IND – SA 2022: “Maçları kaybettikleri için kolay olmayacak”


Eski Hintli oyuncu Zaheer Khan, T20I serisindeki ilk iki maçını Güney Afrika’ya karşı kaybettikten sonra Hindistan’ın durumundan endişe duyuyor. 43 yaşındaki oyuncu, Mavi Giyen Adamlara zarar verecek şeyin yenilgilerinin tarzı olduğunu düşünüyor.

Zaheer Khan, her iki oyunda da Hindistan’ın oyunu büyük harf kullanmak ve kapatmak için anları olduğuna inanıyor. Ancak, Proteas ev sahibine baskı yaptı ve her iki durumda da güçlü geri dönüşler yapmayı başardı.

Cricbuzz’a konuşan Zaheer Khan, Hindistan’ın ikinci T20I’deki kapsamlı kaybından sonra şunları söyledi:

“İlk iki mağlubiyetten ve maçları kaybetme yollarından sonra Hint takımı için kolay olmayacak. İlk maçta da, Hint takımının sürücü koltuğunda olduğunu düşündüğünüz maç boyunca 30 over. Bugün de benzer türden. Topla ideal bir başlangıç ​​yaptı.”

Bhuvneshwar Kumar, ikinci T20I’de 4/13 gibi inanılmaz rakamlarla sona erdi. Ancak, bowling saldırısından başka hiç kimse ona yeterli desteği sunmadı. Bunun üzerine Khan şunları ekledi:

“Bhuvneshwar Kumar olağanüstüydü. Ama [India] durumu kapatamadı. Hindistan için seride çok fazla endişe var ve çok fazla baskı var.”

Bhuvneshwar Kumar’dan sansasyonel bir büyü:4-0-13-4.- Hindistan’ın salıncak kralından bir başlangıç ​​performansı. O olağanüstüydü!


Güney Afrika daha hazırlıklı, daha aç: Zaheer Khan

Zaheer Khan, ilk T20I’de 200’den fazla koşuyu kabul ettikten sonra Güney Afrika’nın çizim tahtasına geri döndüğüne ve mükemmel bir performansla değişiklik yaptığına inanıyor. 43 yaşındaki oyuncu ayrıca Proteas’ın birlik olarak iyi oynadığını ve her maçta yeni kazananlar bulduklarını belirtti. Belirtti:

“Seride farklı personelin ellerini kaldırdığı noktaya geliyorlar. İlk T20I’yi gördünüz ve her iki takımın da bowling oyuncuları için ödevlerini kestiğini biliyordunuz. Ama bugün gördüğümüz şey Güney Afrika’nın daha hazırlıklı olduğuydu. , daha aç.”

Quinton de Kock sakatlanmasaydı Heinrich Klaasen Proteas’ın XI maçına giremezdi. Ancak Zaheer Khan, sağ elini kullanan oyuncunun fırsatı iki eliyle yakalama şeklinden etkilendi. Ekledi:

“Güney Afrika gerçekten güçlü bir takım gibi görünüyor ve özgüveni artıyor. Yaptıkları bir değişikliğin gelip maç kazanan bir devre oynaması Güney Afrika için olumlu. Bu, kamplarının çok mutlu olacağı bir şey.”

Seride kalan her maç, ev sahibi için sanal bir eleme ve bir sonraki maç 14 Haziran’da Visakhapatnam’da oynanacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ind-vs-sa-2022-not-going-easy-way-lost-games-zaheer-khan-fears-worst-india-remainder-t20is?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir