İlişkilerinin tam zaman çizelgesi


Jose Altuve, Venezuela’dan profesyonel bir beyzbol oyuncusu. MLB Houston Astros’un ikinci kalecisi. 32 yaşındaki oyuncu şu anda evli. Nina Altuve. Altuve, spot ışığından kaçınmayı bir nokta haline getirir ve kişisel hayatını tartışırken biraz özel olabilir.

Birkaç rapora göre, Jose ve Nina gençken çıkmaya başladılar. İşte Jose ve Nina Altuve’nin ilişkisinin tam bir zaman çizelgesi.

Jose ve Nina gençken koridorda yürüdüler

Jose ve Nina lise sevgilileriydi. 20 Kasım 2006’da karşılıklı yemin ettiler. Jose 16 ve Nina sadece 14 yaşındaydı. Düğüm attıklarında çok genç olmalarına rağmen, sağlam bir bağ kurmayı başardılar ve bugüne kadar mutlu bir evlilik sürdürdüler.

Geçenlerde kocası Jose ile bu çarpıcı resmi yayınladı.

“[English translation] Yaklaşık 32 yıl önce hayatımın aşkı doğdu @josealtuve27 Allah her zaman yanınızda duvarları yıkıyor, yolu açıyor, hayatınızı kutsasın. Seni seviyoruz. Gerçekten güzel mi görünüyoruz?” – Nina Altuve

Nina’nın Instagram’ı Jose ve çocuklarını gösteren fotoğraflarla dolu.

Jose Altuve ve Nina on yıl sonra ilk bebeklerini dünyaya getirdiler.

Jose ve Nina Altuve, evliliklerinden 10 yıl sonra 2016’da ilk çocukları Melanie Andrea’yı kucaklarına aldılar.

“Şimdi sahadayken sadece beyzbol oynamayı düşünüyorum, ama sonra eve gittiğimde sadece onu düşünüyorum ve onunla konuşuyorum ve ona yardım etmek için neler yapabileceğimi düşünüyorum – onunla ilgili her şey. Beyzbol benim yaptığım şey ve ondan sonra yapacağım şey o. Bu yüzden hayatıma mükemmel bir şekilde uyuyor” dedi kızı Jose.

COVID-19 salgınının başlangıcında, ikinci kızlarını birlikte karşıladılar.

“[English translation] 9 yıl sonra” – Nina Altuve

Nina, Şubat ayında Instagram hesabında bir aile fotoğrafı paylaştı.

Jose Altuve, All-Star

Jose Altuve, yedi kez MLB All-Star’ı oldu. Bu maçların dördünde All-Star maçında Amerikan Ligi’nin ikinci kalecisi seçildi.

New York Yankees - Houston Astros
New York Yankees – Houston Astros

Jose Altuve, 2017’de AL MVP Ödülü ve Hank Aaron Ödülü’ne layık görüldü. Kariyerinde beş Gümüş Slugger Ödülü ve bir Altın Eldiven kazandı ve 2019’da Amerikan Ligi Şampiyonası Serisi MVP’si oldu. Ayrıca Astros ile bir Dünya Serisi kazandı. .


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/jose-altuve-nina-altuve-complete-timeline-relationship?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir