İlk maçında ve Will Ospreay’in ilk maçında Kyle O’Reilly’yi yenmesine rağmen AEW Dynamite reytingleri düştü


AEW Dynamite’ın 8 Haziran’daki bölüm reytingleri açıklandı. Çarşamba gecesi amiral gemisi reytinglerde bir düşüş yaşadı ve geçen haftaki 969k’ya kıyasla 939.000 izleyici üretti. Anahtar demo puanları da 0,40’tan 0,34’e düştü.

AEW Dynamite bu hafta Interim dünya şampiyonluğu serisinin ilk aşamalarına yer verdi: bir battle royal ve ardından eski dünya şampiyonu Jon Moxley’in yer aldığı ana etkinlik. Eski WWE Süperstarı Kyle O’Reilly, gösteriyi başlatmak için Royal Battle Royal’i kazandı, ancak ana etkinlikte Mox’a yenildi. Moxley şimdi Forbidden Door’da geçici şampiyonluk için mücadele edecek.

Uluslararası süperstar Will Ospreay, kendisi ve United Empire istikrarlı arkadaşları Aussie Open, FTR ve Trent Berretta’ya saldırdığında şok edici ilk çıkışını yaptı. Jeff Cobb ve Great-O-Khan, ROH etiket başlık çatışmasında FTR ve Roppongi Vice’a saldırdıklarında daha önce fraksiyonu temsil etmişti.

Bu haftaki bölüm, Kaliforniya’daki ilk çıkışlarından bir hafta sonra izleyici sayısında bir düşüş yaşadı. Bu hafta 30 bin daha fazla düşmeden önce geçen hafta 1 milyon işaretinin sadece 31 bin altına düştüler.

Hayranlar AEW Dynamite derecelendirmelerini ne yaptı?

Hardcore AEW ve WWE hayranları, özellikle en iyi iki Kuzey Amerika güreş ürününün rekabeti göz önüne alındığında, Twitter’da her zaman en sevdikleri promosyonlar için savaşıyor.

Bölünme, hayranların bu haftaki reytingleri anlama biçiminde görülebilir. Bazıları bunların RAW veya SmackDown ile rekabet edemediğinin göstergesi olduğuna inanırken, diğerleri üç yıllık promosyonun 900 binden fazla izleyici çektiğini düşünüyor.

Aşağıdaki birkaç Tweet tepkisine göz atın:

@BrandonThurston Ppl, AEW’nin savunmasında gerçek sporları gündeme getirmeye devam ediyor, ancak RAW onunla rekabet ettiğinde Pazartesi Gecesi Futbolunu her zaman uygun bir şekilde dışarıda bırakıyor lmaoooo…

@BrandonThurston Topuk Danielson harika bir dünya şampiyonu olsaydı ve tnt unvanına saygı duyulsaydı, reytingler daha iyi olurdu.

@BrandonThurston Warriors oyunu ABC’deydi, yani ağda, AEW önce kabloda. Bunu olumsuza çevirmenin tek yolu, 1 milyon izleyici kale direğinin hayali inancıdır.

@BrandonThurston vay be nba finallerini düşünürsek gerçekten çok iyi

Gelecek haftaki Dynamite, Chris Jericho ve Ortiz arasındaki Hair vs. Hair maçını içeren bir Road Rager özel sürümü vaat ediyor. Wardlow ayrıca bir handikap maçında aynı anda 20 rakiple karşılaşacak.

Bu arada Christian, Jungle Boy ve Luchasaurus’un üçlü merdiven maçında Hardys ve Young Bucks’a karşı etiket unvanlarını savunacağını doğruladı.

Ayrıca Ethan Page ve Miro’nun karşı karşıya geleceği ve kazananın Forbidden Door’un All-Atlantic Championship için dört yönlü yarışında yer alacağı açıklandı.


MJF, AEW’de Tony Khan’a karşı tartışmalı bir figürle aynı hizaya gelebilir mi? bunu duymak eski bir WWE yazarı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-aew-dynamite-ratings-despite-defeating-kyle-o-reilly-first-time-match-will-ospreay-s-debut?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel