IND vs IRE 2022: “Her şeyi hafife almamalı”


Prithvi Shaw şu anda Madhya Pradesh’e karşı Ranji Trophy 2022 finalinde Mumbai’yi yönetiyor.

Birçoğu, 22 yaşındaki oyuncunun bu ay yapılması planlanan iki maçlık T20I serisi için İrlanda’ya giden uçakta olması gerektiğine inanıyor. Shaw, özellikle Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) son birkaç yılda tehlikeli bir açıcı olarak ün kazandı.

Hindistan’ın İrlanda dizisi kadrosunda yer almadığı için birkaç kişi kaşlarını çattı.

Uluslararası ve yerli bowling oyuncularının hepsi Prithvi Shaw’ın zayıf noktasını biliyor. Yine iyi bir başlangıçtan sonra yarasa ve ped arasında bocalıyor. Yapacak çok iş var mate.

Hindustan Times’a konuşan eski Hintli kriket oyuncusu WV Raman, Prithvi Shaw’un henüz çok genç olduğu için cesaretinin kırılmaması gerektiğini açıkladı. Raman, Shaw’ın Hindistan’a güçlü bir dönüş yapmak için yeterli zamana sahip olduğuna inanıyor ve gencin disiplinli olması gerektiğini ekliyor. dedi ki:

“Biraz zorlu bir yol olacak ama Prithvi gençken bununla yüzleşiyor. Yaş onun tarafında ve bu tür bir geri dönüş onun gerçekten birçok şeyi anlamasını sağlayacak.”

Raman ekledi:

“Gençken ara verdiğini ve Hint tarafına geçmek için harika bir yaması olduğunu anlayacak. Ama bunu devam ettirmesi ve her şeyi hafife almaması gerekiyor.”

Shaw ayrıca Güney Afrika’ya karşı serileri için Hint kadrosuna giremedi, ancak Mavi Giyen Adamlar birkaç kıdemli oyuncuyu dinlendirdi.

Prithvi Shaw’ın Hindistan için oynamaması Hindistan’ın kaybı. Dönem.


Shubman Gill, Prithvi Shaw’ın üç formatı da oynatamaması için hiçbir neden görmüyorum: WV Raman

Prithvi Shaw gibi, Shubman Gill de IPL’de etkileyici olmasına rağmen Güney Afrika dizisi için Hindistan kadrosunda yer almadı. Ancak Raman, her iki gencin de oyunlarını geliştirmek ve Hindistan için her formatta oyuncular olmak için yeterli zamana ve yeteneğe sahip olduğunu düşünüyor. Belirtti:

“Shubman ve Prithvi gibi oyuncular çok yetenekli. Oyunun tüm formatlarını oynadıkları bu çağda büyüdüler. Gelecekteki en büyük aşamada üç formatı da adapte edebilir ve oynamaya devam edebilirler.”

Raman ekledi:

“Hem Shubman hem de Prithvi becerileri üzerinde çalışmaya ve formda kalmaya devam ettikleri sürece, üç formatı da oynayamamaları için herhangi bir neden göremiyorum. Şu anda Test kriketi aynı zamanda vurucularla hızlı koşma fikrini takip ediyor. bu oyun tarzına ait.”

KL Rahul sakatlandığında, Gill’in İngiltere’ye karşı tek seferlik Testte bir açılış olarak Hindistan tarafına geri dönüp dönmeyeceğini görmek ilginç olacak.


Kriket dışındaki sporlarla ilgileniyor musunuz? Daha fazla ayrıntı bulun burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ind-vs-ire-2022-he-take-things-granted-wv-raman-prithvi-shaw-s-india-ambitions?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel