IND vs SA 2022: Dinesh Karthik Cuttack’ta 2. Hindistan vs Güney Afrika T20I önünde


Hindistan Takımı’nın kaleci vuruşu yapan oyuncusu Dinesh Karthik, bir kalabalığın önünde antrenman yapmayı “özel” olarak nitelendirdi. 37 yaşındaki oyuncu, Hindistan Takımı’nın Cuttack’ta Güney Afrika’ya karşı büyük bir kalabalığın varlığının görüldüğü ikinci T20I maçı öncesi antrenmanına atıfta bulundu.

Hindistan, Proteas’a karşı beş maçlık seride 1-0 geride. Güney Afrika 212’lik rekor hedefi kovalarken açılış maçını yedi kaleyle kaybettiler. Serinin ikinci maçı 12 Haziran Pazar günü Cuttack’taki Barabati Stadyumu’nda oynanacak.

Önemli çarpışmadan önce konuşan Karthik, kalabalık bir stadyumun önünde antrenman yapma konusundaki düşüncelerini paylaştı. Hindistan’ın (BCCI) resmi Twitter kolundaki Kriket Kontrol Kurulu’nda yayınlanan bir videoda şunları söyledi:

“Hindistan, bir kriket ulusu olarak çok şanslıyız çünkü insanlar bizim tarzımızdan hoşlanıyorlar, işleri nasıl yaptığımızı izlemekten zevk alıyorlar ve özellikle uluslararası maç izleyemeyen eyaletlerde bize karşı belirli bir sevgi ve şefkat duygusuna sahipler. sık sık eşleşir. Böyle bir kalabalığın önünde antrenman yapmak her zaman özel bir şeydir ve bence buna değer veriyoruz. Bu iyi bir duygu.”

Cumartesi günü BCCI, Cuttack’te serinin ikinci maçına hazırlanan Hintli oyuncuların görüntülerini paylaştı. Fotoğraflarda büyük bir kalabalığın Hint takımına tezahürat yaptığı görülüyor. Hint kriket kurulu gönderiyi şu başlıkla yükledi:

“Maç günü, maç olmayan bir gün gibi geliyor. 👌 👌 Cuttack’ta #TeamIndia trenini izlemek için dolu bir stadyum.”

Pazar günü, BCCI ayrıca ikinci T20I öncesinde Team India’nın antrenman seansının bir videosunu da yükledi. Klipte, oyuncuların aksiyona hazırlanmak için becerilerini geliştirdikleri görülüyor. BCCI, klibi şu başlıkla paylaştı:

“Kesme hazır ✅ BİZ hazır ✅ Hadi yapalım 💪.”

Toplam 211 savunma yapan Team India, Güney Afrika’yı üç sayı 81 ile zor durumda bıraktı. Bununla birlikte, David Miller (31 puanda 64*) ve Rassie van der Dussen (46 puanda 75*) arasında 131 puanlık yenilmeyen dördüncü küçük kapı, ziyaretçileri şimdiye kadarki en yüksek T20I toplamlarını kovalarken zafere taşıdı.


“Dört maçımız kaldı” – Bhuvneshwar Kumar, Team India’yı toparlamak için destekliyor

Açılış T20I’deki hayal kırıklığı yaratan bir performansa rağmen, deneyimli Hintli tempolu Bhuvneshwar Kumar, ev sahiplerini bir mücadele sahnelemeleri için destekledi. Ev sahibinin hala seriyi perçinleyebileceğini iddia eden maç öncesi basın toplantısında şunları söyledi:

“Bu seride kalan dört maçımız var, seriyi kazanma şansımız var. Daha iyi bowling oynamalıyız ve önceki oyunla aynı şekilde vuruş yapmalıyız.”

Bhuvneshwar, Delhi’de bowling oynamalarının renkli olduğunu kabul ederken, bunun takımın yeteneğinin gerçek bir yansıması olmadığında ısrar etti. Detaylandırdı:

“Neyin yanlış gittiğini tartıştık. Serinin ilk oyunuydu, herkes IPL’den çıkıyor ve hemen hemen takımdaki herkesin iyi bir IPL’si vardı. Yani herkes ne yapılması gerektiğini ve neler yapabileceğimizi biliyor. Bir bowling ünitesi olarak izinli bir gün geçirdik ve hepimiz ikinci T20’de geri dönmek istiyoruz.”

Bhuvneshwar, açılış T20I’de 43’e bir rakamlarla geri döndü. Harshal Patel ve Axar Patel de sırasıyla 43 ve 40 koşuyla pahalıydı.


Ayrıca Okuyun: “Bir Lamborghini’den gelen sesi seviyorum” – Dinesh Karthik eğlenceli ‘Bu veya Şu’ oyununda yer alıyor

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/ind-vs-sa-2022-dinesh-karthik-ahead-2nd-india-vs-south-africa-t20i-cuttack-practising-in-front-crowd-always-special?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir