İngiltere kaptanı Eoin Morgan, Hollanda’ya karşı ODI serisindeki yeni oyuncuların etkisine bakıyor | Kriket Haberleri


Kapaksız sol kol bowling oyuncuları Luke Wood ve David Payne, üç maçlık seri boyunca etkilemek için bir fırsat elde edebilirler; İngiltere’nin Hollanda’ya karşı bir günlük uluslararası maçlarını Sky Sports’ta canlı izleyin

Son Güncelleme: 16.06.22 14:08

İngiltere kaptanı Eoin Morgan, yeni gelenlerin Hollanda'ya karşı bir etki yaratabileceğini umuyor

İngiltere kaptanı Eoin Morgan, yeni gelenlerin Hollanda’ya karşı bir etki yaratabileceğini umuyor

Eoin Morgan, Hollanda’ya karşı bir günlük uluslararası dizide bir fırsat bulurlarsa İngiltere’ye yeni gelenlerin neler yapabileceğini görmekten heyecan duyuyor.

Geçen yıl Pakistan’a karşı ODI serisinin kadrosuna dahil olan ve bu yılın başlarında T20 ekibiyle Batı Hint Adaları’nı gezen, ancak ikisinde de oynamayan, şapkasız sol kol denizcileri David Payne ve Luke Wood da 14 kişilik kadrodan biri. üç maç serisi için kadro.

İngiltere’nin bowling takımı son zamanlarda çeşitli sakatlıklardan etkilendi, ancak kaptan Morgan, Lancashire melon oyuncusu Wood ve Gloucestershire’dan Payne’in oynayabilecekleri her şansı en iyi şekilde kullanabileceklerini umuyor.

Canlı Bir Günlük Uluslararası Kriket

17 Haziran 2022, 9:50

canlı

Morgan, Cuma günkü Amstelveen’de canlı olarak yayınlanan seri açılışından önce, “Son birkaç aydır bowling grubumuzda aldığımız yaralanmalar bizi gerçekten çok etkiledi,” dedi. Gökyüzü sporları.

“Fakat bu aynı zamanda diğer oyuncular için fırsatlar da sunuyor ve buradaki herkes bir şekilde bir rol oynadı.

“Luke Wood ilk kez takıma katılıyor, David Payne benzer bir durumda ama ikinci turu Batı Hint Adaları’ndaydı, bu yüzden bu adamların grubun etrafında olması harika.”

İngiltere ODI kaptanı Eoin Morgan, İngiltere'nin Cuma gününden itibaren 3 ODI'de Hollanda ile karşılaşmaya hazırlanırken yeni atanan baş antrenör Matthew Mott'un takıma yeni bir açlık getireceğine inanıyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere ODI kaptanı Eoin Morgan, İngiltere’nin Cuma gününden itibaren 3 ODI’de Hollanda ile karşılaşmaya hazırlanırken yeni atanan baş antrenör Matthew Mott’un takıma yeni bir açlık getireceğine inanıyor.

İngiltere ODI kaptanı Eoin Morgan, İngiltere’nin Cuma gününden itibaren 3 ODI’de Hollanda ile karşılaşmaya hazırlanırken yeni atanan baş antrenör Matthew Mott’un takıma yeni bir açlık getireceğine inanıyor.

Hollanda’daki maçlar, Kriket Dünya Kupası sahipleri İngiltere’nin geçen yaz Pakistan’ı evinde 3-0 yenmesinden bu yana 50’den fazla seride ilk kez bir araya geldiğini gösteriyor ve yeni beyaz top baş antrenörü Matthew Mott’un görmesi gereken ilk fırsat. ekibi iş başında.

Jofra Archer ve Mark Wood gibi isimler hız saldırılarından uzak kalsalar bile, turistler Hollanda takımını yenmek için ağır favoriler.

Yine de Morgan, 2009 ve 2014’te T20 yenilgilerinde oynayan İngiltere’nin Hollanda’yı VRA Club sahasında hafife alması durumunda neler olabileceğini deneyimlerinden biliyor.

Eoin Morgan (Middlesex), Moeen Ali (Worcestershire), Jos Buttler (Lancashire), Brydon Carse (Durham), Sam Curran (Surrey), Liam Livingstone (Lancashire), Dawid Malan (Yorkshire), David Payne (Gloucestershire), Adil Rashid (Yorkshire), Jason Roy (Surrey), Phil Salt (Lancashire), Reece Topley (Surrey), David Willey (Yorkshire), Luke Wood (Lancashire)

Morgan, “Son derece rekabetçiler” dedi. “Lord’s in mine ve Adil Rashid’in T20’deki ilk maçında o maçı kazanmayı hak etmedik.

“Yeterince iyi oynamadık ve baskı altında sakin değildik. Sonraki maç tamamen farklı bir takımla tamamen farklı koşullardı.

“Biz buradayken zorluk, bizim için Hollanda’ya gelen, güçlü ve rekabetçi bir tarafa karşı oynayan yeni bir kriket oyuncusu grubu, olmak istediğimiz yere yakın bir şey üretmektir.”

İngiltere’nin Hollanda’daki ilk ODI maçını Cuma günü saat 9.50’den itibaren Sky Sports Cricket’te canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12635020/england-captain-eoin-morgan-eyes-impact-from-newcomers-in-odi-series-against-the-netherlands

Yorum yapın

SMM Panel