“İleride 8. tercihimiz olurdu”


Manchester United süperstarı Cristiano Ronaldo, Old Trafford’daki geleceğini çevreleyen spekülasyonlar arasında bir taraftarın kulübün Portekizli süperstarı imzalaması gerektiğini önermesinin ardından Avusturya kulübü Red Bull Salzburg tarafından trollendi.

Ronaldo’nun Manchester United’da yolun sonuna geldiğini söylemeye gerek yok. Hücum oyuncusu, son haftalarda yaptığı tartışmalı hareketler nedeniyle menajerle arası bozularak kulüpte küçük bir role düşürüldü.

Beş kez Ballon d’Or kazananının, Ocak ayında transfer penceresi yeniden açıldığında bir kez daha çıkış için zorlaması bekleniyor. Ancak, kışın teklifleri alıp alamayacağına dair şüpheler devam ediyor.

Ronaldo yaz transfer döneminde Old Trafford’dan uzaklaşmaya çalıştı ancak hiçbir büyük kulüp onu imzalamaya ilgi göstermedi. Söylentilere göre, sadece Suudi Arabistan kulübü Al-Hilal ona bir kaçış yolu teklif etti, ancak oyuncu Avrupa’da rekabetçi bir ligde oynamaya istekli olduğu için bunu reddetti.

Real Madrid, Bayern Münih, PSG ve Atletico Madrid gibi isimler, kendilerini kanat oyuncusuyla ilişkilendiren haberlerden uzaklaştı.

Şimdi, Red Bull Salzburg, Manchester United süperstarını imzalamayı dışlayan kulüpler listesine katıldı. Bundesliga ekibi, Twitter’da bir taraftarın kendisine tavsiye etmesi üzerine oyuncuyu trolleme fırsatını yakaladı.

Aşağıdaki gönderiyi görüntüleyebilirsiniz:

Vishwajeet Shukla adlı bir hayran, Avusturya kulübünü ve Şampiyonlar Ligi Twitter hesaplarını etiketlediği bir gönderide “Ocak’ta Ronaldo’yu satın alın” yazdı. Yanıt olarak, Red Bulls şunları yazdı:

“İlerideki 8. tercihimiz olacak.”

Bu, kulübün yaşı nedeniyle görünüşe göre saldırganı uygun bir seçenek olarak görmediğini gösteriyor.

Cristiano Ronaldo’nun bu sezon Manchester United’da zor başlangıcı

Portekizli, kötü form ve fırsat eksikliği nedeniyle kariyerinde şimdiye kadarki en zor sezon başlangıcını yaşadı. Ronaldo şu ana kadar tüm turnuvalarda Kırmızı Şeytanlar adına 12 maçta forma giydi, iki gol ve bir asist kaydetti.

Portekizlilerin bu sezon Premier Lig’de sadece iki maça başladığını belirtmekte fayda var. Geçen hafta Tottenham Hotspur’a karşı oynanan maçta tam zamanlı olarak stadyumu terk ettiği için Ten Hag tarafından cezalandırıldıktan sonra takımın Chelsea’ye karşı son maçını kaçırdı.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-he-8th-choice-forward-manchester-united-superstar-cristiano-ronaldo-gets-brutally-trolled-twitter-ucl-club?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir