Indianapolis Colts, ikinci yıl QB Sam Ehlinger lehine ‘sezonun geri kalanı’ için Matt Ryan’ı yedekledi | NFL Haberleri


Matt Ryan bu sezon 2.008 yarda paslarının yüzde 68.4’ünü tamamladı, dokuz touchdown ve ligin en yüksek dokuz müdahalesiyle; 37 yaşındaki oyuncu ayrıca 11 kez futbolu becerdi, üçünü kaybetti ve 24 kez görevden alındı ​​- NFL’de çoğu kez berabere kaldı

Son Güncelleme: 25/10/22 9:02

Indianapolis Colts kıdemli oyun kurucu Matt Ryan sezona 3-3-1 başladıktan sonra yedekte kaldı

Indianapolis Colts kıdemli oyun kurucu Matt Ryan sezona 3-3-1 başladıktan sonra yedekte kaldı

Indianapolis Colts, sezonun geri kalanında kıdemli başlangıç ​​oyun kurucu ve eski lig MVP’si Matt Ryan’ı, ikinci yıl, altıncı tur draft hakkı Sam Ehlinger lehine yedekliyor.

Ryan, hafta sonu Tennessee Titans’a 19-10 mağlubiyetinde omzunu ayırdıktan sonra Pazar günkü Washington Commanders’a karşı oyun dışı kaldı, ancak Colts baş antrenörü Frank Reich, hareketin kalıcı olduğunu vurguladı.

Reich Pazartesi günü gazetecilere verdiği demeçte, “Başlangıç ​​kadrosunda önemli bir değişiklik yapacağız.” “Sam’i oyun kurucu olarak yükselteceğiz.

“Matt Ryan’a duyduğumuz saygı ve hayranlığı, yaptıklarını ve buraya getirdiklerini düşünürsek, açıkçası son derece zor bir karar.

NFL sezonunun Yedinci Haftasında Tennessee Titanlarına karşı Indianapolis Colts'un öne çıkan anları.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

NFL sezonunun Yedinci Haftasında Tennessee Titanlarına karşı Indianapolis Colts’un öne çıkan anları.

NFL sezonunun Yedinci Haftasında Tennessee Titanlarına karşı Indianapolis Colts’un öne çıkan anları.

“Bu çok net bir şekilde açıklığa kavuşturulması gereken bir nokta. ‘Matt, pazarlıkta üzerimize düşeni yapmadık. Buraya geldiniz ve size en iyi NFL acele oyunu vaat ettik ve size büyük koruma sözü verdik. Bu konuda teslim edilmiş bir suçumuz yok ve bu benimle başlıyor.’

“Temelde Matt’e mesajım buydu. O bir profesyonelin uzmanı. Bu adam özel, özel, özel.”

Reich şunları ekledi: “Sam için heyecanlıyım ve bunun onun için sunduğu fırsat.

“İlk günden beri Sam’in bir çeşit özel sosu olduğunu düşündük. Bunu göstermeye devam etti. Bu yıl antrenmanlarda özellikle Sam’den çok etkilendim.

İkinci yıl oyun kurucu Sam Ehlinger, Pazar günü Washington Komutanlarına karşı ilk NFL başlangıcını yapacak.

İkinci yıl oyun kurucu Sam Ehlinger, Pazar günü Washington Komutanlarına karşı ilk NFL başlangıcını yapacak.

“Sezon başladığında, scout takımına bakışı, şutlarının kalitesi, orada kendine hakim olma şekli, toplam paket. Sadece bu noktada, takımımızın ileriye dönük en iyi kararı bu gibi hissediyorum. “

Ryan’ı bu sezonda Atlanta Falcons’tan takas yoluyla aldıkları düşünülürse, Colts’un çarpıcı bir hamlesini temsil ediyor. Bu yıl 24,7 milyon dolar kazanıyor ve 2023’te 35 milyon dolarlık maaş sınırı ile 12 milyon dolar garantili.

2016 MVP’si ve eski Yılın Hücum Oyuncusu ve Yılın Hücum Çaylağı kazananı, NFL’deki ilk 14 sezonunu Falcons ile geçirdi.

Matt Ryan, Atlanta Falcons ile geçirdiği süre boyunca 2016'da eski bir lig MVP'siydi.

Matt Ryan, Atlanta Falcons ile geçirdiği süre boyunca 2016’da eski bir lig MVP’siydi.

37 yaşındaki Ryan, bu sezon hatalı bir Colts hücum hattının gerisinde mücadele etti, çünkü takım sezona 3-3-1’lik bir başlangıç ​​yaptı. Dokuz touchdown ve aynı zamanda ligin en yüksek dokuz müdahalesiyle 2.008 yarda paslarının yüzde 68,4’ünü tamamladı.

Ryan ayrıca 11 kez futbolu becerdi, üçünü kaybetti ve 24 kez görevden alındı, çoğu NFL’de berabere kaldı.

Pazar günkü rakipleri Tennessee’ye yenilmesinde, biri oyunu değiştiren bir gol için iade edilenler de dahil olmak üzere iki müdahale yaptı.

Bu arada Colts, ligde 16.1 sayı ortalamasıyla 29. sırada yer alıyor. Pazar günkü maç, bu sezon Colts’un 12 veya daha az sayı kaydettiği üçüncü maçtı.

Indianapolis Colts baş antrenörü Frank Reich, ilk yedi maçından sonra takımının mücadele eden hücumunu yenilemeyi seçti.

Indianapolis Colts baş antrenörü Frank Reich, ilk yedi maçından sonra takımının mücadele eden hücumunu yenilemeyi seçti.

Reich, “Hücumdaki zayıf üretimimiz tek bir kişide değil – Matt Ryan’da değil,” diye ekledi.

“Ama aynı zamanda Matt ve ben de konuştuğumuz gibi, baş antrenör olarak kazanma ve kaybetme konusunda yargılandığımı biliyoruz.

“Bu ligde böyle olduğunu anlıyoruz.”

24 yaşındaki Ehlinger henüz bir NFL maçına başlamadı, çaylak olarak sadece üç yarışmada yer aldı, sıfır pas attı ve dokuz yarda üç kez topa koştu.

Üniversitedeki eski Texas QB, iki hafta önce Nick Foles’a yedek olarak terfi etti.

Sky Sports NFL, sezon boyunca NFL kapsamı için özel kanalınızdır – bir dizi NFL Ağı programlaması içerir. Bizi takip etmeyi unutmayın skysports.com/nflTwitter hesabımız @SkySportsNFL & Sky Sports – hareket halindeyken!
Kaynak : https://www.skysports.com/nfl/news/12040/12729673/indianapolis-colts-bench-matt-ryan-for-rest-of-season-in-favour-of-second-year-qb-sam-ehlinger

SMM Panel PDF Kitap indir