyledi.

Buttler, Eoin Morgan’ın 2019’daki 50’den fazla versiyonunda İngiltere’yi Dünya Kupası şampiyonluğuna taşıyan üçüncü kişi olmayı ve Paul Collingwood’un ülkesini 2010’da T20 kupasına kaptırmasından sonra olmayı umuyor.

İngiltere, 1992’de MCG’de İngiltere’ye karşı 50’den fazla zaferini tekrarlamak isteyecek olan Pakistan’ı yenerse, her iki Dünya Kupası şampiyonluğunu aynı anda elinde tutan ilk erkek takımı olacak.

13 Kasım Pazar 07:00

Maç öncesi basın toplantısında Buttler şunları söyledi: “Bu tür şeylerle ilgili kesinlikle birkaç rüya gördüm. Bence bu tür şeyler ve bunun nasıl hissettirdiği veya ne anlama geldiği hakkında düşünmek güzel.

“Gerçekten bir çocukken neye benzediğinizle, erkek ve kız kardeşinizle bahçede bir kupa kaldırıyormuş gibi yaptığınız türden şeylerle bağlantılı.

“Bunu yaşama şansına sahip olmak inanılmaz derecede özel. Bunlar kesinlikle engellemeye veya uzaklaştırmaya çalışmam gerektiğini hissetmediğim duygular.

“Bir Dünya Kupası finaliyle gelen gürültüyü neredeyse kabul ediyorsun. Onu uzaklaştırmaya çalışmama ve hayır dememe gerek yok.
farklı. Tabiki öyle.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Adelaide Oval’deki T20 Dünya Kupası yarı finalinde İngiltere’nin Hindistan’ı 10 kalelik çarpıcı galibiyetinden önemli anları izleyin

Wood ve Malan final öncesinde ‘gelişiyor’

İngiltere, hızlı bowling oyuncusu Mark Wood (sertlik) ve vurucu Dawid Malan’ın (kasık) finalde oynayabileceği umudunu koruyor, bu final İngiltere’de hava izin verdiği sürece sabah 8’de başlayacak.

Her iki oyuncu da Perşembe günü Adelaide Oval’de Hindistan’ın 10 kalelik yıkımını kaçırdı – Wood’un yerine Chris Jordan ve Malan’ın yerine Phil Salt geliyor – ancak Buttler ikilinin “geliştiğini” söylüyor, Wood görünüşte birkaç fazla için tam eğimde bowling oynuyor. ağlar ve Malan uzun bir vuruş seansı üstleniyor.

Kaptan ekledi: “Yarı final için yeterince formda olmamalarının üzerinden çok fazla zaman geçmedi, ancak onlara mümkün olan her şansı vereceğiz.”

Wood’un dönüşü İngiltere’ye hız kazandıracak – Pakistan’ın Shaheen Shah Afridi, Naseem Shah ve Haris Rauf gibileriyle yaptığı bir şey.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Nasser Hussain, Ian Ward ve Eoin Morgan, Pakistan’ın tehlikeli bowling saldırısını tartışıyor.

Buttler şunları söyledi: “Pakistan harika bir takım. Mükemmel hızlı bowling oyuncuları yetiştirme konusunda çok uzun bir geçmişleri var ve karşı karşıya olduğumuz takımın farklı olmadığını görüyorum.

“Kariyerlerinin sonunda, karşı oynayacağımız bazı adamların Pakistan’ın ürettiği en iyi bowling oyuncularından bazıları olacağından eminim. Gerçekten zorlu bir meydan okuma bekliyoruz.”

Babar: Finalde olma hayali gerçek oldu

Pakistan, turnuvadaki ilk iki maçını Hindistan ve Zimbabwe’ye son top mağlubiyetleri nedeniyle kaybederken, eleme aşamalarına ulaşmak için Hollanda’nın Güney Afrika karşısında şok bir galibiyete ihtiyacı vardı.

Çarşamba günkü Yeni Zelanda’yı yarı finalde yedi kalelik galibiyetle yarım asırlık zayıf bir formla bitiren Skipper Babar Azam, Pakistan’ın starttan sonra finalde olmasının bir “hayalinin gerçekleşmesi” olduğunu söyledi. sahiplerdi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Pakistanlı Shadab Khan, Sky Sports’a ekibinin İngiltere’nin ‘dünya çapında bir takım’ olduğunun farkında olduğunu söyledi

Maça iyi başlayamadık ama büyük bir ivmeyle geri döndük.

“Önceki üç veya dört maçta hem bireysel hem de takım seviyesinde çok iyi oynadık. Bunun için gerçekten çok çalışıyoruz. Finale ulaşmak bir rüyanın gerçekleşmesi gibi geliyor.”

Babar ayrıca Pakistan’ın orta düzeninin kendi mücadelelerinin ortasında dört maçlık galibiyet serisinde oynadığı rolü övdü ve ekledi: “İyi puan alamama büyüsü altındayken üzerinizde büyük bir baskı oluşuyor. İyi performans gösteremememe rağmen, takımın performansının geri kalanı beni motive etti.

“Orta düzeni takdir etmek isterim, benim ve (Mohammad) Rizwan’ın başaramadığı şeyi başarmak için adım attılar ve sorumluluk aldılar. Iftikhar (Ahmed), Shadab (Khan) ve (Mohammad) Haris son derece iyi oynadılar.” “

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Hussain, MCG’de yağmur ihtimalinin her iki taraf için ne anlama gelebileceğine bakıyor

Buttler: 2019 finali İngiltere’ye yardım edecek

Pazar günkü final, Melbourne’deki tahminin kasvetli görünmesiyle birlikte yağmur nedeniyle kesintiye uğrayabilir ve bu, Pazartesi günkü yedek gün için geçerli olmaya devam ediyor. 10’luk bir oyun iki gün boyunca tamamlanamazsa, kupa paylaşılacaktır.

Potansiyel bir “kaos” ile Buttler, İngiltere’nin Lord’s’taki 2019 50 üzeri Dünya Kupası finalinde sınır geri sayımı konusunda Yeni Zelanda’ya karşı dramatik zaferinden yararlanabileceğini söylüyor.

“İyi ya da kötü, yararlanabileceğiniz tüm deneyimlerden ders almış olacaksınız ve sıkıntılı ya da biraz kaos durumlarında olanlar üzerinde düşüneceksiniz. Bir Dünya Kupası finalinde, bunun gibi şeylerin olma şansı oldukça yüksektir.” olay.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

2019’da İngiltere’nin ODI Dünya Kupası finalinde Yeni Zelanda’yı yendiği dramatik Super Over’ın ardından, aynı şeyin Pazar günü olmasını bekleyebilir miyiz? Ve İngiltere tekrar bu duruma düşerse nasıl sıralanacak?

“Bu duyguları anlama ve onlara nasıl tepki verme konusunda ne kadar çok deneyime sahip olursanız, kesinlikle bir fayda olarak görüyorum.

“Hava kontrol edemeyeceğimiz bir şey ve ne olursa olsun, her ne anlamda olursa olsun gitmeye hazır olmalıyız.”

Pazar günü Sky Sports Cricket’te canlı T20 Dünya Kupası finalinde İngiltere ile Pakistan’ı izleyin. Melbourne Cricket Ground’da saat 08:00’deki starttan önce saat 07:00’de hazırlıklar başlar.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12745132/england-captain-jos-buttler-has-had-a-few-dreams-about-lifting-t20-world-cup-ahead-of-sundays-final-vs-pakistan

SMM Panel PDF Kitap indir