IND – SA 2022: “Yalnızca IPL oynamalı ve Tiktok’a sadık kalmalı!” – Klaasen bacak döndürücüye tekrar zorbalık ederken hayranlar Yuzvendra Chahal’ı kızartıyor


Yuzvendra Chahal, son birkaç sezondur tartışmasız IPL’deki en iyi Hintli bowling oyuncularından biri oldu. Ancak 31 yaşındaki oyuncu, Hindistan formasını en kısa formatta giydiğinde bu formu tam olarak kopyalayamadı.

12 Haziran’da Cuttack’ta Güney Afrika’ya karşı yapılan ikinci T20I’de, bacak döndürücü yerin her yerine çarptı. Proteas, dört kaleyle kazanmak için 148’i rahatça kovalarken, dört aşırı maçında 49 koşu verdi.

Sahanın dönüşü ve ayrıca değişken sıçraması vardı, bu Chahal’in bowling tarzına uygun bir şeydi. Ancak, hayranlar Chahal’in Proteas vuruşları tarafından kesinlikle tokuşturulduğunu görünce şok oldular. Bazıları ayrıca, Güney Afrika’nın zorlu bir vuruş pistinde toplamı kolayca kovalamasına izin verdiği için onu ve diğer Hintli bowlingcileri trolledi.

İşte tepkilerden bazıları:

Bugün Chahal’dan anlaşılmaz bowling oyunu. Çoğu durumda çok dolu, diğerlerinde çok kısa. Klaasen, 2018’de Centurion’da yaptığı gibi yine mikiğini çıkardı. #INDvSA

Dünya kupasından chahal düşürmek GEREKLİDİR

Chahal, son oyundaki tüm Kaptan Pant’tan nefret edenlere vücut verdi 🤣🤣.

O Chahal > Hasaranga insanları nerede?

Al “Chahal ilk T20I’de 4 over bowling yapmalıydı bro” Guy 7.5 rpo oyununda 1/49 kabul etti ve insanlar onun bize 210 oyun kazanmasını bekliyordu. En son ne zaman iyi bowling oynayıp kazandığını hatırlayamıyorum bize T20I’de bir oyun.

Pant çok parlak bir kaptan değil ama Chahal, 150’nin altında bir skoru savunurken tam anlamıyla 49 koşu yaptı.

Pant’ı Axar’a doğru zamanda bowling oynamadığı için suçlayın…Fakat Chahal’in zavallı bowlingi Pant’ın başına gelmemeliydi. Baş döndürücü olarak, size uygun bir sahada daha iyisini yapmanız bekleniyor.

Yuzvendra Chahal’in Hint takımına katıldığı gün, 1. T20I’den 2 gün önce, Rahul Dravid onu yaklaşık 10 dakika uzun bir sohbet için (not: eller omuzlarda) bir kenara çekti. Chahal, yan şeritte sadece birkaç teslimat yapmıştı. Acaba sohbet ne hakkındaydı…#INDvSA twitter.com/CricSubhayan/s…

Son 2.5 yıldan beri T20Is’de mavi forma giyen Yuzi Chahal, bir vuruşta sadece bir kez birden fazla küçük kapı aldı ve bu, maç başına ortalama 4 over ile neredeyse 21 vuruşluk bir veri setinden geliyor! Hindistan için büyük bir endişe!! !!#INDvsSA

Harika iplikçiler üreten ülke, artık hem ODI hem de T20i’de kaliteli iplikçilerden yoksundur. Chahal hala formda değil ve Kuldeep veya Kohli gibi işi bitmiş gibi görünüyor. Jadeja vuruşu gelişti ve bowling azaldı. Sundar sakatlandı. Ashwin LOI’de karar veremez #INDvSA

Yuzvendra Chahal, Ocak 2020’den beri T20’de: 20 istekada 17 küçük kapı @ 38.76/8.65.Kabul edilemez!

Chahal bu yüzeyde bile bu vuruş birimi tarafından zorbalığa uğrarsa, T20I’lerde ona karşı ciddi sorular sorulacak.

CHAHAL NEDEN 4 ÜZERİNDE BROOO YAPMADI

Bavuma küçük kapısından bağımsız olarak, Yuzi Chahal her iki maçı da mutlak pisliklere boğdu. Bugünün küçük kapısında kesinlikle mazur görülemez.

Chahal sadece IPL oynamalı ve diğer zamanlarda uluslararası krikette bowling oynamayı unuttuğu için Tiktok’a bağlı kalmalı 🤡 Bugün ona yardımcı olan bir sahada gördüğüm en utanç verici performanslardan biri.

Bazı insanlar Pant’ı Chahal’in son maçında kotasını bitirmediği için suçluyordu. Bakalım şimdi nasıl gündem yapacaklar 🤣🤣#INDvSA

Sorun mağlubiyet değil ama SA’nın bu sahada bu kadar kolay kazanması halının altına süpürülmemeli. Ancak Bhuvi için bu çok daha kötü olurdu. Chahal’in büyüsü özellikle Bishnoi’nin şu anda yedekte olup olmayacağı sorusunu gündeme getiriyor.

T20Is71’de Klaasen v Chahal, 2018’de Chahal’e karşı 41 (12) topu ezdi. 30 (13) bu oyun.#INDvSA

2-0 Güney Afrika. Formatlar arasında SA 7-0 IND. #INDvSA

Bavuma sinir bozucu çünkü Chahal, bu adımın çok fazla tutuş sağladığını anlayacak kadar deneyimli. O zaman neden önceki 2 over’da rakip 32 sayı atmışken daha fazla top atıp bir sınır kabul etme riskini alsın? Bunlar küçük şeyler,

Eğer 5-0 gerçekten olursa, seçmenlerin tepkisiyle sonuç ilginç olurdu. Ve şimdi kişisel olarak Pant ve Chahal’in T20I kayıtlarını takip etmeye hevesliyim. Biri yeteri kadar başarılı olmadı, diğeri ise üst üste 4 sezondur tam anlamıyla kötüydü.

Hintli iplikçiler bugün 5 overde 69 koşu kabul etti. Bu, nerede oynadığınıza bakılmaksızın zayıftır, ancak sahayı ve koşulları göz önünde bulundurursanız daha da kötüleşir. Hindistan bugün PP’de SA 3’ü geride bıraktıktan sonra bugün gerçek bir şansa sahipti.

Kya kare kaptan, 3 bowling oyuncusu 10+ RR se pitre. Vo kar bhi kya sakta hai. Sağ elini kullanan bacak döndürücüler ko 4-5 chakke maar dera uski kya galti. Bowler uçuş pe uçuş dera le maar ke dikha

Bu takım Tayland ve Nepal ile Elemeleri oynamalı. Uluslararası düzeyde oynamaya uygun değil 😡


Heinrich Klaasen, Yuzvendra Chahal’ı domine etmeye devam ediyor

Güney Afrika, Cuttack’teki vurgulu galibiyetinde kaleci Heinrich Klaasen şeklinde yeni bir yıldız aldı. 30 yaşındaki oyuncu, sadece Quinton de Kock’un elini incittiği için XI’de oynamayı başarmıştı.

Ancak Klaasen, 46 topta 81’lik inanılmaz bir vuruş yaptı ve oyunu Hindistan’dan tamamen uzaklaştırdı. Ziyaretçilerin başı 29/3’te derin bir beladayken yarasa için dışarı çıktı. Ancak en başından beri bowling oynayanlara baskı yapmaya istekliydi ve bu hem kendisi hem de ekibi için harikalar yarattı.

Klaasen şimdi T20Is’de Yuzvendra Chahal’a karşı sadece 25 topta 71 sayı kaydetti. 2018’de Centurion’da bacak döndürücüyü indirdi ve katliamı tekrarlamayı başardı.

31 yaşındaki oyuncu, Hint bowling saldırısının geri kalanı ve kaptan Rishabh Pant gibi, böylesine temiz bir vuruş gördükten sonra habersiz ve inanamıyormuş gibi görünüyordu. Hindistan kendilerini zaten bir ölüm kalım pozisyonuna soktu ve diziyi tersine çevirmek için herkül bir çabaya ihtiyacı olacak.

Beş maçlık seride 2-0 gerideler. Üçüncü maç 14 Haziran Salı günü Vishakhapatnam’daki Dr. YSR ACA-VDCA Kriket Stadyumu’nda yapılacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ind-vs-sa-2022-should-play-ipl-stick-tiktok-fans-roast-yuzvendra-chahal-klaasen-bullies-leg-spinner?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir