İngiltere kanat oyuncusu Jonny May, Avustralya’da Covid için pozitif test etti; ilk Test için şüphe | Rugby Birliği Haberleri


Son Güncelleme: 24/06/22 10:11

İngiltere kanat oyuncusu Jonny May, açılış testinden Avustralya'ya sekiz gün önce Covid-19 için pozitif test etti.

İngiltere kanat oyuncusu Jonny May, açılış testinden Avustralya’ya sekiz gün önce Covid-19 için pozitif test etti.

İngiltere kanat oyuncusu Jonny May, Avustralya’da Covid-19 için pozitif test etti ve yedi gün tecritte olacak ve açılış Testi için uygunluğunu sorgulayacak.

Takip etmek için daha fazlası…

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. Lütfen en son güncellemeler için bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm son dakika spor haberleri manşetleri için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. Sevdiğiniz sporlarla ilgili en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve ayrıca takip edebilirsiniz. Twitter’da @SkySportsNews En son güncellemeleri almak için.
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-union/news/12040/12639608/england-winger-jonny-may-tests-positive-for-covid-in-australia-doubt-for-first-test

Yorum yapın

SMM Panel