İki bölüm BİR dünya şampiyonu Reinier de Ridder, bir sonraki dövüşün imzalanacağına dair ipuçları veriyor


İki bölüm dünya şampiyonu Reinier de Ridder çembere dönüşü hakkında bir güncelleme yaptı.

Yakın tarihli bir Instagram gönderisinde de Ridder, bir sonraki rakibinin seçildiğini ima etti. ONE dünya şampiyonasının önünde poz veren Hollandalı, şu yazıyı ekledi:

“Sor ve alacaksın. Sıradaki rakibim seçildi. Benim olanı korumak için çok çabalıyorum, kimse benden bir santim almıyor. 🔥🔥🔥”

Reinier de Ridder’ın çemberdeki son görünümü, Temmuz ayında orta sıklet şampiyonluğunu ONE 159’da savunduğu zaman geldi. İlk turda Vitaly Bigdash’i pes ettiren de Ridder, orta sıklet şampiyonluğunu iki kez savundu. Hafif ağır sıklet tacını henüz savunmadı.

Hollandalı’nın Aung La N Sang karşısındaki iki galibiyeti, her dünya şampiyonası için bir tane olmak üzere, dünya sahnesine büyük bir moda gelişini duyurdu.

Orta sıklet unvanının Prime Video 3’teki ONE’da çifte şampiyon tarafından üçüncü kez savunulması planlanıyordu. Ancak, rakibi Shamil Abdulaev’in tıbbi olarak yarışma için temizlenmemesi üzerine maç iptal edildi.


Reinier de Ridder, kavgalardan sonra zihnini nasıl sakinleştirdiğini paylaşıyor

Reinier de Ridder, ONE Şampiyonası’nda promosyonun gördüğü en etkileyici koşulardan birine sahip oldu. Çember içindeki yedi MMA yarışmasında, de Ridder şimdi omuzlarının üzerinde beş bitiş ve iki dünya şampiyonluğu ile her fırsatta galip geldi.

Eşzamanlı orta sıklet ve hafif ağır sıklet dünya şampiyonu, Temmuz ayında ikinci kez orta sıklet tacını koruyarak başka bir boyun eğme zaferi kazandı. ONE 159’da Vitaly Bigdash’i yenen de Ridder, baskın serisini sürdürdü ve bu galibiyeti durdurmak için büyük bir çaba sarf etti.

Instagram’a giren Reinier de Ridder, taraftarlara dövüşten önce ve sonra zihniyetine dair bir fikir verdi:

“Geçen sefer sakinleşmem biraz zaman aldı, çünkü bölgeye o kadar derinden dalmıştım ki, o kadar odaklanmıştım ve öldürücü bir ruh hali içindeydim… Son zamanlarda okuduğum iki kitap beni gerçekten bir sonraki seviyeye itti. . Hayatta sıra dışı bir şey yapmak istiyorsanız veya zihniyetimi daha iyi tanımak istiyorsanız. @timgrover’ın kitaplarını okumalısınız. Benim gibi daha fazla insanın olduğunu okumak benim için çok şey yaptı ve benim gibi düşünmenin doğru olduğunu anlamamı sağladı… Uzun lafın kısası: Teşekkürler Tim.”

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-two-division-one-world-champion-reinier-de-ridder-hints-next-fight-signed?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir