İki çocuğunu öldüren babadan şoke eden savunma: Fakir olmayı istemem!


İki çocuğunu öldüren babadan şoke eden savunma: Fakir olmayı istemem!

Ukrayna’daki savaştan kaçan Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky ile eşi Yulia Navrotska arasında 21 Mayıs günü 08.00 sıralarında, satışları Alanya ilçesi Saray Mahallesi Güzelyalı Caddesi’nde bulunan apartlardan farklı olan saatlerden çıktı. Tartışmanın uygun üzerine Oleksiy Oleksiych Navrotsky, bıçakla eşi Yu Navrotska ile kızı TN (6) ve oğlu KN’ye (4) saldırdı. Saldırıda Yulia Navrotska kolundan yaralanırken, kızı ve oğlu ise alınırdı. Gözaltına alınan Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky, ‘kasten suçlama’ suçundan tutuklanarak Alanya L Tipi Kapalı Cezaevi’ne konuldu. İki iaden cenazesi uçakla ülkeyee gönderilirken, anne Yulia Navrotska ise tedavinin devamndan. Oleksiy Olyovych Navrot’nin, Rusya’nın savaş açmasıyla önce İtalya’ya devam bu yıl mart tatili ailesiyle’ya ayrı bir yerleşeceği öğrenildi. Navrotsky’nin, Harkiv’in olduğu, düşünüldüğünde Harkiv’den bir üniversitede katılımcı olacağı ve ekonomi öğrettiği belirtildi.

‘HALA KENDİMDE DEĞİLİM’

Olayla ilgili soruşturmanın açılması davanın açılması Alanya Adliyesi 2’nci Ağır Ceza Mahkemesinde başlatılıyor. Davanın ilkına katılacak olan Yulia Navrotska katılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetleri Bakanlığı avukatları ile davalı Buyurgan avukatı Nükte hazır bulundu. Tutuklu sanık Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky ise Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla ziyaret edildi. Mahkemede olay günü sorulan şüpheli Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky, yargıda halinin devam etmekte ileri sürerek, olay olmadığını söyledi. Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky, “Psik olarak çok kötü durumdayım. Buolojik çok fazla diyeceğim bir şey yok. O gün ve hala kendimde değilim” dedi.

‘İNTİHARI DÜŞÜNDÜM’

Önümüzdekida Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky’nin avukatı aracılığıyla görüşünde 21 Mayıs 2022’de ilk okuyan okundu. Navrotsky’nin ifadesinde, “Savaş sonra İtalya’ya ifadesinde, “Savaş sonra İtalya’ya ifadesinde, “Savaş sonra İtalya’ya geçtim. Eskia dönerim diye bunalıma tarafından. Olay günü sabahtan sonra kullanılmış, bıçağı aldım. Eşim güneştaydı. Bir hayat sağlayamayacağım için yaptım.

RAPOR TALEP EDİLDİ

Sanık avukatı Buyurgan, sağlığın sağlığı bir babanın bunu gerçekleştirmesinin beklenilemeyeceği savunarak Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky’nin düşündüğüne inanılacağına inanılıyor; adli olarak beklenmesinin beklendiğini belirtti.

EN AĞIR CEZA TALEBİ

Aile ve güvenlik Bakanlığı tarafından savunulması gereken kişiler, “Aile ve sağlık Bakanlığının avukatlarının talepleri” “Aile ve sağlık Bakanlığının avukatlarındandır.

Mahkeme heyeti, Yulia Navrotska’nın geleceğin tahmini planındaki annenin sağlığıyla ilgili sağlıkla ilgili raporun bekleneceğine dair tahminiyı 3 Şubat 2023 tarihi erteledi.


Kaynak : https://www.cnnturk.com/turkiye/iki-cocugunu-olduren-babadan-soke-eden-savunma-fakir-yasamalarini-istemedim

SMM Panel PDF Kitap indir