IND vs IRE 2022: “Samson, Tripathi’nin XI’de yer alıp almayacağından emin değilim”- Aakash Chopra


Eski Hintli açıcı Aakash Chopra, Sanju Samson ve Rahul Tripathi’nin Hindistan’ın Haziran sonunda İrlanda’ya karşı iki T20I için oynadığı XI’de yer almayabileceğini düşünüyor. Samson, hak ettiği bir çağrıyı aldı ve Tripathi, ilk Hindistan görünümünü yapmaya hevesli olacak.

Ancak, oynanacak sadece iki oyunla Chopra bunun olduğunu görmüyor. Suryakumar Yadav, sakatlığının ardından yeniden kadroya alındı. 44 yaşındaki oyuncu hemen ilk 11’e gireceğini düşünüyor.

youtube kapağı

Yedek kaptan Hardik Pandya’nın 4. sırada yer alması muhtemelken, Hindistan Deepak Hooda, Samson veya Tripathi arasından sadece birini seçebilir. Aakash Chopra, YouTube kanalındaki bir videoda şunları söyledi:

“Suryakumar Yadav uygun olduğu için takıma 3 numaradan girecek. Büyük soru Hooda, Rahul Tripathi ve Samson arasında 4. sırada kimin vuracağı. Hooda gagalama sıralamasında daha yüksek olmalı, ama o bile Hayır’da vurabilir. .5 ve Hardik 4’te vurabilir.”

44 yaşındaki İrlandalı, İrlanda’ya karşı kaybederse Hooda’nın neden sert olacağını açıkladı. Ekledi:

“Rahul Tripathi ve Sanju Samson kadroya alındı, ancak XI’de bir yer alıp alabileceklerinden emin değilim. Eğer ikisinden birini 4 numarada oynarsanız, Deepak Hooda eskisi gibi sıkı hissedilecektir. Önceki seride de oynamadı ve haklı.”

Hindistan KadrosuHardik Pandya (C), Bhuvneshwar Kumar (vc), Ishan Kishan, Ruturaj Gaikwad, Sanju Samson, Suryakumar Yadav, Venkatesh Iyer, Deepak Hooda, Rahul Tripathi, Dinesh Karthik (hafta), Yuzvendra Chahal, Axar Patel, R Bishnoi Patel, Avesh Khan, Arshdeep Singh, Ümran Malik

Hindistan, vuruş derinliği için Venkatesh Iyer’i oynayabilir: Aakash Chopra

Aakash Chopra, İrlanda’daki dikiş koşullarında Hindistan’ın hem iplikçiler Yuzvendra Chahal hem de Axar Patel’i oynaması gerekmeyebileceğini belirtti. 44 yaşındaki oyuncu, Venkatesh Iyer’in Axar’ın yerini alabileceğini düşünüyor ve bir bowling seçeneği de sunuyor.

Chopra ayrıca, Hooda’nın birkaç fazla off-spin verme kabiliyetine sahip olduğu için Hindistan’ın neden spini kaçırmayacağını da açıkladı.

“İrlanda’nın dikiş koşulları olup olmadığını görebildiğim bir diğer değişiklik, iki spinner oynayamayacağınız ve Axar Patel yerine Venkatesh Iyer’i getiremeyeceğiniz. Size vuruş derinliği ve Hardik Pandya’nın yanında orta tempo seçeneği sunuyor. Deepak Hooda da olacak. size başka bir döndürme seçeneği verin.”

İlk T20I 26 Haziran’da, bir sonraki 28 Haziran’da oynanacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ind-vs-ire-2022-not-sure-whether-samson-tripathi-will-get-place-xi-aakash-chopra?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel