IND vs ENG 2022: “Bir oyuncu formdaysa, pozisyonu değiştirilmemelidir”- RP Singh, Suryakumar Yadav’da


Eski Hint sol kol pacer RP Singh, formda vurucu Suryakumar Yadav’ın Hindistan’ın ODI’lerde 4 Numarası olması gerektiğini düşünüyor.

31 yaşındaki oyuncu son T20I’de parlak bir 117 puan aldı ve Hindistan’ın çok tartışılan iki gerilik pozisyonu için harika bir seçim gibi görünüyordu. Ancak, Rishabh Pant Lord’s’ta o pozisyonda vuruş yaptı ve skorerleri rahatsız edemedi. Yadav 5 numaradan geldi ve 27(29) sayı attı, maalesef bir tanesini kütüklerine çarptı.

Üçüncü ODI öncesinde Cricbuzz’a konuşan RP Singh, bir vurucunun dizilişteki pozisyonunu sürekli değiştirmenin neden formunu etkileyebileceğini açıkladı. Dedi ki:

“Suryakumar Yadav’ın kesinlikle 4 numarada oynaması gerektiğini düşünüyorum. 3 numarada en iyi performansı gösteren Virat Kohli’nin bazen sıralamanın en üstünde yer değiştirdiği ve bazen Rahul’un o pozisyonda oynadığı zamanlara dönersek.”

Singh ekledi:

“Bir oyuncu formdaysa, o noktada pozisyonuyla oynanmamalı.”

Suryakumar Yadav için kariyerin şekillenmesinden gerçekten keyif alıyorum. Rahul ODI’ye geri döndüğünde, bir yer bulmak zor olabilir, ancak her fırsatta büyük etki yaratıyor.

36 yaşındaki ayrıca, ziyaretçilerin kümelerde küçük kapıları kaybederlerse vuruş vuruşlarını sağlamlaştırmaya ve ortaklıklar kurmaya önem vermeleri gerektiğine inanıyor. O devam etti:

“İngiltere derin bir vuruş yapmaları gerektiğini ve bir küçük kapı düşerse ortaklıklar kurmaları gerektiğini anladı. Hindistan’ın bu şablonu izlemesi gerekebilir.”

RP Singh şöyle devam etti:

“Belirli bir zemindeki ortalama skora bakarak koşuların puanlanacağını varsayamazsınız. Bu noktada hava da çok önemlidir. Her oyunda 300 koşu mümkün değildir ve her iki takım da buna karşı dikkatli olacaktır.”


RP Singh, İngiltere’nin değişmeyeceğini düşünüyor

İngiltere, ikinci ODI’deki 100 koşuluk galibiyetlerinden sonra kesinlikle şamandıracak. Kaptan Jos Buttler yarışlar arasında pek yer almasa da, RP Singh ev sahibinin vuruş dizilişinde herhangi bir değişiklik yapacağını düşünmüyor. Belirtti:

Onun (Buttler) tarafından yapılan (vuruş sırasında) çok fazla değişiklik olacağını düşünmüyorum. İkinci maçta aynı takımla bunun en iyi 11’leri olduğunu ve bunun onların vuruş sırası olduğunu açıkça belirttiler. bowling atağı. Ayrıca uzun süre belirli bir yaklaşıma bağlı kaldıkları da biliniyor.”

İki takım arasındaki üçüncü ODI, 17 Temmuz Pazar günü Manchester’daki Old Trafford’da oynanacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ind-vs-eng-2022-if-player-form-position-tinkered-with-rp-singh-suryakumar-yadav?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir