Impractical Jokers’in özel bölümü ne zaman yayınlanacak? Çıkış tarihi, kanal ayrıntıları ve daha fazlası keşfedildi


Beceriksiz şakacılar iyi ama aynı zamanda kötü haberleri de duyurdular. İyi haber şu ki, bu Nisan ayında tüm hayranları için özel bir bölümle geri dönüyorlar. Haberin ardından dizinin devamı olan Joe Gatto’nun uzun süredir devam eden komedi şovundan çıkış yapacağını da duyurdular.

Geri dönen yıldızlar Brian “Q” Quinn, James “Murr” Murray ve Sal Vulcano, izleyicilere daha fazla kahkaha ve daha fazla kurnazlık getirirken, kablonun bir numaralı senaryosuz komedi geleneğini sürdürürken dikkat edin. Ancak bu sefer dörtlü çok özel bir bölüm için özel bir konukla geri dönecek.


içinde ne beklenir Beceriksiz şakacılar’ özel bölüm

10. Sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, joker çetesi özel bir bölüm için geri döndü. Senaryosuz komedinin dokuz sezonu boyunca, dört arkadaş her bölümde daha komik ve zorlu hale gelen gülünç cesaretler sergilediler. Gülmek ve izleyicilere senaryosuz en iyi komedi programlarından birini sunmak için hem birbirlerine hem de hiçbir şeyden şüphelenmeyen kişilere karşı birlik oldular.

Ne yazık ki, dört şakacıdan biri olan Joe Gatto işi bıraktı. Ama gösteri devam etmeli. Çıkışının ardından ekip, her bölümde ünlü konukları göreceğimiz Sezon 10’un yapımıyla meşgul. Yeni sezon yaz başlangıcını planlıyor.

Bu arada hayranlar, Impractical Jokers’in çok yakında yayınlanmasını planladığı özel bölümü sabırsızlıkla bekleyebilirler. Kalan üç joker, süper boyutlu bir özel bölüm için ekrana geri dönmeye hazır. Ünlü konuk komedyenleri Eric André, daha fazla şaka, daha fazla kahkaha ve daha fazla güzel vakit geçirmelerine yardımcı oluyor.


Komedi özel bölümü ne zaman yayınlanacak? Nasıl izlenir?

Jokerler GERİ DÖNDÜ! Yarın 3 PM ET / 12 PM PT Sal, Murr ve Q devralıyor @truTV @tntdrama ve @TBSNetwork Twitter, özel konukla süper boyutlu bölümlerinin önüne geçiyor @ericandre! Üç kanalda da Final Four’dan sonra izleyin!

Şaka şovunun özel bölümü 2 Nisan 2022’de yayınlanacak. TBS, TNT ve truTV’de yayınlanacak. Ancak, kablo bağlantısı olmayan izleyiciler için gösteri, aylık 25 ABD doları abonelik karşılığında Sling TV kullanılarak yayınlanabilir.

Ama belki de izlemenin en iyi yolu Beceriksiz şakacılar Özel çevrimiçi, Hulu + Live TV hizmeti aracılığıyla yapılır. Hulu Live TV abonelikleri aylık 69,99 dolardan başlıyor.

Gösteri, belirtilen seçeneklerin yanı sıra tüm planlarında TBS, TNT ve truTV’ye ev sahipliği yaptığı için DirecTV Stream aboneliği ile çevrimiçi olarak da canlı olarak izlenebiliyor.


Yepyeni özel bölümüne hazır olun Beceriksiz şakacılar bu 2 Nisan’da geliyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/when-will-impractical-jokers-special-episode-air-release-date-channel-details-explored?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın