IND vs ENG 2022: Graeme Swann, Virat Kohli’nin Ishan Kishan yerine 2. T20I’de açılmasını istiyor


Graeme Swann, Team India ve İngiltere arasındaki ikinci T20I’de Rohit Sharma ile vuruşu açan Virat Kohli lehine oy kullandı.

Mavi Giyen Adamlar, üç maçlık seride ikinci maça 1-0’lık üstünlükle giriyor. Ancak, Test oyuncularının son iki T20I için kadroya geri dönmesiyle ilgili birkaç seçim muamması olacak.

Sony Sports ile ilgili bir tartışma sırasında Swann, Kohli’nin oyun XI’de Ishan Kishan’ın yerini alması gerektiğini belirterek şunları söyledi:

“Burada gördüğüm kadarıyla oldukça açık görüyorum, Virat Kohli gelirse Kishan yerine vuruşu açar. Ben de öyle yapardım ama Hint seçimleriyle hiçbir alakam yok.”

Eski İngiliz spinner, Hint vuruşunu en üst sıralara çıkarmak istemesinin nedenini de paylaştı ve şöyle açıkladı:

“Virat kadar iyi bir oyuncunuz olduğunda, orta vuruşlarda 3 numarada vuruş yapmasını istemezsiniz çünkü ilk geldiklerinde SKY (Suryakumar Yadav) ya da Hooda kadar hızlı gol atamayacak. onun oyunu değil.”

Swann, Kohli ve Rohit önemli bir ortaklığı bir araya getirirse Deepak Hooda ve Suryakumar Yadav’ın orta sırada daha da tehlikeli olabileceğini de sözlerine ekledi. O gözlemledi:

“Eğer Rohit diğer tarafta bu kadar iyi vuruş yapıyor ve hızlı gol atıyorsa, Virat da aynı şeyi yapacak ve aynı şeyi yapacak. Kohli ve Sharma’nın yüksek puanlar aldığını, ardından Hooda ve SKY’nin geldiğini hayal edin.”

Virat’ı 2. T20I’de açıcı olarak görebilir miyiz?

Kohli, 2021’de İngiltere’ye karşı beşinci ve son T20I’de Team India’ya son açılışında yenilmez bir 80 sayı attı.

Rohit ile sadece dokuz seferde 94 koşudan oluşan bir açılış ortaklığını bir araya getirdi ve bu da Hint takımının seri karar vericiyi 36 koşuyla kazanmasına yardımcı oldu.


“Şu anda yapılacak en ideal şey bu olacak” – Ajit Agarkar, Virat Kohli’nin vuruşunu açarken

Virat Kohli son zamanlardaki en iyi döneminde değil
Virat Kohli son zamanlardaki en iyi döneminde değil

Ajit Agarkar, Virat Kohli’nin ikinci T20I’de vuruşu açmasının mükemmel bir seçim olabileceğini kabul ederken, bunun uzun vadeli bir çözüm olamayacağını düşünüyor. Akıl yürüttü:

“Şu anda, çok iyi oynayan Hooda’yı feda etmeden yapılacak en ideal şey bu olacak. Ama KL Rahul geri döndüğünde, Kohli siparişi bırakmak zorunda kalacak, bu yüzden gideceği yer orası.” yarasa.”

Team India’nın ikinci T20I için oynadığı XI’de Kohli ve Rishabh Pant’ı nasıl barındırdığını görmek ilginç olacak.

Kishan, Hooda ve Dinesh Karthik’in son birkaç dizideki rollerinde başarılı olmaları, takım yönetimi için zor bir karar olacak.


canlı anketCANLI ANKET

S. Virat Kohli, 2. T20I’de Team India için vuruşu açacak mı?

Şimdiye kadar 99 oy

Arjun Panchadar tarafından düzenlendi

tepki-emojitepki-emoji

Yorumlar

yorum simgesi1 yorum