IND vs ENG 2022: “Virat Kohli artık bir yükümlülük haline geldi”- Danimarkalı Kaneria, 2. T20I’deki hayal kırıklığı yaratan şovunun ardından eski Hintli kaptanı eleştirdi


Virat Kohli, İngiltere’ye karşı ikinci T20I’deki hayal kırıklığı yaratan performansıyla taraftarları hayal kırıklığına uğrattı. Eski Pakistanlı spinner Danimarkalı Kaneria, Kohli’nin yakında geri dönmesi gerektiğini ya da yerini başka bir oyuncuya bırakmaya hazır olması gerektiğini hissetti.

Kohli, 9 Temmuz Cumartesi günü Rohit Sharma ve Rishabh Pant arasındaki 49 koşu açılış standının ardından Birmingham’da üçüncü oldu. Büyük bir vuruş yapması onun için iyi bir sahneydi, ancak Kohli sosyeteye yeni katılan Richard Gleeson’ın bowling vuruşunu yanlış değerlendirdi ve Dawid Malan’ı yakaladı.

YouTube kanalında konuşan Danimarkalı Kaneria, genç bir oyuncunun gerekirse Hintli XI’de Virat’ın yerini alabileceğini söyledi.

Kaneria dedi ki:

“Büyük silahlar bittiğinde, o zaman bile takım oynuyordu, gençler işi yapıyordu. Büyük oyuncu, takım için bir sorumluluk haline geldiğini anlamalı. Virat Kohli artık bir sorumluluk haline geldi. Yani ya yapması gerekiyor. Yerinden vazgeç ya da T20 Dünya Kupası’ndan önce geri dön.”

Aşağıdaki videoyu izleyin:

youtube kapağı

Kaneria, rakibin bowling saldırısını yok edecek olan Virat Kohli’nin eski versiyonunun nerede olduğunu sordu. O devam etti:

“Virat Kohli nerede? Ona ne oldu? Koşular nerede kayboldu? Sanırım ceza sahasına girdi. Birçok kişi yakında büyük goller atacağını söylüyor ama ben bunu IPL sezonu başladığından beri söylüyorum. IPL’den erken ayrılmalıydı.”


Danimarkalı Kaneria, Virat Kohli’nin dinlenmek için zamanını IPL’de oynayarak boşa harcadığını düşünüyor

Danimarkalı Kaneria, Pakistan kriket takımı için 61 Test maçı oynadı (Resim: Getty)
Danimarkalı Kaneria, Pakistan kriket takımı için 61 Test maçı oynadı (Resim: Getty)

Danimarkalı Kaneria ayrıca, Kohli’nin IPL’de oynamak yerine iki ayı dinlenmek için kullanabileceğini belirtti. Onu takıma yük olarak etiketledi ve şunları söyledi:

“IPL’yi atlayarak dinlenebilirdi ama zamanını boşa harcadı. Şimdi Hindistan’ın 2022 Dünya Kupası kadrosunu oluşturma zamanı. Takım için bir yük haline geldi. Hangi takım olduğu önemli değil, Hindistan veya Pakistan , büyük isimler olmadan oynarlarsa, takımlar iyi performans göstermeyecek değil.”

Hindistan, serinin son T20I’sini 10 Temmuz Pazar günü İngiltere’ye karşı oynayacak. Kohli’nin koşular arasında geri gelip büyük bir vuruş yapıp yapamayacağını görmek ilginç olacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ind-vs-eng-2022-virat-kohli-become-liability-now-danish-kaneria-slams-former-indian-skipper-disappointing-show-2nd-t20i?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir