İlçe Şampiyonası: Hampshire mağlubiyet Somerset üç gün içinde vuruş vuruşu ile kazandı | Kriket Haberleri


İlçe Şampiyonası fikstürünün açılış turunda Hampshire Ageas Bowl’da Somerset’i 35 sayı atarak üç gün içinde bir vuruş sırası zaferi elde ederken Mohammad Abbas dört kale ve James Fuller üç kale ele geçirdi.

Son Güncelleme: 09/04/22 21:47pm

Hampshire, Somerset'e karşı galibiyetlerine giden yolda Liam Dawson (solda) için bir küçük kapı kutluyor

Hampshire, Somerset’e karşı galibiyetlerine giden yolda Liam Dawson (solda) için bir küçük kapı kutluyor

Hampshire, LV= Insurance County Championship Division One açılış maçlarında Somerset’i bir vuruş sırası ve üç gün içinde 113 koşuyla mağlup ederken zafere koştu.

Somerset, 25’te kayıpsız olarak devam ettikten sonra 223 geride kaldı ve Ageas Bowl’daki ikinci istekalarında 135’e sıçradı ve ev sahibi takım 23 sayı talep etti.

Hants vs Somerset puan kartı

İlk vuruş sayısı 428 olan Hampshire, Somerset’in vuruş serisini Mohammad Abbas (22’ye dört) ve James Fuller (23’e üç) sayesinde kazandı.

Ben Compton, İngiltere’deki ilk birinci sınıf yüzyılını Kent kapalı essex‘ mamut ilk vuruştan çatışmada toplam.

Essex vs Kent puan kartı

Eski İngiltere harikası Denis Compton’ın Güney Afrika doğumlu torunu Compton, Chelmsford’da bir hasta 129 puan aldı ve Kent üçüncü günü 405’te ev sahibi takımın 514 gerisinde beş – 109 koşuyla tamamladı.

Jordan Cox maçın beşinci yüzyılında 100’e yenilmeden yaklaşırken ağırlığını koydu ve Kent sadece dört kaleyle sonraki hedefi elden geçirdikten sonra, oynanacak bir günle beraberlik kaçınılmaz hale geldi.

Matt Lamb’in ikinci birinci sınıf yüzyılı destekleniyor Warwickshirekarşı mücadele Surrey İki şampiyonluk adayı arasındaki açılış maçında Edgbaston’da berabere kaldı.

Warwicks – Surrey puan kartı

Hüküm süren şampiyon Warwickshire, Surrey’in 8’e 428’ine yanıt olarak 293’te yedide kapattı.

Üçüncü sabah erken saatlerde dörtte 41’de Warwickshire’ın başı büyük beladaydı ama Lamb (106) ve Sam Hain (78) ziyaretçilerin yükünü oyalamak için 157 ekledi.

Ryan Higgins canlanmak için 134 yenilmezlik yaptı Gloucestershirekarşısında bir açılış raundunda galibiyet elde etme umutları Northamptonshire.

Northants vs Gloucs puan kartı

Higgins, tarafı dörtte 21 eksik ve hala 44 gecikmiş durumdayken kırışa geldi, ancak Chris Dent (54) ve ardından Tom Lace (73) ile takım kurdu ve takımı 261 ve dört olası bir farkla kapanışa ulaştı. ellerinde küçük kapılar.

İkinci Bölüm

Steven Mullaney tarafından bir kaptanın vuruş sırası yardımcı oldu Nottinghamshire maçlarını ona karşı çevirmek susseks Hove’da üçüncü gün başının üstünde.

Sussex – Notts puan kartı

Sussex’in 375’ine cevaben Nottinghamshire ile kapıya 52’de dört sayıyla gelen Mullaney, kariyerinin en iyi 192’sini aldı – yenilmez 109’u ilk birinci sınıf yüzü olan Joey Evison ile 144’lük bir stand da dahil olmak üzere.

Ziyaretçiler, günde 320 ekledikten sonra 159 önde dokuza 534’te ilan ettiler ve kapanışta bire 29 olan yorgun muhalefetlerinde 15’i devirmek için zamanları oldu.

Lord’s’ta, Tom Helm’in art arda toplardaki iki kalesi bir kıvılcım çıkardı. Derbyshire desteklemek için çök orta seks‘ üçüncü günde kazanma umutları.

Middx – Derbys puan kartı

Ziyaretçiler, Middlesex’in 401’lik ilk sayılarını kovalarken öğleden sonra altıda 304 sayıydı ve Sam Conners bir sonraki baloya altın ördeğe gönderilmeden önce Helm, Anuj Dal lbw’yi 52 sayıyla tuzağa düşürdü.

Diğer denizci Toby Roland-Jones, daha sonra 45’lik Alex Thomson da dahil olmak üzere bir sonraki üç topta iki küçük kapı aldığında, Middlesex dokuz teslimatta hiç yoktan dördü aldı ve Derbyshire’ı 304 puanda bıraktı.

Middlesex, 201’de ikinci vuruşta üç sayıyla kapadı, Max Holden hızlı bir 68’lik mağlubiyet aldı ve Robbie White ile 141’lik kesintisiz dördüncü küçük bir standı paylaştı (79 dışarıda değil) ve ev sahibini bir gün kala 298 koşu önde bıraktı.

Açıcı Ed Pollock, koymak için bir kızlık birinci sınıf yüzyılı parçaladı Worcestershire karşı maçlarının tam kontrolünde Leicestershire Grace Road’da.

Leics vs Worcs puan kartı

Ziyaretçiler 234’te beşe 369 önde giderken, Pollock 113 teslimattan üç rakama ulaştı.

Alex Lees 163 yenilmedi ve David Bedingham (74 değil) ve Scott Borthwick (64) tarafından iyi desteklendi. Durham ile oynadıkları maçın üçüncü gününde ilk vuruşta 114 önde geçti. Glamorgan Cardiff’te.

Glamorgan – Durham skor kartı

Ziyaretçiler 348-3’te kapandı ve Glamorgan’ın toplam 234’üne yanıt verdi.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12586758/county-championship-hampshire-rout-somerset-with-innings-win-inside-three-days

Yorum yapın